Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.08.19 , 04:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

В Чернігів - Що порадите

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: В Чернігів - Що порадите  (Read 1307 times)
Лягушка-путєшєствєнніца
Guest
« on: 15.12.18 , 20:12 »
Share Reply with quote

Короче, зібрався в Чернігов, і при том ще треба заїхать в Черкасси, а я не шарю, шо там з транспортом. Короче, буде по порядку.
1. Як приїхать з Київа в Черкасси десь у 6-й ранку? Бо маршрутки на сайтах ніби перші в 6 тіко з Київа виїжджають. Є якісь буси або ще щось щоб в 6-й ранку було?
2. Треба після 6064 поїзда в Чернігів (і бажано там буть не поже як в 13 годині). Причому вийти з 6064 не раніше ніж в Золотоноші. З якого міста туди їхать? Де виходить, як їхать далі, щоб в 13 годині буть в Чернігіві? Бо в автобусах там не шарю.
3. З Чернігіва хочу на бусі в Прилуки, там дизель 6245 до Гребенки і еля 6823 до Київа. Якщо бус опоздає в Прилуки, як з них доїхать до Київа?
4. На пересадку 6245 і 6823 мінуть 10. Поїзд там завжди жде, поки інший приїде?
5. Якщо дизель опоздає, а еля свалить на Київ, як їхати з Гребенки, щоб буть в Київі не позже 24 години?
Рятуйте, бо не шарю в тамошньому транспорті.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 15.12.18 , 22:12 »
Share Reply with quote

1. Як приїхать з Київа в Черкасси десь у 6-й ранку? Бо маршрутки на сайтах ніби перші в 6 тіко з Київа виїжджають. Є якісь буси або ще щось щоб в 6-й ранку було?
є. Місце посадки 2:30 на Південному вокзалі або 2:50 автовокзал або 3:00 Харківська.
2. Треба після 6064 поїзда в Чернігів (і бажано там буть не поже як в 13 годині). Причому вийти з 6064 не раніше ніж в Золотоноші. З якого міста туди їхать? Де виходить, як їхать далі, щоб в 13 годині буть в Чернігіві? Бо в автобусах там не шарю.
у Вас дуже наївне уявлення про можливості швидко долати великі відстані на міжміських автобусах-маршрутках між областями в широтних напрямках. Багато людей помилково припускають, що щось подібне є можливим просто зіставляючи частоти і швидкості маршруток на мегаполісоцентричних напрямках - тобто по радіальних напрямках відносно Києва чи інших міст (суб)мільйонників -  і наївно думаючи що по широтних відносно мегаполісів напрямках ситуація така ж. Тобто подивляться що маршрутка наприклад Київ - Черкаси дозволяє 180 км проїхати за 2:45 (тобто майже вдвічі швидше, ніж час власне їзди на приміських, без урахування навіть часу на пересадку) і ходить десь раз на пів-години (грубо кажучи інтервал між ними в 7 разів менший, ніж між приміськими) і наївно припускають що ви і по широтному відносно Києва напрямку між областями теж зможете ось-так вдічі швидше за електрички на маршрутках пересуватись і що інтервал між ними буде так само всемеро менший, ніж між електричками широтного напрямків. Насправді на широтних напрямках - автобуси в кращому разі мають швидкості приблизно як приміські електрички (буває що і автобуси повільніші) і ходять зовсім не так часто, а часто буває що сполучення немає. І на додачу там далеко не завжди автодорога коротша по кілометрах, ніж по рейках.
Конкретно у Вашому випадку - найшвидший спосіб - поїхати через Київ (слава Богу пересадка з маршрутки на маршрутку там буде поблизу метро Чернігівська, гаяти час на їзду по Києву особливо не доведеться). І то не встигнете. Навіть якщо о 9 ранку виїдете маршруткою Золотоноша - Київ - у Києві на Чернігівській вона буде у кращому разі незадовго до 12. Навіть якщо встигнете перебігти на чернігівську маршрутку до 12 і вона одразу рушить - в Чернігів потрапите у кращому разі незадовго до 14. А якщо доведеться чекати наповнення - може навіть ближче до 14:30.

3. З Чернігіва хочу на бусі в Прилуки, там дизель 6245 до Гребенки і еля 6823 до Київа. Якщо бус опоздає в Прилуки, як з них доїхать до Київа?
це ви знову розмріялись. Час в дорозі з Чернігова до Прилук автобусом - десь години зо 3. Тобто щоб встигнути да дизель-поїзд о 18:32 з Прилук - з Чернігова доведеться їхати автобусом о 14:14 (є ще 14:50, але я б не радив, Вам ще з вокзалу до автостанції йти, в Прилуках вони недалеко, але не поряд, там метрів з 800 між ними йти, при чому не по прямій, треба мати запас часу, якщо десь по дорозі не там повернете і згаєте трохи часу на те, щоб йти не туди).

Коротше не вийде так як Ви хочете.
« Last Edit: 15.12.18 , 22:12 by Maxy » Logged
Лягушка-путєшєствєнніца
Guest
« Reply #2 on: 15.12.18 , 22:12 »
Share Reply with quote

Короче, я смотрєл, що єсть бус Чернігов-Талалаєвка в 15.15. Він прієзжаєт в Прилуки в 18.04. З нього реально успєть?
А нащот буса в широтє. Не знаю як воно там ходить тіпа Гребенка-Чернігів, Золотоноша-Чернігів, ще чось там таке, і чи є тако, але, короче, пошарил в Інтернетє, там тіпа варіант вийти на Золотоношє, пройти або до круга, або куда-то на Шевченко, сєсть на автобус на Кієв (бачив у 9.00 автобус на баскомуа), жєлатєльно шоб на Чернігівську єхал (тіпа с круга туда ідйот), і на ньом приїхать або на Чернігівську, або на Харківську і громтранспортом на Чернігівську. За такого можна в Чернігів на 13 прієхать? І як воно воще ходить? Може, єщоь варіанти?
І пасіба, чуваки, за хоть шось, але є ще варіанти?
І щодо 1, воно у 3 отьєзжає, і прибуває у 6? Хто пєрєвозчик, чи треба брать квитки заранья? І єсть рейси тіпа у 3 з вокзалу або автовокзалу?
tera
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 15.12.18 , 23:12 »
Share Reply with quote

Після
Короче
потрібно писати "чиста конкретно".
Maxy....тему нафіг,та не ганьбитись.
Лягушка-путєшєствєнніца
Guest
« Reply #4 on: 15.12.18 , 23:12 »
Share Reply with quote

Не знаю, чуваки, шо вас так заціпило, та пишу, як вмію. Ну рос я нє в мегаполісі, ну й шо. Не Достоєвскій, в конце концов.
А їхать треба, то понадіявся, що допоможуть, бо тут, говорят, про подорожі можна багато шо знати.
Жадсон
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 15.12.18 , 23:12 »
Share Reply with quote

Друже, пиши просто или русским или украинским, а то кровь из глаз)))
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 16.12.18 , 00:12 »
Share Reply with quote

Таке враження, що хтось із постійних мешканців форуму вирішив погратися. Який сенс їхати довбаною вісімкою?
Лягушка-путєшєствєнніца
Guest
« Reply #7 on: 16.12.18 , 14:12 »
Share Reply with quote

Та нє, мені тут з вами граться нічого. Мені цей хворум на умовах онанімності порадив один з мєстних, бо сказав що тут модна багато чого найти (а він від мене не хочєт пісать, хватіт того шо машину ми вмєстє пєрєкрасілі). Ну а граться мені нема часу, бо дівка, діти, і все проче - таке діло.
Ну а тепер purkua bi i ne pa - до суті. Короче, відел на баскомюа автобус з Золотоноші до Києва, тако він в 9 відходить, а потім в 11:30 заходит. Він на Дарніцу їде, чи куди? І звідки віно в Золотоноші йде? Треба брать квитки, чи там на мєстє? Шо за бус там взагалі работає?
Ну й вопроси по 3-5, в смислє чи жде еля дизель і як їхать з Прилук та Гребінки, не зняті. Якшо я там на щось спізнюся і залишуся, ви в тє города больше нє заєдете, я навчу всіх собак та коров, що ви не помагаете, і шоб вони вас прогнали, даже єсли ви в поєзде.
Короче, vs, чувак, довбана не вісімка, а... добре, промовчу. Якщо мені треба їхать так, значить, треба їхать так. Бо вдома жінка, діти, ну і все проче. Вирватись нє всєгда можу. А тут діла у трьох містах, і треба за день поїхать. А ночувати - не варіант, дівка подума, що я не один, і ше раз злама мені ногу. А як побачит, що ятут з вами сидів і як ви мені отут одвічали, то вас достане і шкуру жівьом зніме, вона таке. Бо увідіт, шо зря мені ногу ламала, просто ви не подказали, як то їхать.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 16.12.18 , 14:12 »
Share Reply with quote

Тему пора переносить в "Юмор". Подобный слог чаще на форумах с обсуждением тружениц интимной сферы услуг употребляется.
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 16.12.18 , 18:12 »
Share Reply with quote

Та тут не треба бути Шерлок Холмсом, щоб зрозумiти хто  це пише, ну хiба що трошки. Ви мабуть знаете його по фб -шним жужжалкам. Це досить безобiдний чувак, I вiн мабуть вже не може писать по-iншому. Так шо хто знае щось по темi про яку вiн запитуэ, не звертайте увагу на стиль, а кажiть по существу))
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to: