Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
07.12.19 , 12:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 30
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 30620 times)
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 14.02.19 , 20:02 »
Share Reply with quote

Залізницею з Білорусі у Росію громадянину України не варто їхати. Велика ймовірність, що висадять з поїзду. Тільки літак. Літак Мінськ-Москва відносно дешевий, коштує біля 40 євро (а/к Бєлавіа) але такі рейси прилітають у аеропорт "Жуковський", тобто скористатися при тому двоповерховим ЭШ2 не вийде. Домодєдовські рейси дорожчі.
Щодо плану від'їхати кудись з Москви, то я, чесно кажучи не бачу у цьому сенсу. Якихось транспортних цікавинок там точна нема, такі собі типові російські міста-півмільйонники з Кремлем та соборами XV-XVIII століть.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #31 on: 14.02.19 , 22:02 »
Share Reply with quote

На північ з Мiнську можлiво потрапiтi тiлькi в 1 мicто Санкт-Петербург (3-4 рейса щодня), на схiд - в Воронеж (4 раза на тиждень).
Отож я й питаю, чи варто ризикувати.
Щодо плану від'їхати кудись з Москви, то я, чесно кажучи не бачу у цьому сенсу. Якихось транспортних цікавинок там точна нема, такі собі типові російські міста-півмільйонники з Кремлем та соборами XV-XVIII століть.
Я мав на увазі щоб там пересісти на інший 2-поверховий поїзд або РІЦ, якщо це зручно.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 15.02.19 , 06:02 »
Share Reply with quote

Я не бачу у цьому сенсу, оскільки це незручно і не здешевшує поїздку, натомість значно сповільнює. Карочє, я пропоную вам трохи визначитися із таймінґом, тоді вже можна надати конструктивні пропозиції.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #33 on: 18.02.19 , 11:02 »
Share Reply with quote

Трохи визначився і вношу нові дані у цю пропозтцію.
Значить, поїздка дещо відсувається, і, скоріше за все, відбудеться десь на початку 2020 року. Також є імовірність, що вона буде без участі Харкова, але це гіпотеза, тож кінцевим пунктом може бути як Київ, так і Харків. І ще, я її дещо розширив, тож тепер це поїздка не просто по Росії, а частково по Європі. Є два варіанти - легший і складніший.
Легший
Київ-Хельсінкі
Літаком, зараз у МАУ на той час є рейси лише за 400 з лишнім гривень.
У Хельсінкі вже був, там хочу Суомменліна та найпівнічніше метро.
Хельсінкі-Таллін
Паром. Поки визначаюся між паромом за 25 євро у 18-8 та паромом за 10 євро у 16:30-18:30 з ночівлею в Талліні. Схоже, що перший варіант можливий при легшому, а другий при складнішому.
В Талліні надовго затримуватися не планую, бо все, крім нової трамвайної лінії, там бачив. Готелі поки не моніторив, тож бюджетних варіантів я не знаю.
Таллін-Рига
Автобус. Є рейси Еколайнс та Люкс-Експрес, навіть не знаю, що краще.
У Ризі просто погуляти містом, якщо водневий тролейбус випустять, покататися.
Рига-Ленінград
Поїздів не бачив, а от автобуси є. Мене цікавлять нічні автобуси Еколайнс та Люкс-Експрес, але я ще не знаю, що краще.
У Ленінграді або ввечері зняття з місця, або ночівля. Прохання проконсультувати мене з приводу цікавинок міста і транспорту зокрем.
Ленінград-Москва
Двоповерховий поїзд 5/6. Можливий варіант поїзд Ленінград-Адлер кудись до сусіднього міста і іншим поїздом до Москви, якщо там є щось цікаве.
По Москві - точно теж саме, що й у Ленінграді.
Москва-Київ|Москва-Харків
Далі автобус, напевне. Єдине що, до Києва дивлюся на автобус ТОВ Вега-Райзен, але розглядаю і інші, а до Харкова мені бажано прибути не пізніше 7 ранку, тож шукаю варіанти, як максимально пізно виїхати з Москви та максимально рано прибути до Харкова. Варіант з літаком кудись в російське місто і далі чимось до Харкова розглядаю.
Важчий
Київ-Будапешт
Поїзд Київ-Відень. Знаю, що літак дешевший, але хочеться покататися цю ділянку на поїзді.
У Будапешті бував, одного дня вистачить.
Будапешт-Прага
Є варіанти нічний автобус (21 євро) та нічний поїзд (68 євро). Тільки по нічному поїзду я поки не зрозумів, чи він сидячий, чи ні.
У Празі погуляю містом і подивлюся на транспорт.
Прага-Хельсінкі
Ввечері літаком. Можливо, є якісь лоукости, суто європейські.
Ночівля у готелі в Хельсінкі. Далі ви знаєте.
Прохання продовжити давати свої пропозиції. Вже незабаром я займуся квитками, тож пропозиції з приводу здешевшення або покращення маршруту поїздки дуже вітаються мною. Також буду вдячний за консультації по туристичним місцям і транспорту кожного зі згаданих місць, а також за інформацію про проїзні (мене цікавлять квитки на день на всі види транспорту). І якщо порадите, скажімо, перевізника або готель - буде дуже добре. Буду вдячний.
klepko
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 18.02.19 , 11:02 »
Share Reply with quote

Трохи визначився і вношу нові дані у цю пропозтцію.
Значить, поїздка дещо відсувається, і, скоріше за все, відбудеться десь на початку 2020 року. Також є імовірність, що вона буде без участі Харкова, але це гіпотеза, тож кінцевим пунктом може бути як Київ, так і Харків. І ще, я її дещо розширив, тож тепер це поїздка не просто по Росії, а частково по Європі. Є два варіанти - легший і складніший.
Легший
Київ-Хельсінкі
Хельсінкі-Таллін
Паром. Поки визначаюся між паромом за 25 євро у 18-8 та паромом за 10 євро у 16:30-18:30 з ночівлею в Талліні. Схоже, що перший варіант можливий при легшому, а другий при складнішому.
В Талліні надовго затримуватися не планую, бо все, крім нової трамвайної лінії, там бачив. Готелі поки не моніторив, тож бюджетних варіантів я не знаю.
Таллін-Рига
У Ризі просто погуляти містом, якщо водневий тролейбус випустять, покататися.
Рига-Ленінград
Поїздів не бачив, а от автобуси є. Мене цікавлять нічні автобуси Еколайнс та Люкс-Експрес, але я ще не знаю, що краще.
У Ленінграді або ввечері зняття з місця, або ночівля. Прохання проконсультувати мене з приводу цікавинок міста і транспорту зокрем.
Ленінград-Москва
Двоповерховий поїзд 5/6. Можливий варіант поїзд Ленінград-Адлер кудись до сусіднього міста і іншим поїздом до Москви, якщо там є щось цікаве.
По Москві - точно теж саме, що й у Ленінграді.
Москва-Київ|Москва-Харків
Далі автобус, напевне. Єдине що, до Києва дивлюся на автобус ТОВ Вега-Райзен, але розглядаю і інші, а до Харкова мені бажано прибути не пізніше 7 ранку, тож шукаю варіанти, як максимально пізно виїхати з Москви та максимально рано прибути до Харкова. Варіант з літаком кудись в російське місто і далі чимось до Харкова розглядаю.
Важчий
Київ-Будапешт
Поїзд Київ-Відень. Знаю, що літак дешевший, але хочеться покататися цю ділянку на поїзді.
У Будапешті бував, одного дня вистачить.
Будапешт-Прага
Є варіанти нічний автобус (21 євро) та нічний поїзд (68 євро). Тільки по нічному поїзду я поки не зрозумів, чи він сидячий, чи ні.
У Празі погуляю містом і подивлюся на транспорт.
Прага-Хельсінкі
Ввечері літаком. Можливо, є якісь лоукости, суто європейські.
Ночівля у готелі в Хельсінкі. Далі ви знаєте.
Прохання продовжити давати свої пропозиції. Вже незабаром я займуся квитками, тож пропозиції з приводу здешевшення або покращення маршруту поїздки дуже вітаються мною. Також буду вдячний за консультації по туристичним місцям і транспорту кожного зі згаданих місць, а також за інформацію про проїзні (мене цікавлять квитки на день на всі види транспорту). І якщо порадите, скажімо, перевізника або готель - буде дуже добре. Буду вдячний.

Ідея гарна, але краще дочекатися кінця виборів та перших кроків нового Президента. Ще невідома доля автобусного/залізничного сполучення Україна - РФ. Плюс я б не планував цінові варіанти, бо щодня ситуація змінюється і квитки можуть здорожчати або здешевшати.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 18.02.19 , 17:02 »
Share Reply with quote

Я думаю, що такий горизонт планування щодо поїздки до Росії зараз не дуже прийнятний, оскільки не зовсім зрозуміло, як будуть розвиватися події в українсько-російських взаєминах після виборів в Україні, це по-перше. По-друге, залізничні квитки продаються у Росії за 90 діб, крім того на купейні та св місця та на швидкісні потяги діє "динамічне ціноутворення", що унеможливлює більш-менш адекватні розрахунки. Та іще, з грудня 2019 року діятиме новий розклад руху поїздів.
Тому, раджу почати планування подорожі Росією приблизно за 3-4 місяці до можливого часу виїзду. Ну і по-третє, надати вам поради можливо тоді, коли ви маєте будь-які "реперні точки" вашої можливої поїздки.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #36 on: 18.02.19 , 22:02 »
Share Reply with quote

Я так зрозумів, ви зрозуміли, ніби я хочу купити всі квитки зараз. Насправді я зараз просто планую маршрут в загальному і, так, прораховую його вартість. Щодо взаємин - є ще варіант з Москви літаком в Мінськ і далі їхати в Київ, якщо що. Щодо планування за 3-4 місяці - переважна частина квитків так, але є й деякі, що я збираюся купити незабаром (можливо, після виборів). Адже зараз квиток на рік потому в Хельсінкі коштує 400 гривень, а на, скажімо, квітень - 3 тисячі з лишнім.
Чого я хочу від тему зараз - коментарів з приводу маршруту з урахуванням поточного моменту, можливості здешевшання, додаткових подробиць, щоб я зміг, коли дійде до купівлі квитків, купувати їх з чітким планом у тому числі, з урахуванням пропозицій тут. Також я розраховую на апгрейд теми, якщо щось буде змінюватися або виникатимуть нові ідеї.
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 19.02.19 , 07:02 »
Share Reply with quote

Запрягайте МАУ и ждите пока заведут зимний график 2019/2020 г. (если к тому времени МАУ не повторит сутьбу Аэросвита)
tabo
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 19.02.19 , 12:02 »
Share Reply with quote

Київ-Хельсінкі
Хельсінкі-Таллін
Якщо і в Гельсінкі, і в Таллінні вже були, то може простіше буде трохи розвернути маршрут? Напр. полетіти Київ-Вільнюс (на відміну від Київ-Гельс., тут дешеві квитки є можливість купити і за декілька тижнів), потім автобусом (чи, якщо день підійде, потягом!) до Риги.
Готелі поки не моніторив, тож бюджетних варіантів я не знаю.
Якщо це не літо, то у досить пристойних гостелах можна переночувати і за 6-8 євро. Якщо треба саме готель, то тоді ніч на паромі може вийти дешевше. Також майте на увазі, що там частенько бувають акції на паромні квитки, але це десь за декілька місяців
Таллін-Рига
У Lux автобуси кращі, але, імхо, треба просто дивитися на акційні пропозиції (знову ж пропонуються десь за один-три місяці до) в обох фірм і вибирати з ким їхати. Загалом же на цьому маршруті гарна акційна ціна на квиток це 5-6 євро, трохи гірша акція - 10-12. Також майже на увазі, що є можливість проїхатися з Таллінна до Риги потягом - зараз з пересадкою у Валзі, а після літа можливо (розмови такі були) продовжать Київ-Рига до Естонської столиці
Історія аналогічна - у Lux і автобуси, і контингент пасажирів дещо краще, але у Eco може бути краща ціна. Квитки за акційною ціною теж продають

Київ-Будапешт
Задля здешевлення є сенс брати міжнародний квиток вже з Мукачево чи Чопа, навіщо переплачувати за ділянку Київ-Закарпаття за міжнародним тарифом ;) 
Будапешт-Прага
Сенс у автобусі тут є тільки у разі якоїсь супер акції, бо на нічний потяг кушетки починаються від 29 євро, спальний від 49. Або, як альтернатива, порсто поїхати вечірнім EC за 19 і дешево заночувати у Празі

Alex_The_Scorpio
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 19.02.19 , 21:02 »
Share Reply with quote

Ездил в Россию в выходной, в обе стороны поездами (участки Харьков - Белгород и обратно).

Должен сказать, что таможенная служба РФ вещи прибывающих пассажиров сейчас проверяет детально - при мне каждого заставляли открывать каждую сумку и пакет, каждое отделение и давать заглянуть туда (+ устно опрашивали о вещах и продуктах). Так что таможенные правила рекомендую проштудировать и выполнять, тогда проблем не будет с въездом.

На обратном пути украинские таможенники были тоже довольно внимательны и детальны в осмотре, всем без исключения задавали вопросы о том, какую валюту и сколько везут (о вещах - выборочные вопросы и не так тщательно досматривали).

Замечу также, что на вокзале Белгорода на поезда, следующие в Украину (19, 73) соблюдают чёткий порядок - в первые 10 минут после прибытия высаживают пассажиров, едущих до Белгорода (такие реально есть) и производят посадку во все вагоны, а далее посадка осуществляется через штабной вагон. Уточнил у пограничников - можно приходить на посадку в любое время (не обязательно к прибытию поезда, тут они не ограничивают).
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 30
Reply | Print
Jump to: