Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
12.12.19 , 11:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Планую поїзду Чоп - Будапешт - Берград - Бар (влітку 2019)

Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Author Topic: Планую поїзду Чоп - Будапешт - Берград - Бар (влітку 2019)  (Read 2102 times)
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 16.04.19 , 16:04 »
Share Reply with quote

Я мав на увазі, що часу вистачить, зупинок 6-8 трамваєм
smts
User

View Profile
« Reply #11 on: 16.04.19 , 16:04 »
Share Reply with quote

Зворотньо лише година, якщо поїзд не буде спізнюватися з Бару(  Знижки на дітей діють? Плюс скажіть як завчасно потрібно бронювати чи купувати квитки як на ці автобуси так і на поїзд Белград - Бар і чи можна викупити їх в то день перед відправленням? Дякую
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 16.04.19 , 17:04 »
Share Reply with quote

Година - це погано, там + година навіть спізненням не вважається (ми ніби нормально їхали, але спізнились на 50 хв), добре мати хочаби 2-3 години (це я про потяги, автобуси - більш-менш). Білети на автобус брали на сайті (див. вище) десь за місяць чи два, але, думаю, вони є і перед відходом, на поїзд попереднього продажу в інтернеті немає, брали за 3 години до відходу, білети були. Про бронювання можна почитати на сайті http://www.srbvoz.rs/eng/reservation.html, але, наскільки я зрозумів, їх не можна викупати перед відходом, тому для нас це не цікаво.
« Last Edit: 16.04.19 , 17:04 by dots2004 » Logged
smts
User

View Profile
« Reply #13 on: 16.04.19 , 17:04 »
Share Reply with quote

А знижки як так розумію на наших дітей не діють не на автобуси не на поїзди?
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 16.04.19 , 19:04 »
Share Reply with quote

Можливо, вони і є, але щоб взнати, потрібно зайти на сайт і почати бронювання, а там, як правило, запитують дорослий чи дитячий квиток (це про автобус). І так само в жд касі в Бєлграді - у всьому світі дитячі квитки дешевші.
smts
User

View Profile
« Reply #15 on: 16.04.19 , 20:04 »
Share Reply with quote

На автобус, я почав бронювати, дійшов до оплати, але ціна так і не змінилася, яка для дорослого така і для дитячого, хоча питало вік дитини.
smts
User

View Profile
« Reply #16 on: 17.04.19 , 21:04 »
Share Reply with quote

До Будапешта якщо брати квитки в Загоні на поїзд Чоп - Будапешт, чи діє скидка для сімї 2+2 ?
smts
User

View Profile
« Reply #17 on: 18.04.19 , 18:04 »
Share Reply with quote

Підскажіть, може хтось бронював квитки у Сербських ж.д. через телефон, а потім коли треба їх викупити в касі?
smts
User

View Profile
« Reply #18 on: 19.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

Ще одне питання: чи потрібна віза на перетин кордону Угорщина - Сербія, Сербія - Чорногорія, оскільки бачу що у розкладах поїздів є час для пограничного контролю? Чи все це спокійно можна поїхати по без візу?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 19.04.19 , 22:04 »
Share Reply with quote

Ще одне питання: чи потрібна віза на перетин кордону Угорщина - Сербія, Сербія - Чорногорія, оскільки бачу що у розкладах поїздів є час для пограничного контролю? Чи все це спокійно можна поїхати по без візу?

Всі ці країни для українців безвізові, але прикордонний контроль на кордонах є, бо Чорногорія та Сербія не входять до шенгенської зони.
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Jump to: