Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.07.19 , 18:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

А чи можна похуліганити?

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: А чи можна похуліганити?  (Read 474 times)
joinandgetaway
Guest
« on: 02.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

Camrades di cosa nostra, I need your help.
Як я читав на форумі, раніше дизель Шевченко-Гребінки близько 10 ранку мав пересадку на швидкісний поїзд Харків-Київ. Це було б дуже зручно.
Але пертурбатори з Провайдера з часом зробили цю пересадку розлучною. Тобто тепер швидкісний йде з Гребінки у 09:44, а дизель прибуває у 09:54. Приміську до Києва чекати довго.
Отож питання - чи можна якось зробити так, щоб пересісти з того дизеля на поїзд? Комусь подзвонити, щоб затримали поїзд, або вийти десь раніше і автобусом далі дістатися? До речі, питання поновлення пересадки видається дуже актуальним, бо вона потрібна.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 02.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

Треба перенести в тему Пропозицій.
www3
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 02.01.19 , 20:01 »
Share Reply with quote

6813 на Київ о 10.54 це хіба довго? А як дизельок затримається, УЗ і так неохоче гроші повертає при затримці, воно Вам треба.
joinandgetaway
Guest
« Reply #3 on: 02.01.19 , 20:01 »
Share Reply with quote

Пане Гарвона, за 10 днів - будь ласка. Пропозиція непогана. Зараз же мені цікаво передусім чи можу я встигнути з дизеля, як часто поїзд запізнюється і як його притримати (чув, що деяки форумчани практикують кабалістичні обряди та оргії дзвінки на вокзал чи щось таке).
Так, електричка у 10:54 - це довго. Вона відправляється з Гребінки, коли інтерсітька вже прибуває на Дарницю, і опиняється у Києві на 3 години пізніше. З точки зору часу, їхати нею, або дочекатися дизеля на Ніжин і вже з Ніжина на Київ - нема різниці, я все одно запізнюся.
Зараз якось потрапити з дизеля на 719 - найоптимальніший варіант, інакше доведеться шукати незручних обхідних шляхів.
Tr_Temp
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 03.01.19 , 12:01 »
Share Reply with quote

Нереально
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 03.01.19 , 13:01 »
Share Reply with quote

Так, гарна пересадка. Була. Я так одного разу і їхав вранішнім дизелем Шева - Гребінка і на 719 до Києва аж до Вінниці. Тоді ще Шкода туди добігала. При цьому загальний маршрут у мене починався з Дніпра.
VB
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 03.01.19 , 13:01 »
Share Reply with quote

І не один Ви, коли мова саме про Шкоду до Вінниці. Серед фейсбучних черкащан це був лайфак такий. Опосередковано саме через це "здох" бусик Черкаси - Вінниця через джунглі південь Київської області(там тоді була дорога краща), тому що відмінили його саме в той період.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: