Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.04.21 , 15:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Львівський трамвай

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Львівський трамвай  (Read 4198 times)
Entony
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 24.08.19 , 15:08 »
Share Reply with quote

А ось і відео під'їхало. З днем Незалежності!

https://youtu.be/MPI3w5WOq9w
tera
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 24.08.19 , 19:08 »
Share Reply with quote

Чем проще запомнить 9 чем 29?

Проще тем кто местный.Туристу пофиг,он перед поездкой узнает инфу для конкретных целей  с сети.Аборигены же,услышов про условные +20 -усё понимают,или должны понимать.Вторая цифра плюс 20.
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 28.09.19 , 13:09 »
Share Reply with quote

А в якому вигляді слід пред'являти кондукторам/контролерам ті квитки на 1/3 дні, шо продаються через сайт Львівелектротрансу? Чи, можливо, доречніше спитати, в якому вигляді їх віддає сайт після оплати?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 28.09.19 , 13:09 »
Share Reply with quote

Думаю, що на екрані смартфону. В Дніпрі електронні проїзні саме так пред"являються.
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 28.09.19 , 14:09 »
Share Reply with quote

Дякую за відповідь, але цінніше було б, якби відповів хтось, хто знає точно сАме про Львів.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 28.09.19 , 20:09 »
Share Reply with quote

Не користувався квитками на 1/3 дні, але купував на сайті Львівелектротрансу місячні абонементи. Жодного pdf чи іншого документу після покупки не генерується, тільки приходить лист на вказану пошту, там все і написано. Я відкривав сторінку з листом в браузері і зберігав як pdf. При бажанні це можна і надрукувати, але завжди достатньо було показати з телефона.
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 29.09.19 , 00:09 »
Share Reply with quote

Я правильно розумію, що "відкривав сторінку з листом у браузері та зберігав у pdf" -- це не обов'язковий етап, а просто Ви так робили? А в принципі можна і з поштового клієнта на смартфоні показати? І pdf якось робиться прямо зі смартфона, чи Ви робили pdf на стаціонарному компі чи ноутбуці?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 29.09.19 , 00:09 »
Share Reply with quote

Хм, мені також це цікаво.
Особливо як це контролюється.
Ну, наприклад у тому ж Дніпрі електронні проїзні мають елемент анімації у вигляді рухаючихся тролейбусів та трамвайних вагонів, щоб не можливо було розмножувати ці квитки, тому показати скріншот - не варіант.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 29.09.19 , 02:09 »
Share Reply with quote

Я правильно розумію, що "відкривав сторінку з листом у браузері та зберігав у pdf" -- це не обов'язковий етап, а просто Ви так робили? А в принципі можна і з поштового клієнта на смартфоні показати? І pdf якось робиться прямо зі смартфона, чи Ви робили pdf на стаціонарному компі чи ноутбуці?
Я це робив, бо абонемент діє місяць і мені зручніше було мати його збереженим у вигляді документу, а не шукати того листа кожного разу коли прийде контролер. Можна згенерувати pdf зі смартфона, прямо в поштовому клієнті (в gmail принаймні). Відкриваєте лист, йдете в опції, обираєте Print, там буде варіант Save as pdf.

Хм, мені також це цікаво.
Особливо як це контролюється.
Ну, наприклад у тому ж Дніпрі електронні проїзні мають елемент анімації у вигляді рухаючихся тролейбусів та трамвайних вагонів, щоб не можливо було розмножувати ці квитки, тому показати скріншот - не варіант.
Там в абонементі є QR код, в котрому мабуть закодована інформація про власника і про термін дії. Але в мене жодного разу його не зчитували, просто дивились на термін дії, котрий в листі написаний. Тобто, так, маючи зразок, можна собі намалювати що завгодно і з великою імовірністю це проканало б, бо я взагалі не пригадую, щоб хоч раз бачив у Львові контролера, котрий би зчитував QR коди.
Г-дзе
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 29.09.19 , 03:09 »
Share Reply with quote

Билеты формально именные.
Написано, что действителен при предъявлении документа, удостоверяющего личность.
Билет можно показать прямо с почты, туда приходит письмо с QR кодом.
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: