Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.07.19 , 21:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Ранкове сполучення: Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця

Pages: 1 [2]
Print
Author Topic: Ранкове сполучення: Львів - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця  (Read 451 times)
tera
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 15.05.19 , 18:05 »
Share

Цікаво,що таке РАНОК.Бо про мене,потяг після 9 год на Тернопіль,ну не тягне на таку назву.Прибуття якого після ельки,або до неї.
071/072 Ужгород - Запоріжжя терпимо,але усі дизелі з Тернополя поїдуть до його прибуття.
Один варіант,який вже тут описаний це
2) реалізувати ідею поїзда єднання 70/69 Маріуполь - Солотвино, (при умові, що за основу візьмуть графік 601/602, а 70/69 перероблять).
Я от хочу далі Тернополя попасти до обіду.І все що виходить ,то першою електричкою на Золочів,потім певно сильно -сильно бігом зі станції до маршруток там і може попасти на автовокзал,з якого на вокзал.

Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 15.05.19 , 19:05 »
Share

Цікаво,що таке РАНОК.Бо про мене,потяг після 9 год на Тернопіль,ну не тягне на таку назву.Прибуття якого після ельки,або до неї.
071/072 Ужгород - Запоріжжя терпимо,але усі дизелі з Тернополя поїдуть до його прибуття.
2) реалізувати ідею поїзда єднання 70/69 Маріуполь - Солотвино, (при умові, що за основу візьмуть графік 601/602, а 70/69 перероблять).
Я от хочу далі Тернополя попасти до обіду.І все що виходить ,то першою електричкою на Золочів,потім певно сильно -сильно бігом зі станції до маршруток там і може попасти на автовокзал,з якого на вокзал.

71/72 норм, да, главное, чтобы не сильное опоздание привозил. Стоянку по Львову бы еще сократить минут до 15 и на стрыйском перегоне поднажать, так и вовсе сможет к 9 в Тернополь прибывать.

Утро — это до 10-11 часов примерно имхо, но я сова, а доминируют на УЗ закоренелые жаворонки.
до Тернополя со Львова есть собака в 8.35 а от Тернополя и Хмельницкого в сторону Киева движение по живее и 748 и 807 
И это один из самых стремных собакенов всея УЗ, между прочим, им только от безысходности пользоваться можно или для разовой поездки в глушь
« Last Edit: 15.05.19 , 19:05 by Emblaze » Logged
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 15.05.19 , 19:05 »
Share

Закоренелые жаворонки обитают в УЗ, здесь же я всех закостеневших сдерживаю на правах глухой совы.
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 15.05.19 , 20:05 »
Share

Під словом РАНОК (в широкому сенсі) я розумів виїзд зі Львова в межах 06.00 - 11.00. Я також "жайворонок", але тут питання взагалі розглядається до обіднього виїзду, якого тепер практично немає...
« Last Edit: 15.05.19 , 21:05 by Дніпровець » Logged
Tags:
Pages: 1 [2]
Print
Jump to: