Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.04.19 , 18:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Братіслава-Вроцлав

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: Братіслава-Вроцлав  (Read 957 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 11.04.19 , 10:04 »
Share Reply with quote

По-перше, якщо вже їхати нічним, то сенсу саме так розбивати точно ніякого, бо напр. прямий квиток на ту саму хвилю Olomouc hl.n.- Wrocław Gł. на сайті в чехів коштує всього 184 коруни.

Чомусь я не додумався перевірити ціну з Оломоуца до Вроцлава прямим квитком)
Ultra92
Guest
« Reply #21 on: 13.04.19 , 11:04 »
Share Reply with quote

У варіанті, який предлагає Dhr_Igor мене турбує коротка пересадка на станції Ústí n Orlicí всього 4 хвилини. Страшнувато.
там же спокійно можна встигнути в той же день доїхати у Вроцлав і спати вже в нормальному ліжку
tabo, розкажіть, будь ласка, про цей варіант.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 13.04.19 , 13:04 »
Share Reply with quote

У варіанті, який предлагає Dhr_Igor мене турбує коротка пересадка на станції Ústí n Orlicí всього 4 хвилини. Страшнувато.
Це ж Чехія, той Os буде чекати. Але знову ж таки зауважу, що всі ці ночі в сидячці і підйоми о 4:30 дуже сумнівний варіант. Навіть якщо хочеться зекономити на ночівлі, то зручніше буде просто поїхати після обіду (див. нижче) і взяти найдешевший хостел на ніч у Вроцлаві, по ціні вийде плюс-мінус те саме, що і овернайт Кошице-Оломоуц + Оломоуц-Вроцлав
там же спокійно можна встигнути в той же день доїхати у Вроцлав і спати вже в нормальному ліжку
розкажіть, будь ласка, про цей варіант.
Там є декілька варіантів, але, імхо, за умови виїзду після 13 цей найзручніший:

SC 240 Kosice-C.Tesin (15:00-18:40), брати одним квитком (Kosice-Bohumin) у чехів, від 395 CZK    
Os 2948 C.Tesin-Bohumin (18:45-19:19)*
автобус Leoexpress Bohumin-Gliwice (19:55-20:45), 4 EUR
потяг чи автобус Gliwice-Wroclaw (тут вже залежить від того коли прийде Лео, бо якщо швидко, то можна встигнути на потяг о 20:36, а якщо ні, то о 22:20 йде автобус Необус. Якщо не хочеться вештатися по Ґлівіце, то можна на Лео поїхати і до Катовіце і вже там сісти на автобус, але по факту це буде катання туди-сюди на ділянці Ґлівіце-Катовіце)

* Os тут має чекати пендоліно, тож за пересадку не варто хвилюватися, але якщо таки боїтесь, то тоді є можливість просто прогулятися до польської частини міста і там сісти в краківський автобус (виїзд з Цешина о 19:30, пересадка в Tychy і в Катовіце на D.A. будете біля 21:40)  
2208001
User

View Profile
« Reply #23 on: 14.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

SC 240 Kosice-C.Tesin (15:00-18:40), брати одним квитком (Kosice-Bohumin) у чехів, від 395 CZK    
Os 2948 C.Tesin-Bohumin (18:45-19:19)*
* Os тут має чекати пендоліно, тож за пересадку не варто хвилюватися, але якщо таки боїтесь, то тоді є можливість просто прогулятися до польської частини міста і там сісти в краківський автобус (виїзд з Цешина о 19:30, пересадка в Tychy і в Катовіце на D.A. будете біля 21:40)  

Хочу Вас поправить, но Os 2948 Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.) – Studénka на станции Český Těšín (Czeski Cieszyn) не ждет ни одного поезда, а должен отправляться по расписанию. Поэтому данная пересадка может быть под вопросом.

« Last Edit: 14.04.19 , 22:04 by 2208001 » Logged
tabo
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 15.04.19 , 21:04 »
Share Reply with quote

Хочу Вас поправить, но Os 2948 Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.) – Studénka на станции Český Těšín (Czeski Cieszyn) не ждет ни одного поезда, а должен отправляться по расписанию. Поэтому данная пересадка может быть под вопросом.
По-перше, наявність примітки vlak nečeká na žádné přípoje ще не означає, що при прийнятному запізненні Os не буде чекати ;) Так, при форс-мажорах і великому запізненні не буде (просто сенс втрачається), але як людина, котра свого часу досить довго прожила в Чехії і накаталася з ČD мабуть більше за всіх на цьому форумі, можу сказати, що чехи таки чекатимуть. І реальні дані це підтверджують:
zpoždění vlaku 2948 ve dnech 19.3.-15.4.
                                   min.    průměr    max.     do 5'   6'-10'   11'-15'   16'-20'   
Český Těšín   18:37 (příj.)   -1'   0'   12'                27       0             1       0             
Český Těšín   18:45 (odj.)    0'   5'   17'                17      10            0       1              

По-друге, я ж недаремно зазначив і про наявний варіант з Цешина, це спеціально для полохливих ))) Доречі, там є ще один невеличкий трюк задля більш прийнятного часу на пересадку - береться квиток Kosice-Bohumin на SC 240, але в полі přes вказується Ostrava hl.n., ціна буде така сама - від 395 корун. Таким чином вийде трохи кривувато з географічної точки зору, проте цей фінт дає люфт у 20 хв. на пересадку по Остраві-Гол. (після прибуття пендоліно там буде аж цілих 3 потяги якими буде змога вчасно дістатися Богуміна)
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: