Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.04.21 , 15:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Як заїхати в Польшу та залишитися живим?

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Як заїхати в Польшу та залишитися живим?  (Read 6029 times)
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 14.03.20 , 12:03 »
Share Reply with quote

Панове, у мене на 4-6 квітня була запланована чергова поїздка в Польшу з туристичною метою (квитки ще не ридбав, але плани були). Хочу з вами порадитися.
1. Чи можливо буде здійснити таку поїздку?
2. Чи варто це робити?

1. Не получится.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/zamykamy-granice-przed-koronawirusem
2. https://www.gov.pl/web/koronawirus/ograniczenia-dzialalnosci-gastronomicznej-rozrywkowej-oraz-funkcjonowania-galerii-handlowych

С уважением, Ульф
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 14.03.20 , 12:03 »
Share Reply with quote

Ну вони поки що лише на 10 днів закривають в'їзд для іноземців
Od niedzieli 15 marca zamykamy na 10 dni granice naszego kraju dla cudzoziemców.
Але можуть і продовжити.  До того ж незрозуміло чи українців з України випускатимуть на кордоні на  той момент.
joinandgetaway
Guest
« Reply #22 on: 14.03.20 , 12:03 »
Share Reply with quote

Дякую, пане Ульф! Тільки, якщо я правильно зрозумів, ці всі обмеження вводять на 10-14 днів. Тобто остаточне рішення мого питання буде 25-29 березня?
joinandgetaway
Guest
« Reply #23 on: 14.03.20 , 12:03 »
Share Reply with quote

2Dhr_Igor: до речі, Ви праві. Може, я неуважно читав, але терміну, під час якого українців не випаскатимуть, я поки що не побачив.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 14.03.20 , 12:03 »
Share Reply with quote

2Dhr_Igor: до речі, Ви праві. Може, я неуважно читав, але терміну, під час якого українців не випаскатимуть, я поки що не побачив.
Ну я лише на словах чув про термін у 2 тижні. Це Разумков у інтерв'ю якомусь каналу сказав.  Зранку заходив на сайти кабміну та президента,  то про таке обмеження жодного офіційного документу там не було.
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 14.03.20 , 14:03 »
Share Reply with quote

2 пункт виглядає як спроба перекласти відповідальність на чужі плечі. Вирішуйте самостійно, зараз вам ніхто нічого не скаже, думаю, серед учасників форуму немає екстрасенсів.
joinandgetaway
Guest
« Reply #26 on: 14.03.20 , 17:03 »
Share Reply with quote

Не зовсім так. Просто в ситуації інформаційної турбулентності неважко й заплутатися - варто чи не варто. Хоча Ви праві в тому, що не варто очікувати послуг екстрасенсів.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 14.03.20 , 22:03 »
Share Reply with quote

Термін на 2 тижні не означає що його не продовжуватимуть.
Тут же інкубаційний період у хвороби як раз 14 днів, через 2 тижні лише виявляться симптоми хвороби у тих, хто був уже заражений на момент початку обмежень.
Тому я певен що 2 тижні - це лише мінімальний попередній термін, в кінці котрого можна лише робити першу прикидку на який термін продовжувати обмеження.
« Last Edit: 14.03.20 , 22:03 by Maxy » Logged
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 15.03.20 , 12:03 »
Share Reply with quote

2 пункт виглядає як спроба перекласти відповідальність на чужі плечі. Вирішуйте самостійно, зараз вам ніхто нічого не скаже, думаю, серед учасників форуму немає екстрасенсів.
Погоджуся, зараз ніхто не зможе дати хоча б приблизної відповіді. Час покаже, чим і коли ця історія завершиться. Підтримаю Вас, joinandgetaway, лише в тому, що теж маю схожу дилему. Планував групову Словаччину на початок травня, чекаю початку квітня для прийняття остаточного рішення. Якраз тоді ще можна буде якісь гроші повернути за житло. Але мій особистий прогноз песимістичний, тому зараз опрацьовую альтернативний план по наших Карпатах. Якщо звичайно ситуація в Україні не піде за критичним сценарієм.
www3
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 15.03.20 , 15:03 »
Share Reply with quote

Ну тогда как раз точно надо будет по Карпатам и дачам отдыхать, подальше от людей в городах и ближе к чистому воздуху:)
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: