Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.06.19 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Заїзд у Росію (теоретичні питання)

Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25
Reply | Print
Author Topic: Заїзд у Росію (теоретичні питання)  (Read 11693 times)
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #170 on: 14.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

Дякую за думку, але зауважу, що з поїзда я йду не на автобус, а трохи буду в Білгороді, бо мене там цікавлять тролейбуси Вітовт, здебільшого на 8 маршруті. Тож на автобусі я зможу поїхати як мінімум у 12:30.
А оту маршрутку з написом "кордон" можна зловити десь не на вокзалі, а по трасі 8-го тролейбуса?

І ще, оскільки у мене відкрився надлишок часу, я збираюся їхати також у місто Видне, де працюють МАЗ-206Т і ТМГ-7207. Для цього треба доїхати до станції Розторгуєво. Чи працюють в тому напрямку якісь цікаві електрички? І чи є у згаданих тролейбусів графік?
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #171 on: 14.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

На тому напямку цікавих електричок нема. Щоправда можна подивитися на Штадлер двоповерховий, який прямує до аеропорту Домодєдове.
Взагалі, не бачу сенсу пхатися у то Видне. Тільки купу часу витратите марно.
donrace
Active user

View Profile
« Reply #172 on: 14.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

Нет, маршрутки табличку убирают, так как ездят полулегально, автобус тоже нигде не останавливается. Т.е. уезжать только с жд.
Витовты ходят по Богдана Хмельницкого довольно часто, но на жд вокзал не заезжают.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #173 on: 15.04.19 , 09:04 »
Share Reply with quote

Нет, маршрутки табличку убирают, так как ездят полулегально, автобус тоже нигде не останавливается. Т.е. уезжать только с жд.
Зрозумів.
Витовты ходят по Богдана Хмельницкого довольно часто, но на жд вокзал не заезжают.
Те, що на вокзал не заїжджають, я знаю, тому і питав, може, десь на трасі підсісти.
На тому напямку цікавих електричок нема. Щоправда можна подивитися на Штадлер двоповерховий, який прямує до аеропорту Домодєдове.
Взагалі, не бачу сенсу пхатися у то Видне. Тільки купу часу витратите марно.
Ну, подивимося. Враховуючи, що у мене у Москві 18 годин, це може бути один з варіантів зайняття часу.
До речі, дзеркально - оті ТролЗи (0033 і 0034) у місті Хімки були на маршрутах у Москву принаймні раз. Чи можна їх регулярно там побачити?
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #174 on: 15.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Ну дивиться, ви вже стільки напланували.
1. Яйце Сокола.
2. Трамвайний тунель і шляхопровід.
3. Хімкинський тролейбус (два рази).
4. Шереметьєвське метро.
5. Монорельс.
6. МЦК.
7. Нові станції метрополітену.
8. Та багато іншого.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #175 on: 15.04.19 , 14:04 »
Share Reply with quote

Ще ж ця.... Канатка. Забув.
Просто ще майте на увазі, що відстані в Москві величезні можуть бути. Протяжність МКАДу становіть 100 км., діаметр захід-схід - ~30 км., північ-південь -  40 км. Це вам, як я вже говорив, не жук чхнув.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #176 on: 15.04.19 , 16:04 »
Share Reply with quote

Ще раз кажу, Видне - опцiонально. До речi, стосовно пунктiв 1, 2, я ще не визначився, чи вони цiкавi для мене.
А стосовно часу i вiдстаней, скажу, що у мене цiлий тиждень карти московських трамвая, тролейбуса i метро стали настiльною книгою. Аерометро буде вдень, а пiзно ввечерi буде МЦК, звiдки буду дивитися на Москву в темрявi. Почну з Дiлового Центру, а потiм десь пересяду на метро, щоб одним з останнiх рейсiв дiстатися до Розказовки, звiдки нiчним у центр. Якщо на маршрутi 3 трамвай, вiн у дiлi.
1. Що можете сказати з приводу камер зберiгання на Курському вокзалi?
2. Я побачив фото мiграцiйних карток, де 2 пункти, що теоретично можуть пiдiйти: туризм i особисте. Який з них краще обрати?
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #177 on: 15.04.19 , 23:04 »
Share Reply with quote

1. Вона там  є.
mann
User

View Profile
« Reply #178 on: 16.04.19 , 00:04 »
Share Reply with quote

А оту маршрутку з написом "кордон" можна зловити десь не на вокзалі, а по трасі 8-го тролейбуса?

Есть маршрутка 306 Белгород - Журавлевка, отправляется она от остановки Завод «Энергомаш» (перекрёсток Белгородского и просп. Богдана Хмельницкого) ровно в 12:00. Проезд до границы обойдётся примерно в 90-100 рублей. До самого ПП там ещё пройти около 500 м. Только учтите, что вместо "306" на ней может быть указан маршрут 109у, а ехать она будет в Журавлёвку. То есть выглядит она вот так.
Radisna Ptysia
Guest
« Reply #179 on: 16.04.19 , 18:04 »
Share Reply with quote

Есть маршрутка отправляется она от остановки Завод «Энергомаш» (перекрёсток Белгородского и просп. Богдана Хмельницкого) ровно в 12:00. Проезд до границы обойдётся примерно в 90-100 рублей. До самого ПП там ещё пройти около 500 м. Только учтите, что вместо "306" на ней может быть указан маршрут 109у, а ехать она будет в Журавлёвку.

Дякую, а та маршрутка може зупинитися на промiжних зупинках?

2. Я побачив фото мiграцiйних карток, де 2 пункти, що теоретично можуть пiдiйти: туризм i особисте. Який з них краще обрати?
Це питання все ще актуальне.
Tags:
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25
Reply | Print
Jump to: