Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.06.19 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 25
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 11678 times)
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #50 on: 23.02.19 , 19:02 »
Share Reply with quote

Ще один варіант стосовно того, як летіти в Стамбул та витрачати при цьому менше кілометра своїх грошей.
Зі Стамбула до Софії, як видно по карті, йде пряма залізнична лінія. Тож припускаю наявність там певних нічних перевезень. Тож можна полетіти в Стамбул ранком не суперпупердорогими Туркісхами Ейрлайнесами, а чимось дешевшим, день там погуляти і вночі переїхати у Софію. Єдине що, по-перше, не орієнтуюся в тамтешніх залізницях, тобто хто обслуговує такі рейси і чи вони є, а по-друге Скайсканер на січень показує лише квитки від 2 кілогривень, хоча лоукостами поки не цікавився.
Цей варіант нині є резервний, оскільки можливість летіти Раяном до Софії приваблива, але він теж на опрацюванні у мене.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 23.02.19 , 23:02 »
Share Reply with quote

Ще один варіант стосовно того, як летіти в Стамбул та витрачати при цьому менше кілометра своїх грошей.
Зі Стамбула до Софії, як видно по карті, йде пряма залізнична лінія. Тож припускаю наявність там певних нічних перевезень. Тож можна полетіти в Стамбул ранком не суперпупердорогими Туркісхами Ейрлайнесами, а чимось дешевшим, день там погуляти і вночі переїхати у Софію. Єдине що, по-перше, не орієнтуюся в тамтешніх залізницях, тобто хто обслуговує такі рейси і чи вони є, а по-друге Скайсканер на січень показує лише квитки від 2 кілогривень, хоча лоукостами поки не цікавився.
Цей варіант нині є резервний, оскільки можливість летіти Раяном до Софії приваблива, але він теж на опрацюванні у мене.
Щось це все не по темі
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #52 on: 24.02.19 , 13:02 »
Share Reply with quote

Не зовсім погоджуюся. Це дійсно вийшло за межі "тупо в Росію - тупо назад", але нині тут планується комплексна поїздка. З купівлею квитків саме в Росію або все зрозуміло, або ще зарано їх купувати. Тож цього ми торкнемося, однак саме зараз основний акцент планування на інших містах.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #53 on: 24.02.19 , 14:02 »
Share Reply with quote

І ще один пункт на додачу "чого це не про Росію". Тут, напевне, багато хто знає, що подібні поїздки плануються завчасно і квитки на них теж купуються в різний час. Стосовно російської частини все приблизно зрозуміло - стосовно купівлі квитків на автобус Рига-Ленінград та Москва-Київ або Москв-Харків тут вже приблизні відповіді отримано, збирається інформація про перетин контрольних пунктів, ну, і є певні питання, на які відповіді ще нема. Зараз збирається інформація і про інші місця поїздки, щоб найближчим часом утворити дорожню карту, зрозумівши, як пролягатиме маршрут і коли брати квитки на його ділянки. Вже ближче до поїздки я буду ставити питання про міста, зокрема проїзні, а також транспортні і інші цікавинки, і Росії там буде дуже багато.
Можна, звичайно, перейменувати тему, але незабаром російська частина знову стане дуже актуальною. Тим більше саме Росія є все ж найбільше хвилюючим моментом - інші країни ніби як звичайні туристичні, а Росія поки що завдає хвилювання.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #54 on: 26.02.19 , 15:02 »
Share Reply with quote

В принципі, основна маса питань по маршруту буде пізніше, принаймні після виборів, хоча коментарі вітаються весь цей час. Зараз, на етапі планування маршруту, вкажу на найбільш проблемну ділянку маршруту, а саме Софія-Хельсінки.
Чому вона проблемна? Бо планую її - і голова розколюється від браку інформації по перельотам і дивних можливостей.
Позаяк прямі перельоти, навіть якщо вони існують, є дуже дорогими і незручними, я придумав варіант перелітати з Ворожнечі (це Софія) кудись у мідлейреас між Софією та Хельсінки, а потім перелітати далі. У тому середньому варіанті я можу або прилетіти в те місто зранку, а ввечері полетіти в Хельсінки, або переночувати в тому місті і наступного дня летіти. Тож бажаний пункт для того міста між одним і іншим - щоб воно було або не дуже містким в туристичному і транспортному плані (тобто щоб мені, як туристу і транспортному фанату, вистачило там лише однієї ночі), або таким, де я вже бував.
З того, що я бачу, такими містами можуть бути Будапешт і Прага, як приклад. У Будапешті я вже бував і до поїздки ще побуваю, у Празі теж бував, але досить давно, тож там якраз дня вистачить. Тож продумував варіант ранкового перельоту до Будапешта, кількох годин там, вечірній переїзд до Праги на автобусі або поїзді, ночівля і ближче до вечора переліт у Хельсінки. Однак цей варіант наштовхнувся на те, що обмаль пропозицій по перельотам. Зокрема, фактично усі провайдери хоч на через 2-3 місяці, хоч на початок наступного, 2020 року показують дуже дорогі рейси, переважно з пересадкою. Це мене не влаштовує.
Як краще побудувати маршрут з Софії до Хельсінки, не принципово через вказані пункти? Я припускає, що є якісь дешеві перельоти усередині ЄС, однак не можу їх знайти. І за який час на них варто придбовувати квитки?
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #55 on: 26.02.19 , 18:02 »
Share Reply with quote

У Райанэйра на текущий момент есть те рейсы, которые вам могут более-менее подойти:
Салоники - Лаппеэнеранта, Будапешт - Ванта.
Также вас могут заинтересовать рейсы Виззэйра Скопье-Турку.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #56 on: 26.02.19 , 18:02 »
Share Reply with quote

Дякую, подивлюся.
VB
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 26.02.19 , 22:02 »
Share Reply with quote

А ще через Дубай можна, або через Рейк'явік кудоюсь....
tabo
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 27.02.19 , 01:02 »
Share Reply with quote

не орієнтуюся в тамтешніх залізницях, тобто хто обслуговує такі рейси і чи вони є
Є коротенький потяг з вокзалу Халкалі, зараз графіком 22:40-8:38, квиток 2кл. коштує 18,5 євро + плацкарта (кушет 9,40/10 чи дабл спальник за 15)

Зараз, на етапі планування маршруту, вкажу на найбільш проблемну ділянку маршруту, а саме Софія-Хельсінки. Чому вона проблемна? Бо планую її - і голова розколюється від браку інформації по перельотам і дивних можливостей. Позаяк прямі перельоти, навіть якщо вони існують, є дуже дорогими і незручними, я придумав варіант перелітати з Ворожнечі (це Софія) кудись у мідлейреас між Софією та Хельсінки, а потім перелітати далі.
У цій ситуації треба починати від зворотного, тобто спочатку дивитися на сайтах лоукостів хто і приблизно за які гроші літає у Фінляндію (сайти RyanAir, Wizz, Norwegian -> destination map), а вже потім, знаючи звідки можна більш-менш зручно потрапити до FI, дивитися як у цю точку підлетіти з Болгарії.
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 27.02.19 , 12:02 »
Share Reply with quote

Я це вже зрозумів. Воно зараховано.
Хотілося б отримати ще коментарів по маршруту. Зокрема, прямих польотів з Києва до Софії я не бачу. Виникла ідея летіти в Бухарест і звідти нічним переїждати до Софії, але ситуація схожа.
А де ви там побачили нічний поїзд? Його вже хз скільки років немає. Там тільки денний:
http://www.bdz.bg/en/time-table-international/sofia-istanbul-bucharest.html
На всіх Балканах взагалі журбинка з залізничним сполученням (скажімо, між Румунією і Сербією його тупо розірвали). Більш-менш нормально по лінії Будапешт - Белград - Бар (чорногорці навіть у себе відновили лінію на Нікшич пару років тому) і то там хронічні запізнення, або всередині Румунії (теж не рідкість) чи Болгарії (не їздив, але схоже, що і там балканська "пунктуальність").
Щодо добирання до Хельсінкі — можна орієнтуватися на Стокгольм і нічний пором до Турку, далі поїзд (від 10 євро) чи автобус (від 5). Тільки у Стокгольмі це +15 євро від Скавсти.
Заходите на kiwi.com, дивитесь навпаки — з Фінляндії будь-куди по карті, де низькі ціни (це може бути Гданськ, Берлін, Дюссельдорф якийсь або й щось на Балканах), тоді перевертаєте пошук і шукаєте вже на конкретний період. Дивіться тільки, щоб воно через Лондон не летіло.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 25
Reply | Print
Jump to: