Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.08.19 , 18:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 25
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 14345 times)
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #80 on: 02.04.19 , 23:04 »
Share Reply with quote

Ну добре.
Только зачем и куда. Куда - надо указать конкретный адрес. Просто " к друзьям " не канает. Адрес пишется в миграционной карте. Во всяком случае на Нехотеевке обычно так.
Тут, до речі, проблема, бо знайомих росіян не маю взагалі. Що робити?
Гривны на рубли менять - а зачем это особо нужно, если после приезда в Россию в любом банкомате можно спокойно снять рубли хоть с гривневой, хоть с валютной карты? Ну разве что небольшую сумму рублей можно купить в любом банке или обменнике на территории Украины. А в остальном - можно и снимать с карт украинских банков, и расплачиваться этими же картами в магазинах на территории РФ. Лично проверено на двух гривневых и одной рублёвой карте Приватбанка месяц назад.
А як там з комісією і курсом гривні та рублів?
Та человек верит в соблюдение расписания трансграничных автобусов(ЮА-РФ) в нынешнее время! О чем тут еще говорить)))
Людина не вірить ні в що, вона жодного разу так не їздила і прохає про допомогу, адже не знає, зокрема, як там з автобусами, де брати квитки і чи можна це оперативно робити. Тому прохання писати на актуальні запити, а не показувати свою значимість.
Роман Маренець
User

View Profile
« Reply #81 on: 03.04.19 , 01:04 »
Share Reply with quote

Тут, до речі, проблема, бо знайомих росіян не маю взагалі. Що робити?

1. Заходите на booking.com
2. Відкриваєте перший-ліпший хостел/готель
3. Запам'ятовуєте його адресу
4. Вказуєте цю адресу у міграційній карті

Наприклад, при в'їзді на територію РБ в 2017 році у Хотиславі дизелем Заболоття-Берестя тітонька- прикордонник довго дивилася на мій паспорт, потім на мене, питала мене як буде українською "парикмахерская" та питала куди я їду. Відповів, що їду до Мінська (так і було), на що вона запитала чи маю я гроші і де житиму. В міграційній карті метою поїздки я вказав туризм, а напрямок "г. Минск", її це не влаштувало, вона запитала конкретну адресу, на що люди літнього віку, які сиділи поруч почали підказувати "вулиця Янки Купали/ Якуба Коласа". Зрештою, щось із цього написав у міграційній карті і прикордонниця, стиснувши зуби, пішла перевіряти когось іншого.
Alex_The_Scorpio
Active user

View Profile
« Reply #82 on: 03.04.19 , 11:04 »
Share Reply with quote

Я себе в феврале в миграционке написал цель поездки - туризм, в графе адреса места пребывания через запятую указал просто Белгород и Прохоровку - вопросов не возникло (и так понятно, какие объекты в Прохоровке могут быть посещены).
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #83 on: 03.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

2. Відкриваєте перший-ліпший хостел/готель
Я читав, що в Європі можуть зателефонувати до готелю, або вимагати резервацію. Це так?
питала мене як буде українською "парикмахерская"

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Radisna Ptysia
Guest
« Reply #84 on: 03.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

До речі, важливе уточнення, адже я остаточно визначився з датами поїздки.
Погана новина - раптово назріла необхідність прибути в Харків не пізніше 13:00, а бажано раніше, тому заїзд у Курськ я, на жаль, змушений скасовувати. Сподіваюся, я нічого не втрачаю.
Добра новина - виїзд у середу, приїзд у пт, тож можу готуватися з цими даними впевнено.
Стосовно шляху Київ-Москва, у той день немає рейсу в 18:00-10:00 від Лис Авто Транс, тому я дивлюся на два інші рейси - у 16:20-07:45 від Автокомбінат-1 (Чернівці-Москва) і у 20:00-11:00 від Євро Транс Автоком (Житомир-Москва). Вони позначені як двоповерхові. Чи дійсно вони такі?
Стосовно шляху з Москви до Харкова, над заїздом у Білгород я думаю, бо Басфор показує привабливу пропозицію у вигляді двоповерхового автобуса у 21:45 Москва-Харків, а саме Турцентр-Експо. Прохання підтвердити, що він двоповерховий. Якщо ж я таки захочу їхати з Москви до Білгорода, то бачу два шляхи - поїзд №19 за 1220 рублів і автобус Москва-Білгород у 21:00-08:00. Критерій вибору простий - якщо у поїзді є якісь цікаві плацкарти, типу нові, їду на ньому. Якщо плацкарти там звичайні - на автобусі.
І ще прохання пояснити, як робиться переїзд на автобусах Білгород-Харків? Я приходжу на вокзал, приїжджає автобус, я водію плачу і далі їду? Чи не так?
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #85 on: 03.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

– Доброго дня, це мовний патруль. Скажіть «паляниця»!
– Маца
*обіймаються*
donrace
Active user

View Profile
« Reply #86 on: 03.04.19 , 23:04 »
Share Reply with quote

По поводу двухэтажности автобуса Москва-Харьков у меня сомнения. Я там таких никогда не видел, да и ехал в одном раз - был обычный.
Остановка автобусов в Белгороде находится слева если выйти из вокзала. Но лучше в вокзал не заходить и не тратить время на досмотр, а обойти его слева и выйдите сразу на остановку. Билет только в кассе, если не хотите ехать стоя. Для покупки нужен паспорт.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #87 on: 03.04.19 , 23:04 »
Share Reply with quote

По поводу двухэтажности автобуса Москва-Харьков у меня сомнения. Я там таких никогда не видел, да и ехал в одном раз - был обычный.
Такий рейс є на Басфорі, а саме у 21:45 від Турцентр-Експо, рейс черезденний. Тільки чи це дійсно так, чи помилка сайта, я не знаю.
Остановка автобусов в Белгороде находится слева если выйти из вокзала. Но лучше в вокзал не заходить и не тратить время на досмотр, а обойти его слева и выйдите сразу на остановку. Билет только в кассе, если не хотите ехать стоя. Для покупки нужен паспорт.
Тобто в касі можна спитати про найближчий автобус і купити квиток? Скільки така дія зазвичай коштує?
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #88 on: 03.04.19 , 23:04 »
Share Reply with quote

– Маца
*обіймаються*
Трохи не зрозумів, до чого це.
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #89 on: 04.04.19 , 00:04 »
Share Reply with quote

– Маца
*обіймаються*
Трохи не зрозумів, до чого це.
Так как на украинском будет парикмахерская?
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 25
Reply | Print
Jump to: