Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.04.19 , 17:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 8626 times)
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #120 on: 08.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Торкнуся моменту поїзду з Москви до Харкова.
Я ніколи раніше не користувався сервісом Блаблакар. Разом з тим, глянувши на розклад, бачу, що там є зручні моменти у маршруті. З Москви до Білгорода є автобус у 22:30, я так зрозумів, це автобус Москва-Харків, на який з якоїсь причини є продаж у Блаблакарі. Розклад дуже пасує маршруту, а ціна на порядок дешевша решти автобусів. При цьому я шукав можливості альтернативних шляхів купівлі квитка на цей рейс - їх дуже мало, і вони значно дорожчі. Стосовно Білгород-Харків, там у поточний день випадає купа рейсів, на які часто смачна ціна - 50-110 рублів.
Є проблема. Блаблакар вимагає оплату доступу, і у російському Блаблакарі її можна здійснити лише через Яндекс.Гроші і мене там немає. З українського боку оплата нормальна, але там чомусь немає рейсу Москва-Білгород.
Також на сйті є дані про якусь спеціальну пропозицію, але як її використовувати, там ніде не сказано.
Як бути?
John
Active user

View Profile
« Reply #121 on: 08.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Не пользоваться, а ехать поездом. Не бывает таких цен, как Белгород-Харьков за 50-110 руб. По факту, цены будут совсем другие.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #122 on: 08.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Поїздом стопудняк не поїду, бо їх немає. Якщо Блаблакар не підходить, то буду купувати квиток у касі. А з Москви до Білгорода або поїздом, або автобусом - на пару повідомлень вище, від чого це залежить.
Розкажіть людині, яка ніколи не користувалася Блаблакаром - як таке може бути, що вказана одна ціна, а по факту інша?
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #123 on: 08.04.19 , 15:04 »
Share Reply with quote

У Росії блаблакар перетворився, на превеликий жаль, в УГ (сумовите лайно). Його, можна сказати, захопили напівлегальні перевізники на напівлегальних та нелегальних мікро- та звичайних автобусах, які не тільки існують на цьому сайти, що суперечить його ідеї, але навмисно роблять деякі дії, спрямовані проти нормальних водіїв на легкових автівках. Тому є шанс нарватися на якогось фейка, вказана буде легкова машина, а по факту буде у кращому випадку автобус за вказані гроші, у гіршому - не буде нічого.
Тому я не раджу користуватися цім сайтом.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #124 on: 08.04.19 , 18:04 »
Share Reply with quote

Дякую, цiкаво прочитати. Сам заглибився у вiдгуки, дiйсно, воро того не карте.
Тодi з Москви до Бiлгорода дивлюся на автобус. Бажано у 22:30, але не знаю, чи продадуть квитки. Тож ще варiант у 21:55. Чи, може, буде щось краще? I чи продадуть квиток на АС?
З Бiлгорода до Харкова пiду на вокзал, як тут казали. Актуальнi цiни цiкаво, хоча знаю, це не менше 250 рублiв.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #125 on: 08.04.19 , 20:04 »
Share Reply with quote

Знайшов компанію Лайкбус, де є рейс Одеса-Москва у 17:00-09:15 і можна забронювати ті місця, які я люблю.
Стосовно Москва-Білгород-Харків чекаю відповідей.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #126 on: 09.04.19 , 17:04 »
Share Reply with quote

Я не бачу підстав їхати від Москви до Бєлгорода автобусом. Краще поїздом (від 1000 руб.)
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #127 on: 09.04.19 , 17:04 »
Share Reply with quote

До речі, якщо купити квиток Москва-Бєлґород на український потяг, то буває, що провідники роблять цікаві пропозіції у кінці поїздки.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #128 on: 09.04.19 , 18:04 »
Share Reply with quote

Я не бачу підстав їхати від Москви до Бєлгорода автобусом. Краще поїздом (від 1000 руб.)

За 1000 рублiв нiчого не бачу. 19 Москва-Харкiв у цьому сенсi дуже добрий - вiдходить майже як автобус, а приходить аж до Бiлгорода ранiше. Вартiсть плацкарту 1200 рублiв, як i автобус. Нюанс у тому, що на потрiбну дату лише верхнi мiсця у плацкартах, не хочеться. Якщо пiдкажете, коли вiдкриють продаж на iншi нижнi мiсця плацкартiв, то пiду туди.
Про 71 я просив сказати про цiкавi плацкарти, нiчого не бачу. За звичайний я платити 1966 рублiв не готовий.
Ще розглядаю варiант з Курськом, куди дуже смачна цiна 632 рублi. Але я закладаю там на транспорт десь 2-3 години, а як потiм дiставатись Харкова, адекватних варiантiв не бачу. Якщо вони iснують, вдячний, якщо покажете.
До речі, якщо купити квиток Москва-Бєлґород на український потяг, то буває, що провідники роблять цікаві пропозіції у кінці поїздки.

Конкретизуйте, будь ласка, що на увазi.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #129 on: 09.04.19 , 18:04 »
Share Reply with quote

На старті продажу ціна на денний швидкісний потяг складає 1065 рублів.
Про цікаві пропозиції самі додумайте.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Reply | Print
Jump to: