Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
13.07.20 , 23:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Де знайти нові вагони

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13
Reply | Print
Author Topic: Де знайти нові вагони  (Read 15212 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 24.05.19 , 10:05 »
Share Reply with quote

Я Дунай зустрічав і в Кобзарі, і в Десні. То ж уз))
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #51 on: 24.05.19 , 10:05 »
Share Reply with quote

Вагон Дунай - то все ж трохи не те. Там два вагони нових (у кожному поїзді під номером №8), інші старіші. І побачити їх в інших поїздах можна часто - 2opex, ви скоріше за все бачили такий у 738 (я його там бачив).
Але все ж тема трохи не про це.
sergius
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 24.05.19 , 16:05 »
Share Reply with quote

Я вагон Дунай встретил в каком-то поезде, когда в Киеве на проспекте Науки на переезде стоял. Поезд пошел на Триполье. Вроде там один такой в составе был.
Сегодня на том же месте видел один вагон в составе транса 737/738 Запорожье - Киев
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #53 on: 24.05.19 , 21:05 »
Share Reply with quote

От за що я вас люблю - за те, що ви цiлком можете обговорювати те, що мимо теми, навiть якщо я прямо прошу обговорити iнше. То переходите на обговорення плацкартiв, хоча вони не новi, то на обговорення "Дуная", хоча там лиш один новий вагон, та й той нiкуди не перечiпляли.
От тiльки це ж не до теми, правда?)
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 25.05.19 , 01:05 »
Share Reply with quote

А яка ваша правда, ДизВагон? Ви хоч в одному нульцовому вагоні проїхалися з тих пір, як створили цю тему півроку тому? Чи ви так, потеревенити тільки? Де фотозвіт?)
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #55 on: 25.05.19 , 11:05 »
Share Reply with quote

По-перше, ця тема створена не персонально під мене. Звичайно, одна з її цілей - забезпечити мені катання на омріяному вагоні, але я вважаю після того припиняти збір інформації недоцільним. Якби я потрапив на такий вагон, коли їх було 5, і потім залишилося загадкою, де інше 49 - було б дуже не айс. За приблизною аналогією, це як би створили тему "Розклад на хх роки" і вивішували туди розклади тільки доти, доки там не опиниться розклад якогось поїзда, потрібного топікстартеру.
По-друге, була у мене спроба аж в січні, але тоді був ФЕЙЛ. Я за навідками звідси купив квиток у ШВ 97 поїзда, але мені подали старезний Аммендорф.
А от літні перевезення, по-перше, змінять картину, а по-друге, у мене точно буде можливість кудись поїхати.
По-третє, фотозвіт буде. Це обов'язково)
sean
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 25.05.19 , 11:05 »
Share Reply with quote

А може і тут жмеринський слід? Шось від тих вагонів вже трохи повіює маразматизмом і я знову не розумію, що хоче ТС і чому не поїхати, скажімо, гарантовано свіжими вагонами 145.
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #57 on: 25.05.19 , 11:05 »
Share Reply with quote

А може і тут жмеринський слід?
Що ви маєте на увазі?
Шось від тих вагонів вже трохи повіює маразматизмом
Якщо це нецікаво вам, це не означає, що це нецікаво нікому.
і чому не поїхати, скажімо, гарантовано свіжими вагонами 145.
Про всі ці вагони я знаю, але хочу, по-перше, знати про всі, а по-друге ці вагони поки не співпадали з конкретними планами на даний момент.
А стосовно "поїхати зараз"... до вас хіба не застосовували санкцій, якщо ви прогулюєте роботу?
sean
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 25.05.19 , 11:05 »
Share Reply with quote

Слухайте, спитайте в уз, де їздять нові вагони. Хоча вони так само не знають, як і ми. А Ви так давно мусолите цю тему, що наче і не надто Вам потрібні ті вагони насправді.
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #59 on: 25.05.19 , 12:05 »
Share Reply with quote

На мою думку, тема нових вагонiв може бути цiкавою для форуму. Адже не тiльки менi, думаю, хочеться на цих вагонах покататися.
Я не просто спостерiгаю за тим, що ви тут пишете, а також сам намагаюся до спостережень долучатися. Якщо я не помиляюся, саме вiд мене спершу надiйшла iнформацiя про Дунай, а також про вагон 6 у 29 К-Ужгород. Але я зазвичай тiльки у певний час буваю на вокзалi, тому i звернувся до вас по допомогу.
Мета теми - не тiльки забезпечити мене можливiстю покататися, а й зiбрати iнформацiю про вагони, щоб iншi форумчани теж могли покататися, якщо вони захочуть.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13
Reply | Print
Jump to: