Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
14.12.19 , 12:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 30
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 32682 times)
VB
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 13.02.19 , 09:02 »
Share Reply with quote

С пластиковой картой (*типа новый паспорт) пересекать границу не стоит, ее нигде кроме Украины не признают.
То вам Скабєєва по ящику сказала?

Ось такі фрази від форумчанина Eburgrzd повною мірою говорять про засраність його мозгів пропагандонськими фекаліями.
То він говорить *майдаун* то тепер генерує такі перли тим самим дизінформує людей. Думаю модераторам варто звернути на це увагу

Так на сайте МИД Украины нигде не сказано что для поездок на Украину требуется гражданам России иметь приглашение, тем не менее украинские погранцы требуют, притом с женщин. Тут такое дело, что написал МИД Украины не указ другим государствам.
Ви б почитали краще, що там написане.
Оформлення гарантійних листів-запрошень проводиться для іноземців, які планують отримати в'їзну візу в Україну. Для громадян тих країн, з якими візовий режим не передбачений, - видача гарантійних листів-запрошень не проводиться. Українські прикордонники нічого не вимагають, вони можуть уточнити, які ще гарантії вчасного виїзду з України є в наявності, оскільки Росія входить до переліку країн міграційного ризику. Саме тому, громадяни таких країн мусять відповідно до Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 липня 2017 року «Про посилення контролю за в'їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України»" надавати додаткові докази та гарантії виїзду з України та додержанням ними правил перебування в державі. Почитайте це законодавство. Чомусь, коли країни ЄС, ВБ чи США запитують при в'їзді російців про такі гарантії (навіть при наявності візи), - питань менше, зазвичай вони взагалі відсутні. Такими гарантіями можуть розглядатися зворотній квиток, оплачена туристична путівка, нотаріальний лист-запрошення. Вони не є обов'язковими, але суттєво підвищують шанс на в'їзд не лише на керунку Росія - Україна, а й будь-де у світі.  Окремо можна лише говорити про підтвердження фінансового стану, та й то в тому контексті, що в кожної країни він свій. Але це також загальноприйнята практика.
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #21 on: 14.02.19 , 01:02 »
Share Reply with quote

Равно как и нигде в мире вы не увидите, скажем, чтобы гражданин США ехал куда-то не с паспортом-книжечкой, а с правами или своей внутренней ID-картой.

Ні, побачите. Навіть зараз, після всіляких "терористів", громадяни США, які живуть в північних штатах, можуть перетинати сухопутний або водний кордон з Канадою з посвідченнім водія (з федеральним "стікером"). Так само, є програми для мексиканського кордону або Багам. Американська ID-картка - трохи інша річ, та існуе для майже для повних дебілів, веганів або "скрєпних" демократів.
Я не дуже цікавився цією тряхомудією, бо легше зробити універсальний закордонний пашпорт, але вона існує.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 14.02.19 , 06:02 »
Share Reply with quote

Слушайте, ну причем тут США? Речь идет о въезде в Россию гражданина Украины. Если кому хочется по дискутировать с сотрудником пограничной службы России относительно въезда по «карточке», ради бога. Но я бы не рекомендовал проводить такие эксперименты.
orest_soltivsky
User

View Profile
« Reply #23 on: 14.02.19 , 07:02 »
Share Reply with quote

З пластиковою карткою точно не можна в Білорусь, а ось в Росію з такою мають пускати, адже вона їх офіційно визнає в якості документу, за яким можуть вї*жджати громадяни України. Чув від друга, який перетинав російський кордон що людей з нашою ID-карткою дійсно спокійно пропускають.
VB
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 14.02.19 , 09:02 »
Share Reply with quote

Та пропускають. Десь хтось у однокакашниках написав, інші підхопили. Я припускаю, що російські прикордонники з митниками можуть так натякати на хабаря, але документально нічого там такого, яке забороняє, - немає. Знайомому в 45 видали картку, восени їздив у Вороніж на святкування ювілею колишніх сусідів, - сімейної пари, яку діти туди забрали (втім, вони й самі з тих країв). Заїхав та виїхав без проблем автобусом Київ - Ліпєцк.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #25 on: 14.02.19 , 12:02 »
Share Reply with quote

Ух, як багато інформації написано!)
Quote from: tera
*многабукаф*
Це не "дивні речі", а звичайні описки, що цілком можуть бути, особливо при написанні довгопостів. Побуквоїдствувати може кожен, але користі від цього зазвичай мало.
Стосовно Ленінграда - якщо бути зовсім чесним, то це я натякав і на місто, і на групу. Ну, і сподівався, що тут мене зрозуміють як треба. Якщо ж тут прийнято буквоїдствувати і відповісти на питання буквально, то 26 січня 1924 року, коли Петроград було перейменовано у Ленінград.
Quote from: Alexeich-07
И цель поездки странная
Нічого дивного, вся мета чітко викладена у першому повідомленні. Чи я вже на російський митний пункт потрапив?)
Quote from: Megapups
А вообще, чтобы дать дельные какие-то советы, желательно знать все-таки по какому маршруту хочет проехать Квадратная Птица
В принципі, у першому повідомленні я виклав усі концепції, а потім ще додав, що розглядаю як туди, так і зворотньо.
Єдине що, концепція 1.1. навряд чи буде здійснена, бо я не знаю, що цілий день у Білгороді робити. А на концепцію 1.3. у мене, скоріше за все, буде мало часу. Тому я приглядаюся до концепції 1.2., до того ж тяжію до Київ-Москва-Харків, а не Харків-Москва-Київ (хоча це як вийде), бо у випадку виїзду з Києва я пробуду у Москві неділю, а при виїзді з Харкова вівторок. У неділю ж менше заторів. Єдине що, я не знаю, чи є багато цікавого транспорту, який працює лише у будні.
Стосовно нових РІЦ - цікаво, а з якими поїздами вони ходять і як на них купити квиток? Бо двоповерхові на сайті винесені на окрему сторінку, а РІЦів я там не бачив.
Цель поездки - укажите личный визит, или даже лучше - туризм (если на короткое время). Я так в прошлом году на маёвку до белорусов ездил (2 неполных суток), сказал "туризм", не вопрос.
Ну, тут питання в тому, що ви там явно десь зупинялася, а я там буду тільки їздити і ніде там не жити.
Предлагаю такой вариант поездки Харьков-Белгород-Петербург-Москва-Киев
Для конкретики я взял дату выезда 18 апреля, четверг.
18 апреля, четверг.
Харьков-Белгород, отправлением примерно в 12-13 часов.
Белгород – Санкт-Петербург, поезд №82 (вагоны РИЦ), отправление в 18:55, прибытие в 10:24 (+1), 3300 руб.
19 апреля, пятница
Прибытие в Петербург, заселение в гостинице (1 ночь), прогулки Петербургом
20 апреля, суббота.
Прогулки Петербургом
Санкт-Петербург – Москва, поезд №5 (двухэтажный), отправление 22:50, прибытие 06:45, 1100 руб.
21 апреля, воскресенье
Прибытие в Москву, заселение в гостинице (2 ночи), прогулки по Москве
22 апреля, понедельник
Прогулки по Москве
23 апреля, вторник
Прогулки по Москве
Москва – Киев (тут есть разные варианты, с разбивкой, без разбивки и т.д.)
Дякую, цікавий варіант, скоріше за все, коли у мене буде відпустка, я якось так і зроблю. Але тут у мене поки фізично у час не вкладається.
До речі, а є ще двоповерхові поїзди? Я чув, що на Аероекспресі є (ніби модель ЕШ2). Якщо так, я можу без перевантаження серця проїхатися на ньому, а потім новим РІЦ ввечері до Білгорода, Росоші чи ще куди і звідти в Харків.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #26 on: 14.02.19 , 12:02 »
Share Reply with quote

Прогулки по Москве
Москва – Киев (тут есть разные варианты, с разбивкой, без разбивки и т.д.)
Забув дописати, цікаво послухати про варіанти Москва-Київ та Київ-Москва. Тільки я ще писав, що у мене пріоритет автобуси, бо принаймні тут вони дешевше за поїзди.
Також, якщо хтось знає варіант громадянину України хоча б відносно дешево і відносно швидко потрапити з Києва у Ленінград, буду вдячним.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 14.02.19 , 13:02 »
Share Reply with quote

Двоповерхові електрички (ЭШ2) курсують з Москви до аеропортів Внуково та Домодєдово, але я вважаю ціну на проїзд ними за межею (500 руб.). За такі самі гроші є можливість скористатися двоповерховою сидячкою аж до Воронежа, якщо вас цікавить суто двоповерховість. Єдине, якщо ви поїдете учотирьох, то тоді поїздка буде не такою дорогою: 950 рублів за тарифом "Семья и друзья" за 4 людини.
Щодо поїздки з Москви двоповерховим поїздом або у вагоні РІЦ, то тут такі варіанти:
1. 740 Москва-Вороніж (2-пов сид.) 08:14 - 14:34 - це найдешевший варіант, від 500 руб.
2. 4 Москва-Кисловодськ (2-пов купе) 08:22 (15:13 - Придача, 18:09 Розсош)
3. 104 Москва-Адлер (2-пов купе) 10:52 (17:48 - Придача, 20:32 Розсош)
4. 102 Москва-Адлер (РІЦ) 14:10 (21:25 - Придача, 00:10 Розсош)
5. 738 Москва-Вороніж (2 пов. сид.) 16-52 - 23:12.
Придача - це станція у Воронежі (альтернативна назва - Вороніж-Південний), достатньо незручна відносно центра міста.
Поїзд 82 Петербург - Білгород не дуже підходить, бо вирушає з Москви о 3:42 вночі.
Після Воронежа можна поїхати у Білгород поїздом 123 Новосибірськ - Білгород, відправлення о 02:00, тобто умовно зручно пересісти з 738 у Воронежі, або вийти з 738 на станції Мічурінськ чи Грязі. Поїзд курсує через день.
Можна не прив'язуватись до цього поїзда і тупо поїхати автобусом, які відправляються у різні часи доби.
Інший варіант, куди поїхати з Воронежа - це Курськ.
Наприклад: 738 прибуває у Вороніж о 23:12, о 23:50 сісти на поїзд 360 Адлер-Калінінград, який прибуде у Курськ о 4:00 (тобто така собі умовна ночівля у потязі), потім сісти на 82 Петербург-Білгород о 9:11. Варіант так собі, але таким чином за один раз ви пристрілити двох зайців: двоповерхівку та РІЦ.
Крім того, якщо вам Харків насправді особливо не потрібний, ви можете поїхати автобусом з Курська у Суми. Десь у обід вирушає маршрутка на Суми, яка йде біля 4,5 годин.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #28 on: 14.02.19 , 14:02 »
Share Reply with quote

Дякую, корисна інформація.
Є ще варіант ночівлі в Мінську та переїзду або перельоту в Москву або Ленінград. Але там питання пунктів пропуску - чи залізничні можна перетинати, чи тільки літаком? Бо якщо літаком, це може бути дорого.
Поки писав, придумався варіант летіти з Мінська до якогось міста на північ або схід від Москви, прибути туди вечором, вечором же сісти на 2-поверховий або РІЦ і далі до Москви.
І ще, розглядаючи варіант проїзду з Москви до Харкова (або навпаки) з цими поїздами, я можу відправлятися не тільки з Москви - якщо є варіант виїхати з нею вечором електричкою/поїздом до якогось іншого міста, там сісти на цей поїзд і їхати далі (щоб не пізніше полудня бути в Харкові), то теж добре.
Після отримання інформації я, мабуть, відпишуся, якщо будуть конкретні плани або інші питання.
John
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 14.02.19 , 14:02 »
Share Reply with quote

На північ з Мiнську можлiво потрапiтi тiлькi в 1 мicто Санкт-Петербург (3-4 рейса щодня), на схiд - в Воронеж (4 раза на тиждень).
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 30
Reply | Print
Jump to: