Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.09.20 , 22:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Пікові перевезення

Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Author Topic: Пікові перевезення  (Read 19342 times)
VSK
Active user

View Profile
« Reply #60 on: 16.12.19 , 00:12 »
Share Reply with quote

І просимо відновити по пятницям та неділям
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #61 on: 16.12.19 , 00:12 »
Share Reply with quote

З перестійним складом 140/139 все досить прозаїчно:
Графісти, [censored], не змогли, [censored], прокласти 237/238 Дніпро - Київ, [censored], у новому [censored] графіку [censored]!
От  [censored]  [censored]  [censored]  [censored]
Пропоную організувати скарги на урядову гарячу лінію
Якщо б хоча б 10 чоловік з форуму подзвонять, це вже буде хоч щось. Причому +- одночасно. Пропоную завтра по максимуму.
Я тільки ЗА!! Буду вдячний, якщо нагадаєте цю гарячу лінію...
P. S. Я не даремно на ФБ Красноштану почав скарги писати зі слів: цього року з додатковими поїздами ПРИДН в одне місце засунули :))
1545
По максимуму завтра дзвонимо.
Текст приблизно такий:  є дифіцит місць-є рухомий склад-є криворукі графісти. І цього року виходило назначати, а (в найбільший пік) не назначили.
Так а з мобільного телефону як набрати?? Бо я не дуже в цих справах, я у письмовій формі скаргу колись писав на урядовому сайті...(Вдячний за розуміння)
sergius
Active user

View Profile
« Reply #62 on: 16.12.19 , 00:12 »
Share Reply with quote

...
Текст приблизно такий:  є дифіцит місць-є рухомий склад-є криворукі графісти. І цього року виходило назначати, а (в найбільший пік) не назначили.
Все ж варто більш офіційніше. Це ми тут знаємо що є "криворукі графісти". А там можуть якось неправильно сприйняти.[продумуючи реакцію зі сторони]
« Last Edit: 16.12.19 , 00:12 by sergius » Logged
VSK
Active user

View Profile
« Reply #63 on: 16.12.19 , 01:12 »
Share Reply with quote

...
Все ж варто більш офіційніше. Це ми тут знаємо що є "криворукі графісти". А там можуть якось неправильно сприйняти.[продумуючи реакцію зі сторони]
Та це само собою,що офіційно . Написав в скороченому варіанті основні тези. Криворукі Графісти можна замінити фразою'' Графісти не змогли завести потяг, хоч цього року він курсував і частково вирішував проблему з білетами'' Якось так.

Дякую що наголосили на цьому.
VSK
Active user

View Profile
« Reply #64 on: 16.12.19 , 01:12 »
Share Reply with quote

З перестійним складом 140/139 все досить прозаїчно:
Графісти, [censored], не змогли, [censored], прокласти 237/238 Дніпро - Київ, [censored], у новому [censored] графіку [censored]!
От  [censored]  [censored]  [censored]  [censored]
Пропоную організувати скарги на урядову гарячу лінію
Якщо б хоча б 10 чоловік з форуму подзвонять, це вже буде хоч щось. Причому +- одночасно. Пропоную завтра по максимуму.
Я тільки ЗА!! Буду вдячний, якщо нагадаєте цю гарячу лінію...
P. S. Я не даремно на ФБ Красноштану почав скарги писати зі слів: цього року з додатковими поїздами ПРИДН в одне місце засунули :))
1545
По максимуму завтра дзвонимо.
Так а з мобільного телефону як набрати?? Бо я не дуже в цих справах, я у письмовій формі скаргу колись писав на урядовому сайті...(Вдячний за розуміння)
https://ukc.gov.ua/
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #65 on: 16.12.19 , 08:12 »
Share Reply with quote

І просимо відновити по пятницям та неділям
По п'ятницям та неділям не вийде, бо припаде на один склад, який буде в обороті більше 5 діб.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #66 on: 17.12.19 , 15:12 »
Share Reply with quote

"Для задоволення попиту пасажирів на перевезення в період зимових свят Укрзалізниця за погодженням відповідних залізничних адміністрацій призначила додаткові рейси поїзда № 31/32 Київ — Мінськ, Вільнюс, Рига.

Так, із Києва поїзд вирушить у додаткові рейси 22 та 26 грудня, а зворотно з Риги — 23 та 27 грудня."

https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/page-2/507662/

С уважением, Ульф
jbond989
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #67 on: 30.12.19 , 21:12 »
Share Reply with quote

Чи спостерігався невивіз по якихось напрямках 27-31 грудня?
Jyraff
Active user

View Profile
« Reply #68 on: 30.12.19 , 23:12 »
Share Reply with quote

Не буду стверджувати на 100%, але зі слів знайомих з Києва на Волинь народ поїхав через Львів; Луцьк/Ковель забиті.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #69 on: 31.12.19 , 00:12 »
Share Reply with quote

Ага, точно. Колега по роботі ловив, ловив, у підсумку сказав що Луцьк-експрес та Вояж-люкс наше всьо. Я так розумію додатковий ковельських спеціально з нагоди Нового року не призначався, а їздив хз куди, а на Ковель знову почне їздити з 15.01.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Jump to: