Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.10.19 , 04:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Як заїхати в Польшу та залишитися живим?

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: Як заїхати в Польшу та залишитися живим?  (Read 2755 times)
joinandgetaway
Guest
« Reply #10 on: 14.01.19 , 13:01 »
Share Reply with quote

Дякую за відповідь, хоча вона, між нами кажучи, трохи забарилася. Я вже купив квиток з Варшави в Київ рейсом МАУ - він не лоукост, але, враховуючи, що я лише з ручною поклажею, вийшло не набагато дорожче. Єдине що - я купив квиток онлайн, реєструватися теж збираюсь онлайн, але без вибору місця (за це беруть гроші, а я не хочу). Враховуючи, що я зареєструюся онлайн, матиму додаток МАУ на смартфоні і буду без багажу - мені треба у Варшаві йти до стійок реєстрації чи відразу до митного пункту контролю? Чи при реєстрації онлайн автоматично обираєш місце, чи треба кудись йти?
Рейс на Бидгощ дивився, але, на жаль, на потрібні дати його немає. Так само він в купі з проїздом з Варшави у Бидгощ та платою за рюкзак виходить не надто дешевшим, а то й дорожчим, і складнішим. Так само ще один варіант був летіти райанівським рейсом з Модліну, але з платою за рюкзак він би коштував майже як рейс МАУ, а враховуючи те, що він вимагає додаткового дня у Варшаві та проживання у готелі у Модліні, сумнівної, прямо скажемо, якості, то він не видається кращим.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 14.01.19 , 13:01 »
Share Reply with quote

Пройшовши реєстрацію Ви одразу побачите номер місця, яке Вам видали. Просто якщо за гроші - то Ви вибираєте номер місця. А якщо безплатно - то Вам одразу призначають місце, не питаючи подобається таке місце чи ні.
Після цього все-же зберігається можливість заплатити за вибір місця і поміняти на те, що Вам більше подобається.

Але якщо дуже не сподобалось безкоштовно призначене місце , але при цьому і платити не хочеться - шанс (не 100%) одержати краще місце безкоштовно є, якщо Вам не шкода трохи часу. Для цього  можна схитрувати в такий спосіб - знятись з реєстрації і реєструватись ще раз, якщо знову не сподобалось місце - робити так ще раз і ще раз, яж поки система не дасть краще місце. Якщо повторну реєстрацію зробити одразу - з вірогідністю 99% дадуть те саме місце, але якщо вичекати трохи часу - скоріш за все видаватиметься інший номер місця. Так можна робити кілька раз, зрештою якесь трохи краще місце раніше чи пізніше буде пропонуватись серед тих місць, що видаються автоматично і бесплатно. Хоча найкращі місця в салоні ідуть на безплатну видачу в останню чергу, тому скоріш за все в такий спосіб їх одержати не вийде.
ANDRII_DNIPRO
User

View Profile
« Reply #12 on: 14.01.19 , 13:01 »
Share Reply with quote

Коли реєструюсь на рейси МАУ через додаток, то маю можливість зміните місце на будь яке з вільних (без додаткової оплати). Але я реєструюсь не за 14 діб, а за 48 годин до відльоту..
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 14.01.19 , 14:01 »
Share Reply with quote

Та все одно через додаток чи броузер, просто в МАУ функція "змінити місце" доступна не до реєстрації, а після. І звичайно, що за 48 годин і менше це безкоштовно.
Щодо видачі місць - здається мені, видаються поступово від менших до більших, пропускаючи спеціальні або платні. В МАУ за близько 48 год до початку реєстрації я завжди отримував місця до 10 ряду, це також пояснює чому треба почекати при знятті з реєстрації.
« Last Edit: 14.01.19 , 14:01 by Sergio » Logged
joinandgetaway
Guest
« Reply #14 on: 14.01.19 , 14:01 »
Share Reply with quote

Тож якщо, я зареєструвався онлайн і не маю багажу, то у Варшаві можна не йти до стійок реєстрації, а відразу в зону митного контролю, і на посадці показати те, що у мене в смартфоні?
Іще потрібна порада. Рейс відлітає у 11:05. Я знайшов рейс поїзда приміських ліній, що приїжджає в аеропорт в 9:31. Цього достатньо, щоб встигнути на рейс і пройти усі контролі, чи варто туди приїхати раніше?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 14.01.19 , 19:01 »
Share Reply with quote

так. У Варшаві перевірки розпочинаються з авіабезпеки, тому одразу йдіть туди. На вході - там турнікет - тобто Ваш посадковий не жива людина перевірятиме, а Ви скануватимете QR-код зі свого посадкового, щоб відкрити турнікет. У Варшаві порядок такий, що всі пасажири (і шенгенські і нешенгенські) проходять авіабезпеку і потрапляють одразу до шенгенської зони вильоту, через котру Ви проходите і йдете до нешенгенських гейтів.  На межі шенгенської і нешенгенської зони вильоту - будуть будки прикордонників.

У випадку потрапляння в аеропорт поїздом що приходить о 9:31 - часу більш ніж достатньо, але що Вам заважає їхати рейсом, що приходить о 9:00?
Рекомендація (не обов'язкова) - бути в аеропорту за 2 години до вильоту - у Варшаві, як і у більшості аеропортів - надлишкова, але все-одно саме таку рекомендацію дає авіакомпанія. Чому б Вам зі свого боку її не дотриматись?
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 14.01.19 , 19:01 »
Share Reply with quote

Щодо видачі місць - здається мені, видаються поступово від менших до більших, пропускаючи спеціальні або платні.
Пропускаются только занятые :)
sean
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 21.01.19 , 00:01 »
Share Reply with quote

Але якщо дуже не сподобалось безкоштовно призначене місце , але при цьому і платити не хочеться - шанс (не 100%) одержати краще місце безкоштовно є, якщо Вам не шкода трохи часу. Для цього  можна схитрувати в такий спосіб - знятись з реєстрації і реєструватись ще раз, якщо знову не сподобалось місце - робити так ще раз і ще раз, яж поки система не дасть краще місце.

Maxy, «знятись з реєстрації» стосується виключно мау, вірно? Бо райани в чергове розсадили нас і я не знайшов там зняття з реєстрації.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 22.01.19 , 00:01 »
Share Reply with quote

У Ryan і Wizz немає зняття з реєстрації в застосунку для телефона, бо немає масової потреби для використання за прямим призначенням.

Легка можливість зняття з реєстрації потрібна авіакомпаніям, у котрих є квитки, що підлягають поверненню чи переоформленню за бажанням пасажира і вважається що істотна частка пасажирів користується цією можливістю. Зняття з реєстрації на сайті в застосунках до телефона  є не лише у МАУ, а й наприклад у Air France-KLM та інших.

Адже можливістю переоформлення/повернення можна скористатись лише якщо реєстрацію пасажир не проходив, або якщо знявся з неї. Якщо пасажир був зареєстрований і не знявся з реєстрації і літак полетів без пасажира - то квиток пропав навіть якщо авіатариф дозволяв-би обійтись мінімальнами втратами у такому разі.

У Wizz і Ryan необхідності реалізовувати зняття з реєстрації в додатку немає, там операція повернення де-факто обставлена загороджувальними умовами, бажаючих скористатись такою можливістю настільки мало, що мабуть вони вважають,  що хай звонять у кол-центр.
« Last Edit: 22.01.19 , 01:01 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: