Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.07.19 , 13:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Літні перевезення 2019

Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28
Reply | Print
Author Topic: Літні перевезення 2019  (Read 16619 times)
jbond989
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #230 on: 30.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

Видовження 92 до Дніпра можна реалізувати лише з нового графіка, а от 79 до Львова можна було б і зараз на літо реалізувати. Дійсно, реальніше це буде зробити, якщо 80 змістити на 40 хвилин по відправленню з Києва.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #231 on: 30.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

Свого часу, коли "Оберіг" курсував до Львова на свята, то в одну сторону (здається з Харкова до Києва) йому повністю прокладали нову нитку щоб він зміг обернутися по Львові і вийти на свою нитку з Києва до Харкова.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #232 on: 03.07.19 , 11:07 »
Share Reply with quote

Коротше, хто всравсь? - невістка. Себто, УЗ винна, що знайша можливість привезти куротні дупи на море. А ті, хто безпосередньо заробляє на куротниках - усілякі власники нерухомості і інших супутніх закладів, ті зустріти чи норм поселити  У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДОБИ людей, які везуть їм зароблені за останні півроку гроші, не можуть.

Я як розповідаю часом друзям/знайомим про збочення уз у вигляді 43, 118 і 98, миттю в їхніх очах бачу збільшення ступеня відношення до цієї контори (саме цей іменник найбільш чітко характеризує рівень розвитку уз) як до ідіотської структури, не здатної приймати логічні рішення, йти в ногу з часом та задовольняти потреби сучасності.

Невістка чи ні, але таки всралась. Бо їхати з 1/3 ночі до пізнього вечора через півкраїни - уєбізм ще той в частині таких ідіотських розкладів. Чи «знайшла можливість» - питання риторичне, бо радше давно просрала таку можливість. Можливість бути сучасною, можливість оновлювати парк вагонів і т.д. Отакі розклади на «від'їбись» - взагалі не розклади, бо вони крадуть дорогоцінний час. І порівнювати тут з авіа, як полюбляють дорікнути деякі, взагалі недоцільно. Ті курортні чартери, що мають дикі нічні часи відправлення/прибуття, не теліпають тебе в задушливому вагоні цілу добу, а доставляють за декілька годин між точками А-Б з відповідним набором сервісу.

І чомусь ніяк не викоріниться той стереотип, що усі повинні бути вдячними уз бодай за те, що вона є. Вона повинна працювати ефективно. Наразі це не надто помітно.

З.і. Останні офф-и пора би закинути в якісь а-ля «Літні перевезення».
Я не знаю, які потреби у ваших друзів/знайомих та що Ви та вони мають на увазі під фразою "йти в ногу з часом та задовольняти потреби сучасності".
Судячи з усього, більшість громадян нашої держави розглядають УЗ саме як дешевого перевізника (особливо, якщо йде мова про приватні поїздки). Тому, наразі для більшості, більш актуально щоб було "дешево та без пересадок". На цьому форумі також це постійно озвучуєтся. Й про відсутність дешевих плацок з Києва до Одеси або Дніпра, й про трансфер з Бердянська до Приморська, що дорожче, ніж квиток на поїзд через усю країну з Івано-Франківська до Бердянська.
Може самі пасажири бажають як Ви кажете "совкового сервісу за 3 копійки" проти якого Ви виступаєте?
Тому треба спочатку визначитися, чого ми хочемо, сучасного перевізника, чи сучасного перевізника   
sean
Active user

View Profile
« Reply #233 on: 03.07.19 , 12:07 »
Share Reply with quote

Я не знаю, які потреби у ваших друзів/знайомих та що Ви та вони мають на увазі під фразою "йти в ногу з часом та задовольняти потреби сучасності".
Мають на увазі саме те, що я написав. УЗ дуууже далеко зупинилась у своєму розвитку і дуже часто їхати потягом уз - огидно.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #234 on: 03.07.19 , 12:07 »
Share Reply with quote

Я Вас зрозумів.
Але, за моїми спостереженнями "огидно" або "дешево" більшість готові жертвувати першим задля другого.
Хоча я не розумію Вас, до чого термін "огидно" виконистовувати при обговоренні незручності графіків та застарілих вагонів?
Undertaker
Active user

View Profile
« Reply #235 on: 03.07.19 , 14:07 »
Share Reply with quote

Останется поработать над следующим пиком с 30/08 по 1/09, вот тогда еще может какие-то подзаборные корчи оживут на пару суток и на покой.

Вообще-то ежегодно пик 24-26 августа.
Вообще то вывоз из курортов перед школой, последние суббота и воскресенье августа, а не даты с потолка.

Это у тебя даты с потолка. Спроси у умных людей в Пасдепе, которые ведут статистику. Ежегодный пик приходится на длинные выходные на день Независимости. В этом году в связи с переносом - это будет 25 и 26 августа. Далее разъезжаются до 30 августа. 31 августа уже никто не едет и поезда разбираются очень долго и плохо. Потому что людям 1 сентября уже идти в школу и ВУЗы. Никто не хочет приезжать с корабля на бал. Особенно мамочки с детьми. У иногородних студентов (в первую очередь это касается 1-го курса) заселение в общежития начинается 27 августа. Это вся огромная толпа людей поедет 26 августа, только одних их хватает, чтобы забить всё, что движется.
Расслабся, тебя иксперда спрашивать никто не собирается когда допы назначать.
sean
Active user

View Profile
« Reply #236 on: 03.07.19 , 14:07 »
Share Reply with quote

Як це все в стилі уз.

Хоча я не розумію Вас, до чого термін "огидно" виконистовувати при обговоренні незручності графіків та застарілих вагонів?
Я все в комплексі писав.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #237 on: 03.07.19 , 14:07 »
Share Reply with quote

Так а нахуя вы тогда пришли сюда, если не собираетесь никого слышать? Чтоб рассказать какие вы там все бедные и убыточные, и какие мы предложения хуевые подаем? Нахуй нужен такой цирк, это и без вас есть кому рассказать.
Пассажир УЗ
Guest
« Reply #238 on: 03.07.19 , 15:07 »
Share Reply with quote

А кто знает кто вообще этот тайкер что он всем тут задит.
Это узешный кто то ?
sean
Active user

View Profile
« Reply #239 on: 03.07.19 , 15:07 »
Share Reply with quote

Модератори, я би звернув увагу на його агресивні висловлювання в бік більшості юзерів форуму.
Tags:
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28
Reply | Print
Jump to: