Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.06.19 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 11675 times)
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #100 on: 04.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Ок. А тролейбуси у Хiмки за московськими тарифами чи нi?
I ще, менi принципово зловити 1 тролейбус через новi ТролЗи. Але як його включити у цей от маршрут, я не придумав.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #101 on: 04.04.19 , 15:04 »
Share Reply with quote

Знущаєтесь?
Читаємо ось це:
У Московській області свої перевізники, власне московські (міські) квитки на поїздки, зокрема Єдиний, там не дійсні.
Питання?
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #102 on: 04.04.19 , 16:04 »
Share Reply with quote

Соррi, не помiтив.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #103 on: 04.04.19 , 19:04 »
Share Reply with quote

Не сердьтеся на мене, будь ласка, якщо я випадково задаю однi й тi самi питання. У мене просто аврал на роботi не в останню чергу через необхiднiсть до подорожi завершити справи.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #104 on: 05.04.19 , 10:04 »
Share Reply with quote

Я хочу сказати, що інтернет у Росії знаходиться на дуже високому рівні, це по-перше. По-друге, тролейбусна мережа у місті Хімки представляє собою літеру Т, три маршрути якої з'єднують всі три кінця. Хочеться спитати вас, як вам можна допомогти? Для себе я бачу цю проблему у двох контекстах: люди, які не у змозі опанувати це бодай би на елементарному рівні, вони або дуже ледачі, або розумово відсталі. У який системі координат перебуваєте власне ви?
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #105 on: 05.04.19 , 10:04 »
Share Reply with quote

По-перше, я не думаю, що темою розумової відсталості дуже красиво спекулювати. Все це, звичайно ж, при бажанні можна знайти й самотужки, але витративши купу часу, облазивши сайти, не всі з яких є достовірними. Маловідомий факт - якби я не переконав, що треба приїхати в Харків саме у пт, коли я приїжджаю, у мене на підготовку було б 6 днів. Зараз більше, але все одно важко - я і сам займаюся серфінгом інтернету, і часом знайти потрібну інформацію буває дуже важко.
Я багато їздив, скажімо, по Україні і планував поїздки самотужки, на що зазвичай виходило не більше двох годин. Але Москва - місто з дуже великими розмірами у значною транспортною розгалуженістю. Мені ще важко орієнтуватися у ньому, хоча я в інтенсивному порядку освоюю цю технологію.
По-друге, щодо міста Хімки - я таким чином намагаюся вирішити кілька задач: 1 тролейбусний інтерурбан, 2 нова ТролЗа, 3 приміський поїзд, 4 аерометро Шеремєтьєво. Поки що план такий: від метро Планерна на якомусь тролейбусі до перетину з 1 маршрутом (36 рублів), 1 маршрут до Ленінградського шосе (36 рублів), 817 або 851 автобус (нашару), аерометро (нашару), 41 автобус до станції Хімки (36 рублів), приміський до Москви (без поняття, скільки рублів, без поняття, що там цікавого їздить). Це так?
По-третє, стосовно інтернету. Воно-то так, але лазання в інтернет є зайвою тратою часу, тож я намагаюся спланувати все заздалегідь.
По-четверте, хоча багато що вже підготовлено, ряд питань ще невизначений. Зокрема, це питання про 2-поверховий автобус з Києва до Москви (точніше, які рейси такі), а також Олексіївську ССВ, певні особливості прикордонного контролю (наприклад, чи можуть телефонувати до вказаного готелю), безпечність фото та відеозйомки і можливість отримання дозвельних документів на неї, а також чи є цікаві вагони у поїзді 19/20, чи варто все ж йти на автобус.
До речі, сьогодні я вже беру перші квитки.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #106 on: 05.04.19 , 12:04 »
Share Reply with quote

По ленінградському напрямку їздять ЭТ2 (нецікаво, якщо ви тільки не фанат залізничного непотребу) або Ластівки, тому я вважаю, що краще цим знехтувати, бо Ластівками ви по МЦК покатаєтеся.
Взагалі, є що достатньо цікаво трамвайне місце, а саме трамвайний тонель та естакада на перетині Волоколамського шосе та вулиці Свободи.
Можна доїхати до станції метро Сокол, вийти на Ленінградський проспект (непарна сторона), пройтися трошки у бік області до вулиці Алабяна та сісти там на трамвай №6 (рухомий склад - Песа), там ще достатньо цікавий об'єкт, так зване "Яйце сокола", там планувався трамвайний трасбордер, але потім плани змінилися і зараз там центр управління тоннелями. Відтак, на трамваї №6 ви їдете до зупинки Планерна вулиця кріз тунель та естакаду на вулиці Свободи, далі перпендикулярною вулицею йдете до ТПУ "Планерна" (або можна проїхати 1 зупинку), там пересадка на 202 (до вулиці Лавочкина, потім треба перейти на інший бік Ювілейного проспекту) чи 203 (до вулиці Дружби, не треба переходити) і пересідаєте на 1 тролейбус до вулиці Маяковскього. Там сідаєте на 817, їдете на 817 до терміналу F (колишнє Шереметьєво-2), проходите на метро, проїжджаєте до Шереметьєва В там сідаєте на 851 та їдете до метро Річковий Вокзал.
До речі у Шереметьєві F є музей аеропорту, вхід безкоштовний, але він працює з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 (по п'ятницях до 15). Якщо ви матимете час та натхнення, можете відвідати.
Єдине, що є певний сенс скористатися електричкою, якщо ви хочете потрапити на монорельс. Але краще у цьому випадку їхати не до Хімок, а до Лобні (від Шереметьєва В), автобус №21, далі їхати до Тимірязєвської, саме там знаходиться кінцева монорельсу.

Думаю, так буде оптимально.

Фото- та відеозйомку дозволено, якщо не порушати правила користування залізницею (не ходити по коліях) або дорожнього руху, а також не варто фотографувати пункти пропуску через кордон в аеропорту. Дозволу потребує лише "професійна" зйомка (на штативі, з використанням освітлення тощо).

Розклад руху і ціни на електропоїзди краще дивитися на сайті rasp.yandex.ru.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #107 on: 05.04.19 , 12:04 »
Share Reply with quote

Ще один об'єкт вартий уваги - це Міуське депо, колишнє трамвайне депо 1874 року побудови, яке зараз перетворено на ринок з сільгосппродукцією та кафешками авторського та національного фастфуду. Крім того, там проходять різноманітні культурні події накшталт виставок та концертів. Неподалік також є досі цікавий як в плані архітектури, так і культури об'єкт - Бахметівський гараж, який побудовано в стілі конструктивізму о 1920-х роках, а зараз там знаходиться Єврейский музей та культурний центр. Музей працює з 12 до 22, крім субот та іудейських свят, по п'ятницях до 15 год.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #108 on: 05.04.19 , 12:04 »
Share Reply with quote

Так, ідея з Лобнею цікава. 21 автобус - це 36 рублів, як зрозумів?
На монорейку дійсно хочу, так само як на канатку. На канатці, я так зрозумів, набагато цікавіше спускатися, і краєвиди при спуску кращі?
До речі, щодо Ластівки, я бачив на інтернет-сайтах, що на Московській залізниці є ЕС2Г 2019 року випуску. Вони працюють на МЦК чи ще десь?
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #109 on: 05.04.19 , 13:04 »
Share Reply with quote

21 автобус - 36 руб., так.
Види на канатці не залежать від того, у який бік їхатиме, а залежать від того, куди дивитися. )))
Про види Ластівок і де вони курсують я не знаю, бо як на мені вони плюс-мінус однакові.

Забув додати: Міуське депо розташоване на вулиці Лісній між станціями метро Білоруська та Новослобідська, а Єврейський центр між станціями метро Новослобідська (Менделєєвська) та Мар'їна Роща. Що там, що там їздять трамваї.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25
Reply | Print
Jump to: