Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.10.19 , 14:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Розклад на 2019-2020 роки по УЗ (Фантазії, ідеї) та роздуми про хаби

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reply | Print
Author Topic: Розклад на 2019-2020 роки по УЗ (Фантазії, ідеї) та роздуми про хаби  (Read 17781 times)
joinandgetaway
Guest
« Reply #110 on: 18.06.19 , 12:06 »
Share Reply with quote

В тому-то й справа, що я виношу цю ідею на обговорення - не у тоні "це бред", звичайно, а для знаходження позитивного рішення.
Щодо погіршення для одних за рахунок покращення для інших - а ці історія саме з такого і почалася. Щоб покращити сполучення Гребінка-Київ і зробити його на півгодини швидшим, погіршили сполучення Інтерсіті+ та 887, пасажирів яких позбавили зручної пересадки. Так само щоб покращити поїзд 62 і зробити його пізніше (утім, що це покращило, є незрозумілим), його пасажирів позбавили пересадки на 6823. І це не єдині приклади того, як зручні пересадки припиняються і комусь, може, стає краще, а користувачам пересадок - гірше.
Щодо подачі ідей - під час обговорення цієї теми у мене виникла ідея зробити так, щоб 6929 і 6823 певний час на Дарниці стояли разом (позаяк вони далі дублюють одна одну) і щоб одна з них була швидше, а інша для пересадок. Варіант 1: 6929, що і так по Дарниці стоїть під обгоном, стоїть дещо довше, чекає 6823, люди з 6823, яким треба швидко, пересідають у 6929, і вона їде, а 6823 чекає Інтерсіті+ і їде потім. Варіант 2: 6929 стоїть довго (була ж електричка зі стоянкою у Краснограді по 299 хвилин), за цей час мимо проїжджає 6823, куди пересідають ті, кому треба швидко, та Інтерсіті+, а потім вона їде.
Або ж якось перемудрити оборот так, щоб якась електричка з Гребінки або Ніжина була б ще пізніше 6929 та 6823.
Утім, це тільки два можливі варіанти. Для мене головне - забезпечення пасажирів по Дарниці зручною пересадкою. Якщо хтось знає, як це зробити краще - я буду дуже вдячний і радий.
art-trans
Active user

View Profile
« Reply #111 on: 18.06.19 , 13:06 »
Share Reply with quote

Бред. Последняя електричка должна в 22 часа стоять под двойным обгоном? С марта эту хрень изменили и большие молодцы что теперь обгонов нет. Если хотите двигать, двигайте 6929 (если ее ничего не обгоняет от Нежина до Дарницы). Иначе рукоблудие, ради пассажиров с Интерсити поставим пригородную сначала раком ночью что бы этими самыми Интерсити ее обогнать, а потом еще на нее сесть.
Я щас как кого-то подвину по сраке лопатой, чтоб язык поменьше на нежинский ход открывали, 6929 ни позже ни раньше я не дам двигать, и буду всячески блокировать эти изменения на столько, насколько это будет возможным. Я несколько лет выбивал ей нормальное расписание и тулил минуты туда-сюда зверненнямы и пропозыциями, и чтобы вот так раз похерить всё комментарием www3 - не позволю.

По теме дискуссии.

6823 сдвигали раньше по жалобам населения, которое её догружает. В своё время 6929 с нежинского тоже была на час позже (ибо крЫвопишинские безДеятели уничтожили волну 6308-6927 и образовалась дыра с 18 до 21 часа в вечернем вывозе Нежина (шосткинские вечерние к тому времени тоже умерли). Чтобы выровнять кое-как интервал (хотя бы в воскресенье, когда присутствует славутич-черниговская 882/881) с Нежина - умные головы в НРП Ю-ЗАП придумали часовой так (грубо) - 6927 (экс 6925) в 18, славутичская 881 в 19, 6929 (составом от 6308 с Чернигова) в 20, Ворожба 887 (экс-817) в 21. Овцы целы, волки сыты, а главное жалоб было минимум в сравнении с количеством негодования по поводу "трёхчасовой дырки".

Нужно покрутить оборот 6823. Если там позволяет время локомотивной бригады и хорошо оборачивается состав, а также в НРП/ЦРП нам не сделают замечание в виде "скаржилось місцеве населення" по поводу переноса на час позже, то вполне реализуемо. Беда только в том, что статисты не увидят увеличения пассажиропотоков между Дарницей и столичными платформами ибо эти "пересадочные" пассажиры явно не побегут в кассу через подземку брать билеты на 6823, после чего опять таки ГКЗ и рабочую группу погладят против шерсти упрёками "мы сделали, но результата не дало, юзайте убер".
www3
Active user

View Profile
« Reply #112 on: 18.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

и чтобы вот так раз похерить всё комментарием www3 - не позволю.

А я тут причем? :) Автор идеи может посмотреть что если 6929 подвинуть чуть на позже то она сразу станет под обгоны на участке Нежин-Киев и будет таже хрень что и в предполагаемом варианте его варианте с 6823 против которого я уже категорически против. Потому я и говорю что идея с подгоном последних 6823 и 6929 под пассажиров ИС+ бредовая (причем также и в виде идеи ждать по Дарнице в 23 ночи вместо того чтобы приехать домой и завалится спать на 20 минут раньше) и не имеет права на существование.
www3
Active user

View Profile
« Reply #113 on: 18.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

а главное жалоб было минимум в сравнении с количеством негодования по поводу "трёхчасовой дырки".

Так а на Гребенковском и есть ныне дырка в 3 часа. По Яготину 6821 в 18.16 и потом 6823 в 21.06. Куда дальше двигать, чтоб 4 часа было? Пусть тогда с 887 поиграется лучше по Дарнице, она на Видыбичах и Киев-Демеевском останавливается.

Вообщем идея плоха и трогать 6929 и 6823 не надо.
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #114 on: 18.06.19 , 17:06 »
Share Reply with quote

Серйозно? Пересадки з IC+ на електричку? Ви вважаєте їх достатньо масовими, щоб заради них зруйнувати можливість пересісти з метро на ще якийсь транспорт тим, хто їде з Гребінки? (В якій, до речі, стараннями зажраних кієвлян вже не стає дуже багато чого з ПДС!) Якого чорта залізниця має вирішувати внутрішньокиївські проблеми на шкоду перевезенням на багато сотень кілометрів?
« Last Edit: 18.06.19 , 17:06 by IlyaPorublyov » Logged
Мандрівник
Active user

View Profile
« Reply #115 on: 18.06.19 , 17:06 »
Share Reply with quote

Скажем так, что уже можно хоть сейчас просить АТ УЗ на ближайших международных встречах железнодорожных администраций рассмотреть возможность о начале курсирования безпересадочного сообщения Ворохта/Яремча/Ив-Франк - Вильнюс/Рига отдельным поездом. Дальше на консультациях определится совместно с БЧ/Литва/Латвия о маршруте пропуска. Тоесть, как минимум политическая заинтересованность страны/региона должна быть, желания одного АТ УЗ недостаточно, АТ УЗ как перевозчик, как исполнитель чаще выступает.
Но только составом  LG или ЛДЗ, так как в Украине вагонов кот наплакал. А политической воли правительства выделять финансирование на закупку хотя бы 500 вагонов пока нет. Если Iwan раскрутит Литву и Латвию на то, чтобы они пустили свой поезд в Карпаты, я буду аплодировать.
« Last Edit: 18.06.19 , 17:06 by Мандрівник » Logged
joinandgetaway
Guest
« Reply #116 on: 18.06.19 , 17:06 »
Share Reply with quote

2www3. Якщо що, можна погратися і з 887, тільки тоді треба додати йому зупинки Лівий Берег та Протасів Яр. Однак тоді він не вирішує проблеми з 721.
2IlyaPorublyov. Ви про що? З якого це дива залізниця має вирішувати ТІЛЬКИ міжміські проблеми? Де це прописано, що міські проблеми вирішувати не можна? І що це ви пишете про метро, якщо навіть у 23:20 (попередній час прибуття адекватного 6823 на Видубичі) у метро можна сісти і воно ходить понад годину? Щось не те.

Взагалі, мені б здавалося оптимальним все ж перенесення 6823 на пізніший час. Таким чином виконується вбивство кількох зайців: розтягнення пересадки з 6245 (зараз між ними не так багато часу), поновлення пересадки з 62, поновлення пересадки з Інтерсіті+ та 887. Однак якщо алергія на пізніше перенесення все ж дочавить, тоді пропоную ще одну ідею: розклад 6929 незмінний, 6823 відправляється з Гребінки раніше і прибуває на Дарницю, скажімо, у 22:25, ті, кому треба швидко, крос-платформено пересідають на 6929 і їдуть, а 6823 чекає Інтерсіті+ і тоді їде.
Вчергове повторюсь, що якщо хтось придумає кращий варіант, я буду тільки радий.
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #117 on: 18.06.19 , 18:06 »
Share Reply with quote

Є така приказка - семеро одного не чекають.
Для того щоб бути більш предметним - спробуйте оцінити - яка частина пасажирів виходить на Дарниці, потім яка частина з цієї частини поїде на приміській електричці. Тоді можна буде предметно говорити, чи варта шкурка вичинки, чи  ні.
VSK
Active user

View Profile
« Reply #118 on: 18.06.19 , 18:06 »
Share Reply with quote

2www3. Якщо що, можна погратися і з 887, тільки тоді треба додати йому зупинки Лівий Берег та Протасів Яр. Однак тоді він не вирішує проблеми з 721.
2IlyaPorublyov. Ви про що? З якого це дива залізниця має вирішувати ТІЛЬКИ міжміські проблеми? Де це прописано, що міські проблеми вирішувати не можна? І що це ви пишете про метро, якщо навіть у 23:20 (попередній час прибуття адекватного 6823 на Видубичі) у метро можна сісти і воно ходить понад годину? Щось не те.

Взагалі, мені б здавалося оптимальним все ж перенесення 6823 на пізніший час. Таким чином виконується вбивство кількох зайців: розтягнення пересадки з 6245 (зараз між ними не так багато часу), поновлення пересадки з 62, поновлення пересадки з Інтерсіті+ та 887. Однак якщо алергія на пізніше перенесення все ж дочавить, тоді пропоную ще одну ідею: розклад 6929 незмінний, 6823 відправляється з Гребінки раніше і прибуває на Дарницю, скажімо, у 22:25, ті, кому треба швидко, крос-платформено пересідають на 6929 і їдуть, а 6823 чекає Інтерсіті+ і тоді їде.
Вчергове повторюсь, що якщо хтось придумає кращий варіант, я буду тільки радий.
Кращий варіант це їхати від Дарниці(Київ пассу) на таксі або розкручувати міську раду щоб пускала якісь маршрутки на які можна пересісти з під тих інтерсіті.

Який пасажир пересяде з Інтерсіті на засцяну і потім ще буде іти пішки вночі додому. Краще заплатити тих 50-100грн і спокійно доїхати додому на таксі.

Якщо б там ціна питання була 5-10хвилин то можна було подумати над тим щоб організувати пересадку. А так потрібно робити розклад або Гребінківській або Ніжинській ельці на пів години довший і цього ніхто робити не буде та і робити не треба.

Підсумую: з Інтерсіті на засцяну пересядуть в кращому випадку декілька людей. Більшість буде їхати на таксі. А погіршуватися розклад для декількох сотень пасажирів(враховуючи що по Київ пасу ще з тих ельок пересадки поламаються) задля того щоб на електрику сіли міфічні 3-5 пасажирів це абсурд.
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #119 on: 18.06.19 , 18:06 »
Share Reply with quote

Щоб бути більш предметним - після 23 години у трамваю №8 від Дарницького вокзалу в бік Позняків 5 випусків.
Ще був би дуже доречним старий трамвай 21 - але це вже зовсім інша історія.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Reply | Print
Jump to: