Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.07.20 , 21:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Де знайти нові вагони

Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13
Reply | Print
Author Topic: Де знайти нові вагони  (Read 15126 times)
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #60 on: 29.06.19 , 23:06 »
Share Reply with quote

Підкажіт, будь ласка, чи їздять вагони 2018 або 2019 р. виробництва у Харків?
Мені незабаром треба туди, тож цілком можливо, що це шанс врешті на них проїхатися.
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #61 on: 29.06.19 , 23:06 »
Share Reply with quote

О! знову ви) врешті-решт зловити свій гешефт:) Вагони-2019 - це взагалі майже ефемерне явище. Їх кілька штук всього на УЗ, і навряд чи вони ходять "в Харків", бо на ЮЖД їх не передавали, а поїзди формування інших філій з нульцовими вагонами тудою не ходють.
« Last Edit: 29.06.19 , 23:06 by Riesgo » Logged
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #62 on: 29.06.19 , 23:06 »
Share Reply with quote

О! знову ви)
Так, здоровенькi були)
врешті-решт зловити свій гешефт:)
Я б давно не проти, але, на жаль, з початку року не виникало потреби вiдвiдати анi Днiпро, анi Одесу, анi Львiв.
Вагони-2019 - це взагалі майже ефемерне явище. Їх кілька штук всього на УЗ, і навряд чи вони ходять "в Харків", бо на ЮЖД їх не передавали, а поїзди формування інших філій з нульцовими вагонами тудою не ходють.
Шкода, якщо так. Якщо в когось точна iнформацiя - буду дуже вдячний.
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #63 on: 29.06.19 , 23:06 »
Share Reply with quote

Так ви визначтесь: вам треба відвідати якесь місто чи проїхати в нульцовому вагоні?) А то поставки з заводу були на початку року, а вже літо. Ці вагони вже позасирали-поюзали добросовісні пакси.

Це я знаю про що говорю, бо в січні 2017 року чудом проїхався в нульцовому трансформері 749 Франківськ - Київ. Я там в шкарпетках ходив по килимі у проході увесь день, взувався тільки якщо треба було в туалет.

В головній ролі "чуда-дива", коли вирішив різко змінити свій попередній і більш комфортний маршрут, виступив груниківський нічний "ковбой" Стрий - Франківськ через Моршин, Калуш, коли надворі було до -20 градусів, а у вагоні - ледве +10-12. Якось таки подрімав на верхній полиці.
« Last Edit: 29.06.19 , 23:06 by Riesgo » Logged
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #64 on: 30.06.19 , 00:06 »
Share Reply with quote

Це я знаю про що говорю, бо в січні 2017 року чудом проїхався в нульцовому трансформері 749 Франківськ - Київ. Я там в шкарпетках ходив по килимі у проході увесь день, взувався тільки якщо треба було в туалет.
Цей вiдгук я читав - до речi, дуже iнформативний. Бiльше того, я свого часу потратив на вагон 2017 року, якому було пару тижнiв. Позитивнi враження, отриманi тодi, стали не останнiм чинником у створеннi теми - я захотiв порiвняти цi вагони i отримати новi враження.

Щодо того, куди менi треба - у Харкiв я залiзно вирушу, хоч у новому вагонi, хоч у старому. Тiльки якщо менi там врештi трапиться новий вагон - буде набагато краще. I я вже писав, що намагався потрапити на нульцовий вагон - ще у сiчнi у ковельському 97, коли писали, що там новий штабний. Менi дiстався дерев'янорамовий Амендорф, i, до речi, пiсля того я у 97 нових вагонiв не бачив. А нiчними потягами з того часу не користувався.

А щодо вагонiв, що вже зазнали важкого життя на теренах УЗ, я за спостереженнями бачив 8, вироблених наприкiнцi 2018 - на початку 2019. У березнi була стаття про скорiше вiдвантаження ще 10 вагонiв з якимось особливим покриттям. Однак щось я вагонiв, новiших за сiчень, ще не бачив. Невже поставки таки припинилися?
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #65 on: 30.06.19 , 00:06 »
Share Reply with quote

Скоріше за все що припинилися. Я більше ніде не бачив інфи чи фото, чи є десь на УЗ вагони, новіші за січень 2019.
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #66 on: 30.06.19 , 10:06 »
Share Reply with quote

Читав інтерв'ю Приходька. Каже що з початку року КВСЗ поставило УЗ 17 вагонів, 30 готових до відправки стоять на заводі. Не відправляють тому що УЗ ще до сих пір не розрахувалася за перші 17...
Nik UZ
Active user

View Profile
« Reply #67 on: 30.06.19 , 10:06 »
Share Reply with quote

На ФБ есть коммент Красноштана
Максим Сич      частково згоден, але не повністю. Простий приклад: існує договір на постачання нових вагонів. 30 вагонів побудовані і знаходяться на заводі, ще 10 - у різному ступені готовності. Однак, в листопаді 2018 року Верховна Рада приймає закон про скасування пільгової ставки податку на землю для залізниці я. В результаті    Залізниця сплатить додатково 4,5 мільярди, на які ми розраховували для придбання вагонів. Як результат цього рішення парламенту: нові вагони стоять на заводі, а пасажирів возимо не в ідеальних вагонах м’яко кажучи. Довідково: в розвинених країнах землі залізниць повністю звільнені від сплати податку на землю.
sean
Active user

View Profile
« Reply #68 on: 30.06.19 , 12:06 »
Share Reply with quote

@ Дизельний Вагон, то ж писали Вам (в т.ч., я) ще ранньої весни про вагони 2019-го в Дунаї, Кобзарі і Десні. Чим вони Вам не підійшли, вже і не спам'ятаю, але наша пісня гарна нова.
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #69 on: 30.06.19 , 13:06 »
Share Reply with quote

О'кей, напишу ще раз, хоча про це вже писалося.
1. За весь цей час у мене не виникало потреби їхати у Дніпро, Одесу або Львів. Я не безробітний, тому їздити, коли і куди мені заманеться, не можу.
2. Мета цієї теми - не тільки забезпечити мене можливістю покататися нульцовим вагоном, а й створити такий собі довідник, щоб кожен, хто бажає їх затестити, міг це зробити. Аналогію я вже наводив - якби тут на форумі створили тему "Розклад на хх роки" і апгрейдили її лише доти, доки в ній не буде вивішено розклад якогось поїзда, особисто потрібного топікстартеру. Теоретично я міг потрапити на новий вагон ще у січні на 97, коли на лінії було від сили 5 подібних вагонів. Чи було б це правильно, якби тема після того припинилася і залишилося загадкою, де інші 49? Я так не думаю.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13
Reply | Print
Jump to: