Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.11.20 , 12:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

LeoExpress планує запуск поїзда Прага-Мостиська

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13
Reply | Print
Author Topic: LeoExpress планує запуск поїзда Прага-Мостиська  (Read 15746 times)
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #100 on: 21.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

інакше ці всі графіки - просто нитки, по яких колись поїде Лео, бо йому так дозволила ПКП.
от коли дозволить УЗ і українська митниця - тоді поговоримо далі)

Зрозуміло, що нитки. Бо 4 потяги на добу з Праги до Мостиськ це нонсенс. В Краків ходив один 2 рази на тиждень. Хіба що відмінити ІСи і віддати все Лео.
SW7
User

View Profile
« Reply #101 on: 21.11.19 , 19:11 »
Share Reply with quote

я про те, що виконання цих 4 ниток технологічно неможливе по українській частині навіть якщо станеться щось типу чемпіонату світового значення чи релігійного свята типу Різдва/Великодня і раптом в них виникне потреба.
скоріше за все, можливо максимум 2 пари на добу. а реально виживе одна. та що буде согласована з електричкою
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #102 on: 21.11.19 , 20:11 »
Share Reply with quote

Оригінал новини тут: https://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/leo-express-chcemy-kursowac-z-pragi-do-medyki-tak-szybko-jak-sie-da-94475.html

Там навіть сам представник LE каже,  що в грудні цього року запустити рейс Прага-Медика вони не зможуть,  бо вже графік руху сформований.  Але вони спробують запустити цей потяг тоді коли будуть найближчі зміни розкладу по Польщі (в березні).
Коротше,  про те що поїзди LE будуть заходити на територію України навіть мова не йде (принаймні поки що).
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #103 on: 22.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

SW7, в Мостиськах( хоч в 1 хоч в 2) поки що пасажирських платформ під 1435 немає взагалі.
adul
Active user

View Profile
« Reply #104 on: 22.11.19 , 12:11 »
Share Reply with quote

SW7, в Мостиськах( хоч в 1 хоч в 2) поки що пасажирських платформ під 1435 немає взагалі.
Я думаю розмова щодо о.п. держкордон.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #105 on: 22.11.19 , 13:11 »
Share Reply with quote

слухайте, мені спала шалена думку шалена гіпотеза.

Мене в усій цій історії бентежило, що колії 1435 мм коло пасажирських платформ на станціях немає і одночасно видавалось маловірогідним, щоб заради Лео УЗ витрачала гроші, щоб збудувати нові платформи (і навіть варіант, щоб ту високу платформу на Мостиськах-1, що насправді вантажна - дозволять вважати пасажирською платформою - теж не дуже вірилось).

А ось що мені спало на думку - на станціях справді колія 1435 мм справді не підходить до пасажирських платформ, однак існують місця, де колія 1435 мм на цій ділянці все-ж опиняється коло придатних для висадки та посадки пасажирів  платформ - це з.п.

Можливо Лео собі думає, що вони зможуть їздити з технічною кінцевою до станції Мостиська-1, так щоб кінцевою для пасажирів (і місцем пересадки на автобуси) був наприклад Тщенець?

Все що ми в цій темі обговорюємо - це ж витоки з службових документів для залізничників (а не з матеріалів, призначених для пасажирів), у такого роду документах поїзд би у будь-якому разі писали-б як Прага - Мостиська-1 (навіть якщо кінцевою для пасажирів був-би наприклад Тщенець).
« Last Edit: 22.11.19 , 13:11 by Maxy » Logged
Zayats
Active user

View Profile
« Reply #106 on: 23.11.19 , 00:11 »
Share Reply with quote

У Волиці, вона ж зп.Тшинець, автобус не розвернеться поблизу зупинки поїзда. Прийдеться йти на трасу і ще по трасі метрів 300 від костелу донизу до автобусної зупинки. 
« Last Edit: 23.11.19 , 00:11 by Zayats » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #107 on: 23.11.19 , 00:11 »
Share Reply with quote

Справді. Там на супутниковому знімку щось подібне на автобусний розворот, але я. переміряв на супутниковому знімку радіус розворота - справді, близько 7 метрів, для автобуса не годиться.
Zayats
Active user

View Profile
« Reply #108 on: 23.11.19 , 10:11 »
Share Reply with quote

Я думаю розмова щодо о.п. держкордон.
На зупиночному пункті Держкордон пасажирська платформа знаходиться праворуч української колії по напрямку руху до Перемишля. Саме там висадка-посадка з електричок зі Львова. Суміщена колія без пасажирської платформи.   
« Last Edit: 23.11.19 , 10:11 by Zayats » Logged
brodjaga
User

View Profile
« Reply #109 on: 23.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

невже у нас залізниця на стільки безрука, що не може зробити елементарну дешеву платформу? область? це копійки у їх бюджеті, на показуху більше тринькається.

крім того лео і регіо не безкоштовно користуватимуться коліями, платформою, мінімальні капіталовкладення швидко окупляться.

якщо нашим обладміністраціям, залізниці на стільки байдужі наші люди то думаю для лео чи регіо не проблема зробити ту елементарну платформу. хай нашим господарникам буде соромно

наприклад нібулон захотів запустити водні пасажирські перевезення - без проблем спорудив причали
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13
Reply | Print
Jump to: