Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
06.03.21 , 16:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Related questions

      Реконструкція площі Двірцевої у Львові.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14
Reply | Print
Author Topic: Реконструкція площі Двірцевої у Львові.  (Read 21675 times)
ЛиС
Active user

Posts: 12359


View Profile
« Reply #80 on: 01.07.19 , 10:07 »
Share Reply with quote

Кстати, да, а что это за красный состав тащили? Что-то специальное противопожарное или, наоборот, ЛВЖ?
Пожарный поезд. Служебные вагоны с насосной и оброудованием, и цистерны с водой.
Logged
Emblaze
Active user

Posts: 5847


View Profile
« Reply #81 on: 01.07.19 , 14:07 »
Share Reply with quote

Тоже так подумал, но решил уточнить, первый раз случилось наблюдать его в динамике.
Logged
Emblaze
Active user

Posts: 5847


View Profile
« Reply #82 on: 09.07.19 , 05:07 »
Share Reply with quote

Эксперты Льв наиболее причиной происшествия сочли поджог, поскольку признаков неисправности электрооборудования расследование не выявило. На следующей итерации всплывут отпускники-диверсанты?

http://railway.lviv.ua/info/press-center/news/article/2019/july/1895/Logged
Entony
Active user

Posts: 5188


View Profile
« Reply #83 on: 09.07.19 , 11:07 »
Share Reply with quote

Трохи офіціозу від УЗ.

Укрзалізниця закінчила комплекс робіт з модернізації львівського залізничного вокзалу.

Поряд із масштабною реконструкцією площі Двірцевої у Львові роботи з модернізації інфраструктури не оминули й Головний залізничний вокзал. При цьому залізничники подбали, щоб ремонтні роботи перед Двірцем та безпосередньо на вокзалі не вплинули на стабільну роботу центрального пасажирського вузла.
Із цією метою та для гарантування безпеки пасажирів прохід до головної будівлі вокзалу здійснюється через огороджені коридори, що ведуть до центрального входу та в приміський касовий зал. Фахівці Львівського територіального управління філії «Центр будівельних робіт та експлуатації споруд» виконали роботи з ремонту аварійних ділянок сходів до першого перону із західної сторони. Відремонтовано та побілено фасад головної будівлі вокзалу з боку першого пасажирського перону. Безпосередньо на пероні пофарбовано конструктивні елементи опор дебаркадера. Ці роботи будівельники виконували поетапно, щоб мінімізувати незручності для пасажирів, які прибувають та вирушають зі Львова в подорож.
Крім того, для покращення навігації Головним залізничним вокзалом Львова на торцях накриття над платформами на конструктивних елементах дебаркадеру встановлено натяжні банери з написами «Східна сторона» та «Західна сторона».
Поряд із комплексом ремонтних робіт залізничники реалізовують ряд заходів для підтримання об’єктів вокзального комплексу в належному санітарно-технічному та естетичному стані. Зокрема, переглянуто та відкориговано технологію прибирання приміщень і прилеглої території, що проводиться зі застосуванням спеціальної прибиральної техніки й обладнання. Із цією метою було придбано та проведено заміну необхідних запчастин для відновлення роботи двох підлогомиючих машин. Для підвищення якості прибирання було закуплено необхідний інвентар та спецзасоби.

https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/497948/
Logged
wappoltava
Active user

Posts: 1029


View Profile
« Reply #84 on: 30.07.19 , 11:07 »
Share Reply with quote

Як змінюється площа Двірцева у Львові

https://www.youtube.com/watch?v=gPdzXpQrtbQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1LLu_GyBp9qoU7Tzx8VXytu9lx1h3YwFbly8MceYub-e8UQGgK3k5n2s0
Logged
tera
Active user

Posts: 1114


View Profile
« Reply #85 on: 23.10.19 , 19:10 »
Share Reply with quote

Пройшовся по тому променаду котрий вже відкрили.Плитка вкладена кривувато,дівчина мало не впала,зашпортавшись.Цікаво,що поклали гладку,можливо гранітну та полосками маленьку бруківку.Вона взагалі жах.Дивлячись на чемодани на кулках,які підстрибують на зміні роду плитки відчув бажання поспілкуватись з творцем цього абсурду.
Йшла якась молода пара з вокзалу з фотіком,подивились на зупинки- сказали " Какой отстой".
Logged
SW7
User

Posts: 102


View Profile
« Reply #86 on: 23.10.19 , 21:10 »
Share Reply with quote

Там ще й колія не так близько до вокзалу, як обіцяли... і схоже лише висадка буде на тій паралельній вокзалу зупинці, а посадка трохи далі
Logged
www3
Active user

Posts: 1680


View Profile
« Reply #87 on: 24.10.19 , 01:10 »
Share Reply with quote


Йшла якась молода пара з вокзалу з фотіком,подивились на зупинки- сказали " Какой отстой".

З усієї поваги але де у нас найближчий  ОТ (ГТ) біля виходу з вокзалу? Як на мене місто майже мільйонник має перейматися неадекватною пересадкою з центрального на приміський вокзали.

Пусть пешком ходят к центру, не далеко.
Logged
opex
Active user

Posts: 12502


View Profile
« Reply #88 on: 24.10.19 , 06:10 »
Share Reply with quote

Вы шутите? Я уже вижу как по этим разбитым тротуарам шкандыбают туристы с вализками на колесах, изнуренные сервисом днищеУЗ, прибывшие или в полночь или срання, и проклинают день, когда они решили поехать во Львов а не полететь лоукостом в Европу.
Logged
Entony
Active user

Posts: 5188


View Profile
« Reply #89 on: 26.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

Час летить і вже скоро відкриють першу частину Двірцевої.

Двірцева до реконструкції і перед відкриттям першої частини.

На площі вже встановили контактну мережу та поклали верхній шар асфальту.
Наприкінці тижня у Львові планують відкрити після реконструкції першу частину площі Двірцевої. Йдеться про праву частину площі, де розташована автостанція. Цю ділянку повністю віддали під громадський транспорт: тут облаштували кінцеві зупинки для автобусів та трамваїв.
Як розповів у своєму блозі заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, деякі роботи ще завершуватимуть, втім трамваї та автобуси готові запускати, адже вже встановили контактну мережу та поклали верхній шар асфальту.
Роботи на другій частині площі будуть дещо тривалішими через складнощі конструкції фонтану, тож його її планують відкрити навесні. Наступного року також розпочнуть реконструкцію вулиці Чернівецької та будуватимуть підземний паркінг під сквером, якщо знайдуть інвестора. Поки що ж як парковку використовуватимуть відкритий паркінг «Укрзалізниці».
Нагадаємо, що площу Двірцеву почали реконструювати 1 березня. Другий етап реконструкції розпочали 22 березня: закрили автостанцію та перенесли її за двома локаціями. З 26 березня для проїзду закрили праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організували реверсний рух. У травні на площу перестали курсувати трамваї.
Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон», становить 165,5 млн гривень без урахування підземного паркінгу. Проект виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку», за яким на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу.Відео з дрона: https://www.youtube.com/watch?v=b7qNbnvYJu0

http://tvoemisto.tv/news/dvirtseva_do_rekonstruktsii_i_pered_vidkryttyam_pershoi_chastyny_video_z_drona_104729.html
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!