Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.10.20 , 19:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Train reviews

771/772 Хмельницький - Київ-Пасажирський "Подільський експрес"

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]
Print
Author Topic: 771/772 Хмельницький - Київ-Пасажирський "Подільський експрес"  (Read 65488 times)
Bagach
User

View Profile
« Reply #110 on: 08.10.20 , 16:10 »
Share

Мова про те, що залізниця програє в часі, втрачаючи таким чином пасажирів навіть на виживших потягах між Хмелем і Києвом.

Ну, потягами до Києва я планую користуватись і надалі, але тільки Інтерсіті. В Київ я їду, як правило, для транзиту, коли у мене на наступний день літак. На даний момент є два варіанти. ІС+ Львів-Київ з приїздом в 11 ночі. І цей же потяг, тільки до Львова, з пересадкою на літак до Києва. Другий варіант вигідний ще й тим, що можна заночувати в готелі "Бориспіль", не тратячись на таксі від вокзалу до аеропорта.
« Last Edit: 08.10.20 , 16:10 by Bagach » Logged
opex
Active user

View Profile
« Reply #111 on: 09.10.20 , 17:10 »
Share

можна заночувати в готелі "Бориспіль", не тратячись на таксі від вокзалу до аеропорта.

А готель безкоштовно?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #112 on: 09.10.20 , 20:10 »
Share

можна заночувати в готелі "Бориспіль", не тратячись на таксі від вокзалу до аеропорта.

А готель безкоштовно?
Думаю що так.
Мені здається що автор цього посту таким чином їде у відрядження. А його роботодавець відшкодовує йому витрати згідно "З інструкцією про відрядження" й не більше. Що більш притаманно для бюджетних та державних установ та великих промислових підприємств.
Тобто. Якщо відрядження починається, наприклад 1 жовтня, то хоч ти виїдеш о 0.01, хоч о 23.59 це твоя особиста справа. Хочеш спиш вдома до вечора, хочеш виїзджаєш уночі, а потім гуляєш день у місті призначення, або пересадки, хочеш зранку йдеш на роботу, а увечорі від'їзд. Причому в останньому випадку працівника ніхто не мотивує йти на своє робоче  місце в день від'їзду - в табелі все одно буде стояти "відрядження", а оплата буде "по середньому", незалежно від виходу на роботу в день виїзду (та день повернення з відрядження). Також сплачується проїзд згідно з маршрутом відрядження в будь якому поїзді (автобусі), окрім вагону люкс. Також під це припадає літак (правда окрім бізнес-класу). Тому зрозуміло, що їхати дешевим потягом не дуже охота, бо все одно проїзд відшкодовується. Також сплачується готель (іноді в межах ліміту, іноді в межах категорій номерів, іноді взагалі без обмежень) в місті відрядження, або в транзитному пункті до місця відрядження або до місця постійного проживання. А от таксі не сплачується і баста. І це закріплено цією інструкцією. Навіть якщо доїхати більше немає чим, або прибуття вночі.
Чомусь мені дуже знайомий цей випадок.
« Last Edit: 09.10.20 , 20:10 by Крымчанин UA » Logged
Bagach
User

View Profile
« Reply #113 on: 10.10.20 , 17:10 »
Share

А готель безкоштовно?
Ні. Але відносно недорого. Заради комфорту я, бувало, подорожую проти георафії, і тратячи більше грошей. Але й мені далеко до тієї мадам, що з Кам'янця їхала в бусику на літак "Львів-Київ". Я б на її місці або взагалі не їхав до Кам'янця, або наняв автомобіль до Києва. Я ж так зрозумів, що вагон СВ її не влаштовував?
« Last Edit: 10.10.20 , 17:10 by Bagach » Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]
Print
Jump to: