Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.06.19 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 25
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 11696 times)
Radisna Ptysia
Guest
« on: 12.02.19 , 13:02 »
Share Reply with quote

Виникла у мене ідея по деякім часі проїхатись у Росію і пофоткати там транспорт і залізницю (я громадянин України). Поки це ще не рівні дуже ідея, я ще не знаю, чи поїду, тож поки що купа планів, з яких я сублімовую те, що можливе, і потім подумаю про необхідність. Загальна концепція виглядає так: Харків, виїзд вечером - (Росія) - Київ, приїзд ранком. Враховуючи, що 64 сторінки читати взагалі нема часу з огляду на робочі дні, я сподіваюся на вашу допомогу. Тим більше, що спроба полазити по сайтах з запитом, як туди заїжджати, показала різну картину - від "аааааааааааааааааааааааа, це країна ворога, там митники всіх українців їдять на кордоні!" до "братська країна Росія гостинно запрошує  диких племен українців відвідати себе по спрощеній процедурі, а ще краще переселитися в себе". Тож правильну думку скласти важко.
1. Зараз представлю кілька концепцій, очікую на коментарі, чим кожна з них краще, які у кожної переваги/недоліки, як організувати проїзд за кожною краще і відповіді на супутні питання, якщо вони виникнуть у процесі.
1.1. Харків-Білгород-Київ.
Виїзд з Харкова вечором, приїзд до Києва ранком. Бажано і туди і туди на автобусі (і у всіх подальших планах теж, якщо не вказано інше - за попереднім розглядом, автобуси у 2, а то й 3 рази дешевші, ніж поїзд).
Єдине що, я не знаю, що у Білгороді цілий день робити.
1.2. Харків-Москва-Київ.
З Харкова до Москви на крайняк автобусом, але більше подобається інший варіант - з Харкова до якогось російського міста неподалік, а звідти двоповерховим поїздом до Москви (щоб прибував зранку). На сайті РЖД дуже коряво написано про розклад тих поїздів, тож і пишу, щоб підказали. До Києва автобусом.
1.3. Харків-Москва-Ленінград-Київ.
З Харкова до Москви вже описано, з Москви до Ленінграда нічним двоповерховим, з Ленінграда до Києва ще не придумав як (бажано щоб це було якомога швидше).
Ремарка щодо автобусів. Орієнтуюся на двоповерхові, бо цікавіше. Тільки інформації по ним мало. Не знаю як з Харкова до Москви, а от з Москви до Києва точно знаю, ходять, але басфор при тиканні у рандомну дату видав тільки автобуси на 49 або 50 місць (двоповерхові - це ж 56 місць і більше).
2. Які особливості проходження російської митниці на кожному з цих варіантів? Чи прискіпливі прикордонники? Які документи потрібні?
3. Я маю біометричний закордонний паспорт, з яким часом їзжу у ЄС. Чи дає він право їздити в Росію за безвізом?
4. А щодо внутрішніх паспортів? Зокрема біометричних?
5. Я їду туди на один день (ранком заїзд, вечором вже виїзд), при концепції 1.3. - з нічним переїздом у поїзді. Як це пояснити митникам? Мета поїздки пофоткати транспорт їх же явно не влаштує.
6. Як відвідання Росії впливає на подальше життя? Чи накладає це обмеження на відвідання інших країн? Чи можуть виникнути проблеми вже внутрішнього характеру?
Вже вдячний за відповіді.
Eburgrzd
Guest
« Reply #1 on: 12.02.19 , 19:02 »
Share Reply with quote

Як відвідання Росії впливає на подальше життя? Чи накладає це обмеження на відвідання інших країн? Чи можуть виникнути проблеми вже внутрішнього характеру?
Вже вдячний за відповіді.
Думаю, на остальные вопросы не смогу ответить, но на этот отвечу. Посещение России никак не влияет на посещение других стран в будущем. Проблемы внутреннего характара так же не должны возникнуть. Миллионы граждан Украины посещают РФ. Единственное что может быть это возгласы особо упоротых личностей. Касательно пограничников, если вы не принимали участия в АТО, то в РФ вас без проблем пустят. Посещать РФ можно по внутреннему паспорту Украины (книжечка) и по загранпаспорту любому. С пластиковой картой (*типа новый паспорт) пересекать границу не стоит, ее нигде кроме Украины не признают. Пограничники везде себя ведут по разному. Но в общении пограничники РФ по крайней мере мне почти всегда попадались уважительным отношением к пересекающему границу.

П.С. по возвращению просьба дать ссылку где можно будет посмотреть фото.
VB
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 12.02.19 , 19:02 »
Share Reply with quote

С пластиковой картой (*типа новый паспорт) пересекать границу не стоит, ее нигде кроме Украины не признают.
Бред.
Eburgrzd
Guest
« Reply #3 on: 12.02.19 , 19:02 »
Share Reply with quote

С пластиковой картой (*типа новый паспорт) пересекать границу не стоит, ее нигде кроме Украины не признают.
Бред.
Почему бред? Обоснуйте.
tera
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 12.02.19 , 19:02 »
Share Reply with quote

Грузія (у вигляді ID-картки, з 1 березня)

КУДИ УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ПОЇХАТИ БЕЗ ВІЗ У 2019 РОЦІ. ПЕРЕЛІК
09 лютого 2019
http://tvoemisto.tv/news/kudy_ukraintsi_mozhut_poihaty_bez_viz_u_2019_rotsi_perelik_98529.html
Режим в'їзду до іноземних країн для громадян України
https://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/travel-advice/entering-foreign-countries
Режим в'їзду: Безвізовий (для пред’явників дипломатичного паспорта, службового паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта громадянина України у вигляді ID-картки).

Дозволений строк безвізового перебування: до 90 днів протягом 180 днів

Можете самі згідно списку.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 12.02.19 , 20:02 »
Share Reply with quote

1.1. Не вижу, в чем вопрос. Если вам хочется посетить Белгород, то посещайте. Однако как по мне, специально ехать в Белгород не стоит.
1.2. Ближайшая точка, где останавливается двухэтажный поезд относительно Харькова - это Россошь. Это два поезда: Адлер-Москва и Кисловодск-Москва №№104 и 3. Оба прибывают вечером в полседьмого или в полдевятого. Кроме этого, самая низкая категория вагона в этих поездах - купейный, верхняя полка обойдется в 2500 рублей, а нижняя на 1-1,5 тысячи дороже. Также доставляет неудобство то, что поезда отправляются утром, поэтому никакого смысла переплачивать за спальное место нет. Да и в Россошь я не вижу адекватных способов добраться ко времени отправления этих поездов.
Более бюджетное предложение по двухэтажным поездам - это Воронеж. Билет в сидячий вагон можно отхватить даже за 500 руб.
2. Никаких особенных документов не потребуется. На всякий случай узнайте какой-нибудь адрес в самом удаленной точке вашего путешествия или попросите какого-нибудь российского гражданина сказать свой адрес по регистрации, который более-менее соответствует направлению поездки и имя.
3 и 4. Гражданам Украины не требуются визы для поездок в Россию. Подходит заграничный паспорт (био или небио), внутренний паспорт (книжица). Карточка не подходит.
5. Если спросят о цели поездки, скажите, что частная, визит к другу (из пункта 2.)
6. Сотни тысяч граждан Украины посещают Россию по личным делам (это не считая рабочих). Потом, вы же не политический деятель или государственный чиновник высокого уровня, не кандидат в президенты. Почему это на вас как-то должно отразиться? Украина - это же не КНДР.
VSK
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 12.02.19 , 20:02 »
Share Reply with quote

То вам Скабєєва по ящику сказала?

Ось такі фрази від форумчанина Eburgrzd повною мірою говорять про засраність його мозгів пропагандонськими фекаліями.
То він говорить *майдаун* то тепер генерує такі перли тим самим дизінформує людей. Думаю модераторам варто звернути на це увагу
« Last Edit: 12.02.19 , 20:02 by VSK » Logged
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #7 on: 12.02.19 , 20:02 »
Share Reply with quote

"П.С. по возвращению просьба дать ссылку где можно будет посмотреть фото."
Замьотано.
"Более бюджетное предложение по двухэтажным поездам - это Воронеж. Билет в сидячий вагон можно отхватить даже за 500 руб"
Як дістатися з Харкова у Вороніж? І чи двоповерховий приходить ранком?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 12.02.19 , 21:02 »
Share Reply with quote

Як дістатися з Харкова у Вороніж?
Для шанувальників автобусів.
Є автобуси Харків-Воронєж.  Розклад:
http://www.bus.kharkov.ua/index.php?page=fullnews&id=152
Також є автобуси Бєлгород-Воронєж https://avtovokzal31.ru З Харкова в Бєлгород доїхати не так вже й складно

Megapups
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 12.02.19 , 21:02 »
Share Reply with quote

В общем, ни один двухэтажный поезд с юга не приходит в Москву утром. Есть поезд Воронеж-Москва прибытием в Москву в 14 часов и отправлением из Воронежа в полвосьмого утра.
Добираться из Харькова в Воронеж весьма неудобно.
Я бы на вашем месте ориентировался на раннеутренний выезд из Харькова в Белгород под поезд Белгород-Москва №742 отпр 12:23 приб 19:45.
Ночевка в Москве будет стоить дешевле, чем в Воронеже, к тому же крюк в Воронеж тоже будет стоить денег. Тем более вы в Петербург поедете на двухэтажном поезде.
Да и если вы не были в Москве до этого вообще или хотя бы последние 5-10 лет, то лучше лишний день пробыть в Москве, чем тратить время на катание по Черноземью, особенно в зимнее время года.
Покатаетесь по МЦК, на канатной дороге, на метро, если будет желание, можно обкатать «шереметьевский телепорт», монорельс еще живой пока. Это только про транспортные моменты. А если нетранспортные, то вот вообще места не хватит писать, что можно посмотреть.
Ну и просто побродить можно.
Да и вообще, я не понимаю цели ехать в Москву и Петербург из Киева именно через Харьков.
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 25
Reply | Print
Jump to: