Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.06.19 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 11689 times)
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #130 on: 09.04.19 , 19:04 »
Share Reply with quote

Денний потяг мене взагалi не цiкавить. Бути лише кiлька годин у Москвi - це нонсенс.
Якщо пропозицiя про перетин кордону, то нецiкаво, бо бiлгородськi Вiтовти представляють менi iнтерес.
Питання вiдкриття продажу на плацкарт i адекватних способiв подолання вiдстанi Курськ-Хакрiв не зняте.
Ultra92
Guest
« Reply #131 on: 10.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Я не пойму чи Radisna Ptysia такий тролінг тут влаштував? Хоче проїхатись і щоб все було дешево.
То ж не Україна, там за 20 гривень не проїдеш 150 кілометрів електричкою.
Все якісь автобуси пан вишукує...
Тут все просто:
Виїхав ранком о 6 або 7 годині з Харкова автобусом в Белгород. Якраз можна потрапити на сидячий поїзд до Москви.
Приїхав в Москву. Переночував там в десь в хостелі. Слідуючий день погуляв і ввечері еколайнсом поїхав в Київ, щоб крюк через Харків не робить
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #132 on: 10.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Я не пойму чи Radisna Ptysia такий тролінг тут влаштував? Хоче проїхатись і щоб все було дешево.
То ж не Україна, там за 20 гривень не проїдеш 150 кілометрів електричкою.
Я не пойму - а хто цього не хоче? Чи в тому, що я пишу, є щось неможливе? І де я писав про 20 гривень електричкою?
Все якісь автобуси пан вишукує...
Пан залюбки поїхав би до Білгорода поїздом, якби на 19 відкрили до продажу ще нижні місця, або до Курська, якби знав, як звідти адекватно дістатися Харкова. Без цього - тільки автобуси.
Тут все просто:
Виїхав ранком о 6 або 7 годині з Харкова автобусом в Белгород. Якраз можна потрапити на сидячий поїзд до Москви.
Приїхав в Москву. Переночував там в десь в хостелі. Слідуючий день погуляв і ввечері еколайнсом поїхав в Київ, щоб крюк через Харків не робить
Тут все просто. Можна почитати, що пан Radisna Ptysia їде не з ХАРКОВА В МОСКВУ І НА КИЇВ, а з КИЄВА В МОСКВУ І В ХАРКІВ. Крім того, можна ще прочитати, що пан у середу завершує справи і виїжджає, а у пт пан ввечері мусить вже бути в Харкові. Маршрут, запропонований Вами, якось не вкладається в ці рамки.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #133 on: 10.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Ввечері з попереднього повідомлення - описка, насправді не пізніше 13:00 у Харкові.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #134 on: 10.04.19 , 16:04 »
Share Reply with quote

Ввечері з попереднього повідомлення - описка, насправді не пізніше 13:00 у Харкові.
А от якби зареєструвались на форумі,  то могли б редагувати свої повідомлення :)
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #135 on: 10.04.19 , 16:04 »
Share Reply with quote

Я насправді над цим подумую. Але поки що єдина моя ціль - нормально організувати поїздку. Якщо мені і після неї буде що читати і писати - зареєтруюсь.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #136 on: 11.04.19 , 12:04 »
Share Reply with quote

До речі, у мене вже є квиток Київ-Москва (автобус Лайкбас, 17:00-09:00, ніби двоповерховий, ніби зі зручними місцями) і запрошувальний лист на захід у Харкові. Тож часові рамки визначені. Залишається лише розібратися з транспортом Москва-Харків, а також з переїздами середині міст.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #137 on: 11.04.19 , 12:04 »
Share Reply with quote

Ну так оприлюднити ці дати, щоб можна конкретно вже по розкладах дивитися.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #138 on: 11.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

В принципi, я по днях тижня вже все розписав. Але якщо потрiбне датування, то ось, будь ласка.
17 квiтня я сiдаю в автобус Лайкбас i прямую в Москву. Квиток вже купив, автобус нiби по критерiям.
18 квiтня гуляю по Москвi. В принципi, маршрут прорахований, там ще тiльки пара невiдомих моментiв, про них я запитаю пiсля завершення сумнiвiв у трасi.
Ввечерi - продовження маршруту. В Харковi у мене захiд у 20.00, до цього ще треба зробити необхiдне, зокрема пообiдати i де з ким зустрiтися, тож прибути десь у 15-17. У 13 у мене теж може бути зустрiч, але це можна перенести за свiй рахунок на день пiзнiше. Тобто я намагаюся це зробити за початковим планом, але якщо варiант з Курськом буде кращий - так i зроблю.
Отож варiантiв кiлька. Потяг 19 до Бiлгорода за 1200 рублiв - то оптимум, але якщо там будуть нижнi мiсця, чого нема. Автобус у 21.55 або 22.30 до Бiлгорода - крайнiй. Потяг 141 до Курська за 632 рублi, далi або прямий автобус до Харкова (хто б пiдказав, який, коли), або за 379 рублiв до Бiлгорода i далi чимось до Харкова. До речi, що вигiднiше - маршрутка з вокзалу, чи попутка?
19 квiтня я вже буду в Харковi.
Як бачите, часу мало.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #139 on: 11.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Дуже цікаво, як ви витримаєте це без ночівель у нормальних умовах, хоча б лежачи?
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Reply | Print
Jump to: