Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.07.19 , 05:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Київ - Яси

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: Київ - Яси  (Read 1141 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 27.06.19 , 11:06 »
Share Reply with quote

Я, безумовно, вдячний _vs_ за кропітку роботу, але вся каша з такою кількістю автобусів - то точно не моя стихія. Якби та інформація була хоча б більш структурованою, а то запитав за Унгень, а пішли і Бєльци, і МП, і Ямпіль :)

Ну і станом на сьогодні, з врахуванням кількості доступних рейсів з України, їхати землею десь в Румунію, Угорщину чи Польщу задля посадки на літак там, як то робили раніше, я взагалі не бачу резону. А якби хтось бажаючий, хто намагається вклинутись в цю тему, і почитав останні пропоновані варіанти, то к кібєням би послав таку поїздку ROFL. У мене ж поїздка в Ясси особиста, її я відтермінував з квітня, коли починав тему.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 27.06.19 , 12:06 »
Share Reply with quote

та немає там жодної каші.
Просто основні потоки автобусів з Молдови в Руміню прямують не через Унгени, а південніше, або північніше. Оскільки Ви потрапляєте туди з півночі і дизель з Унген все-одно по часу не підходить - логічно "осідати" північніший з автобусних потоків, тобто той, що з Більц до Унген.
А оскільки до Більц потрапити з боку точок входу з України (тобто з боку Сорок або з боку Атак) - автобусами просто (навідміну від Унген, куди краще їхати на поїзді), то там зразу відкривається набагато більше варіантів.
« Last Edit: 27.06.19 , 12:06 by Maxy » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 27.06.19 , 13:06 »
Share Reply with quote

Так, логіку з аналізу карти я уже зрозумів. Єдиний момент: автостанція в Бєльцях знаходиться в 4.6 км від ст. Бєльці-Ораш, вірно? Якщо 61 приїхати о 5 з копійками, тоді таксі?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 27.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

Єдиний момент: автостанція в Бєльцях знаходиться в 4.6 км від ст. Бєльці-Ораш, вірно?
там все ж не так далеко. Трішки більше 3 км. Хвилин за 35 дойти можна.
Наскільки я знаю - міський транспорт у Більцях починає ходити не раніше 6-ї ранку, тому сидіти коло вокзалу і чекати поки він почне курсувати - не бачу сенсу. Краще пішки або на таксі.

Але у тому то і перевага маршруту через Більці (у порівнянні з маршрутом через Унгени), що не обов'язково мати справу з 61.
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: