Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.07.19 , 23:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Розклади рейсів і маршрути поїздок

      Suggestions and their discussions

        Ранкове сполучення: Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця

Pages: [1] 2
Print
Author Topic: Ранкове сполучення: Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця  (Read 457 times)
Дніпровець
Active user

Posts: 610


View Profile
« on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

Вважаю за необхідне обговорити і почути думки форумчан з приводу сполучення Львів - Хмельницький, Вінниця зранку, яке з 18 травня 2019 року стане можливим лише завдяки поїзду 86/85 Львів - Новоолексіївка з 9-10 вагонами через день і то з 11 години дня!

Мої пропозиції:
або 1) посунути хоча б на 1 годину раніше той же 86/85 (і при можливості робити з Ковельським щоденним);
або 2) реалізувати ідею поїзда єднання 70/69 Маріуполь - Солотвино, (при умові, що за основу візьмуть графік 601/602, а 70/69 перероблять).

Звичайно, що в основній темі лунала критика з приводу незручного прибуття 86/85 в Дніпро, Запоріжжя, а при ідеї Маріуполь-Солотвино не зручним буде графік Дніпро-Маріуполь...

Logged
Entony
Active user

Posts: 3200


View Profile
« Reply #1 on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

Ще один хороший нічний між Ужгородом та Львовом.

071 УЖГОРОД —  ЗАПОРОЖЬЕ з 28/12-2018 по 09/01-2019

УЖГОРОД      00:13   0 мин.   0
БАТЕВО   01:02   01:04   2 мин.   38
МУКАЧЕВО   01:41   01:47   6 мин.   63
КАРПАТЫ   02:05   02:06   1 мин.   80
СВАЛЯВА   02:16   02:19   3 мин.   90
ВОЛОВЕЦ   02:51   03:01   10 мин.   118
СЛАВСКО   03:56   03:59   3 мин.   149
СКОЛЕ   04:28   04:31   3 мин.   175
СТРЫЙ   05:05   05:08   3 мин.   213
ЛЬВОВ   06:30   07:00   30 мин.   288
ЗЛОЧЕВ   08:16   08:24   8 мин.   365
ТЕРНОПОЛЬ   09:30   09:38   8 мин.   429
ХМЕЛЬНИЦКИЙ   12:07   12:24   17 мин.   548
ВИННИЦА   14:42   15:10   28 мин.   694

КАЗАТИН-1   16:18   16:20   2 мин.   758
КИЕВ-ПАССАЖИРСКИЙ   19:20   20:06   46 мин.   915
МИРОНОВКА   21:23   21:25   2 мин.   1022
КОРСУНЬ   21:52   21:54   2 мин.   1059
ИМЕНИ Т.ШЕВЧЕНКО   22:49   22:54   5 мин.   1131
ДОЛИНСКАЯ   01:24   01:31   7 мин.   1294
КРИВОЙ РОГ-ГЛАВНЫЙ   03:16   03:23   7 мин.   1363
АПОСТОЛОВО   04:01   04:04   3 мин.   1402
ЧЕРТОМЛЫК   04:50   04:52   2 мин.   1440
НИКОПОЛЬ   05:18   05:32   14 мин.   1461
МАРГАНЕЦ   05:59   06:01   2 мин.   1481
ДНЕПРОСТРОЙ 2   07:13   07:15   2 мин.   1527
ЗАПОРОЖЬЕ 1   07:52      0 мин.   1548
Влітку буде ще додатковий 168 Львів - Одеса (і, можливо, 170 Львів - Одеса). Але ціни на квитки на ці поїзди будуть досить дорогі.
Я писав вже про цю проблему КШ. Він відписав, що подумають, що можна зробити.
В зимовий період призначали 071/072 Ужгород - Запоріжжя. Він якраз виходив зі Львові в 7:00 ранку і їхав через Тернопіль - Хмельницький - Вінницю.
По суті нитка є готова. Залишилось знайти поїзд і маршрут цього поїзда.
« Last Edit: 15.05.19 , 15:05 by Entony » Logged
jbond989
Co-moderators
Active user

Posts: 1583


View Profile
« Reply #2 on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

Можна дочіпляти до НЕ нефірмовий плацкартний вагон з трафаретами на частину місць по Тернополю, Хмельницькому, Жмеринці.
Logged
Entony
Active user

Posts: 3200


View Profile
« Reply #3 on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

Можна дочіпляти до НЕ нефірмовий плацкартний вагон з трафаретами на частину місць по Тернополю, Хмельницькому, Жмеринці.
Як варіант. Але чи захоче пасдеп "пхати" в дорогущі і фірмові 167/168 і 169/170 плацкарт?
167/168 на літо - це має бути потрійний оборот з 011/012 Львів - Одеса та 007/008 Харків - Одеса.
169/170 на літо - це оборот фірмачів 091/092 Львів - Київ і 105/106 Київ - Одеса.
Logged
Андрей11111
Active user

Posts: 805


View Profile
« Reply #4 on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

до Тернополя со Львова есть собака в 8.35 а от Тернополя и Хмельницкого в сторону Киева движение по живее и 748 и 807 
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 610


View Profile
« Reply #5 on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

Ще на цьому форумі активно розвивається ідея про ще один "поїзд єднання" 133/134 Миколаїв - Рахів, при умові, що графік Львів - Рахів незмінним зроблять, а Львів - Миколаїв підлаштують під 605/606 і зроблять через Тернопіль - Вінницю.

  Також можна подумати про видовження 145/146 до Хмельницького або Вінниці з відповідною зміною номера...

P.S. Наразі, Антон правий, є додаткові поїзди 168 і 170 до Одеси (з відповідним цінником) і непоганий графік зимового 72 на ділянці Львів - Вінниця (знову все тут у брак вагонів упирається).
Logged
VSK
Active user

Posts: 474


View Profile
« Reply #6 on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

Подовжити 601/602 до Жмеренки(можна і до Маріуполя але особисто мені ідея об'єднати 601/602 з 69/70 категорично не подобається)
Вигода від подовження 601/602 до Жмеренки
Повернення сполучення Тернополя Хмельницького зі Східним Закарпаттям без збочень з 69/70.

Ранкове сполучення Львова з Тернополем та Хмельницький та ввечері зворотно без збочень з 69/70

Враховуючи що відтепер депо Жмеренки лишилось без Московських вагонів і цілком ймовірно що скоро лишиться без 103/104(так як є плани його відмінити) то в пасдепі придумать щось типу нового 149/150 з возінням повітря від Києва до Жмеренки а так будуть і провідники ситі і пасажири задоволені

І враховуючи що 103/104 ймовірно піде під відміну 70 буде єдиним потягом з прибуття м до Дніпра/Запоріжжя з Маріуполя до опівночі. Так і не забуваємо що це єдиний потяг з ранковим прибуттям в Маріуполь тож зараз його графік глобально не потрібно чіпати
« Last Edit: 15.05.19 , 16:05 by VSK » Logged
VSK
Active user

Posts: 474


View Profile
« Reply #7 on: 15.05.19 , 15:05 »
Share

В разі подовження до Жмеренки виходить просто шикарна пересадка на ельку до/з Вінниці
Logged
Віктор Гарвона
Active user

Posts: 4502


View Profile
« Reply #8 on: 15.05.19 , 17:05 »
Share

Тейкер озвучив плани зробити 103 через денним лише на літо. На форумі обговорюється ідея його розполовинення. Не слухайте утопістів і не репродукуйте фейки, будь-ласка.
Logged
Ulf
Active user

Posts: 3180


View Profile
« Reply #9 on: 15.05.19 , 17:05 »
Share

Вважаю за необхідне обговорити і почути думки форумчан з приводу сполучення Львів - Хмельницький, Вінниця зранку

Вечернее на Львов дают 20, 27 мая 249 поездом. Чуть поздное прибытие во Лъвов првда имеется...

С уважением, Ульф
Logged
Tags:
Pages: [1] 2
Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!