Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.08.19 , 21:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Train reviews

009/010 Киев - Мариуполь

Pages: [1]
Print
Author Topic: 009/010 Киев - Мариуполь  (Read 637 times)
Gornostaeff
Active user

View Profile
« on: 31.03.19 , 23:03 »
Share

Маршрут: Киев-Мариуполь
Дата: 30.03.2019
Вагон №10, плацкарт, стоимость билета - 447 грн.

Итак отправление с 1-го пути, с помпой, под "Як тебе не любити Киэве мий"))) Вагон №10П, населенность при отправлении с Киева - 100%. Вагон приписки Юго-Западной, КВР в Днепре от 2019 года. Купейные вагоны (по крайней мере которые успел осмотреть) - приписка Одесской ж.д., до СВ - не дошел. Проводники по всему составу - сама любезность))) В вагоне биотуалеты, работали всю дорогу бесперебойно. Туалетная бумага, жидкое мыло, освежитель воздуха, салфетки для рук и одноразовые накладки на унитаз присутствовали. Индивидуальные светильники - сенсорные, по одной розетке 220В на каждое купе. Матрацы, подушки, постель и одеяло - все новое)) Кофе - растворимый и заварной, холодильник есть. Цены на снеки и воду - прайсовые от УЗ.

Кратко о графике, что успел записать: Отправление из Киева - графиком, Мироновка - график, Цветково +6 минут, Шевченко +3 минуты, далее уснул. Днепр + 15 минут по прибытию и по отправлению, Синельниково-1 + 12 минут,Запорожье-1 + 5 минут (не успели осуществить высадку, был сорван стоп-кран, остановка - 4 минуты), Камыш Заря -4 минуты ранее графика, Розовка -4 минуты, Зачатьевская -2 минуты, Хлебодаровка +4 минуты, Волноваха +6 минут (отправление графиком). От Волновахи до Мариуполя тянул ЧС2. Карань - график, Кальчик -2 мин., Асланово -3 мин., Сартана - 4 мин., Мариуполь - графиком.

В целом оценка 10 из 10.
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 16.05.19 , 13:05 »
Share

15-05-2019, 2К  Київ - Дніпро.

Вагон після КВР (Каховка? ) у новій лівреї.
В наявності біогоршки.
Ще відчувається трохи запах КВР.
Провідники виконували роботу стандартно, претензій нема.
Було трохи душно, але відкриті вікна давали трохи свіжого повітря. Не знаю, чому не включили кондиціонер (хоча в принципі, мене такі умови влаштовували).
Розетка на 220В працювала, в USB-отвори пхати телефон не ризикнув :)

Є в мене одне велике зауваження до вагонів. Який ідіот проектував КВР купейних вагонів, де на верхній полиці нема ні крючечка, ні полички. Куди дівати рушник, телефон, воду, тощо? Місце для матрасів забите одіялами.

Заповненість близько 100%, по Дніпру висадка була, але не дуже велика. З мого вагону був я один, із 3-го було більше.
Иісцями міряв швидкість. Максимум, який зустрів 107 км/год. Думаю, що після Києва була більша, але тоді не міряв.

Оцінка 9 з 10. (Зняв 1 бал за відсутність полички та крючків на верхніх полицях)
jbond989
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 01.08.19 , 15:08 »
Share

У фейсбуці пишуть, що поїзд спаскудився за 4 місяці від початку курсування. Хтось їздив ним останнім часом?
Tags:
Pages: [1]
Print
Jump to: