Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.03.19 , 11:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Залізничне сполучення Братислава - Цюрих

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Залізничне сполучення Братислава - Цюрих  (Read 200 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« on: 12.12.18 , 19:12 »
Share Reply with quote

Випадково натрапив на новину про запуск RailJet Express в сполученні Братислава -  Цюрих:
06:10 -  15:20  9hr 10min / rjx 160 railjet xpress.
Журналісти пишуть, що ціна квитків від 39 євро.  Але я так розумію,  що онлайн вони недоступні.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 12.12.18 , 21:12 »
Share Reply with quote

схоже що так. Сайт ZSSK підтверджує, але výdaj ponuky je časovo obmedzený do 30. apríla 2019 (prvý deň platnosti lístka môže byť stanovený najneskôr na 30. apríla 2019)
Тобто це тимчасова рекламна акція на честь відкриття нового прямого рейса.

А постійна спецпропозиція ZSSK- Швейцарія (чинна як на цей поїзд, так і на проїзд з пересадкою у Відні) - від 44 євро. Як я розумію - з 1 травня буде пропонуватись лише така ціна. Чи зроблять продаж на сайті ZSSK - не знаю.

Але як-раз на нічний поїзд Відень - Цюріх спецпропозиція коштує від 29 євро (а не 39, як на денний), тому за ~39 євро доїхати з Братислави в Цюрих можна і без цього поїзда.

Але звісно з Будапешта ціни кращі - ті ж 39 євро за RailJet (котрі можна купити через інтернет), крім того там на нічний поїзд Будапешт - Цюрих досить гуманні ціни навіть перед відходом (навіть коли всі місця по спепропозиції продані - ціна буде максимум 71 євро, але часто в день відходу бувають якісь залишки шпарів по 69). Хоча з Чехії ціни ще кращі - Прага - Цюрих береться в спальний вагон (сидячого прямого вагона немає, лише спальний, 39 - це квиток+резервація в тримісному купе). Проїзд вдень Прага - Цюріх тех може коштувати ~38 євро (19 євро Прага - Іннсбрук купити у ЧД і по 19 Іннсбрук - Цюрих у ОеББ). При чому таку денну комбінацію через Іннсбрук можна взяти і від інших станції Чехії, наприклад Чеський Тешин - Іннсбрук коштує від 24 євро (тобто лише +5 євро до ціни від Праги). Але так їхати дуже довго, бо вигідні акційні пропозиції з Чехії в цю частину Австрії лише на коротший в кілометрах, але на довший по часу маршрут через Чеське Будейовице - Лінц, а довго виходить, бо поїзд Прага - Лінц (через Чеське Будейовіце) ну дуже довго і повільно їде, при чому це завжди так було.

А в цьому рейсі найцікавіше - як поїзд потрапляє з Відня у Братиславу, вірніше як він їде по Братиславі.

Штука у тому, що останні N років поїзди Відень - Братислава-Петржалка (через Кітзее) - ходили на електротязі, а Відень - Братислава Головна (через Мархегг) - під тепловозом, там нема електрифікації від Девінської Нової Весі і аж до передмість Відня. Перемичка Братислава Головна - Братислава Петржалка була, але по ній N років не було регулярного руху (по-моєму там якийсь ремонт був чи щось таке).
А цей новий поїзд їде через Кітзее але до Братислави -Головної. Тобто через Петржалку і перемичку Б.Петржалка - Б.-Головна.
І IC Кошице - Відень тепер також тією дорогою ходить. До 9 грудня - цей поїзд міняв по Братиславі-Гловній категорію на регіональний і їхав через Девінську Нову Весь і Мархегг.

Я думаю ж RailJetи пустили в Братиславу лише зараз, а не раніше, бо раніше на Братиславу-Головну через Девінську Нову Весь вони не могли проїхати бо не електрифіковано, а їздити до Братислави-Петржалки RailJetом якось несерйзоно було.
« Last Edit: 12.12.18 , 22:12 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: