Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
09.12.19 , 15:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Залізничні питання по Литві

Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Author Topic: Залізничні питання по Литві  (Read 2018 times)
joinandgetaway
Guest
« Reply #10 on: 16.06.19 , 21:06 »
Share Reply with quote

Ага, значить, у мене є шанс. А скажіть, як ви розрізняєте дизель і не дизель, щоб я міг робити це самотужки?
І ще одне, якщо я поїду до Кайшядоріса або з нього, то в один бік це виходить зробити залізницею, а в інший ні. Наприклад, якщо їхати туди 19 поїздом, то зворотнього чекати понад годину, так само якщо їхати звідти на 20, то в Кайшядоріс треба приїхати за 1 годину 10 хвилин. Є якісь, скажімо, автобуси туди?
Гость10
Guest
« Reply #11 on: 17.06.19 , 00:06 »
Share Reply with quote

Шанс есть. Если дизель, то состав либо из 3, либо из 6 вагонов. Нумерация мест сквозная для состава из 3 вагонов. Во втором (и 4 вагоне, если состав из 6 вагонов) вагоне всегда изображен туалет и места для велосипедов. Есть первый класс. Если первого класса нет, значит вагоны с тепловозом. Схемы классических вагонов похожи на схемы на букинге УЗ. Нумерация мест отдельная для каждого вагона.

Кайшядорис - единственный райцентр в Литве, до которого можно добраться только на поезде. Как с Вильнюса, так и с Каунаса. Пригородный микроб ходит лишь до Каунаса по отдельным дням недели и то один раз утром. Межгорода нет, пригород только в пределах района. Только поездом.
На ст. Кайшядорис останавливаются все электропоезда Вильнюс - Каунас - Вильнюс. 18 пар ежедневно, 20 - по будням. Проблемы вернутся в Вильнюс никокой. Касса в здании вокзала. Электропоезда останавливаются за пешеходным мостом, а поезда Клайпедского направления на первом перроне у здания вокзала.
joinandgetaway
Guest
« Reply #12 on: 17.06.19 , 13:06 »
Share Reply with quote

Ага, дуже дякую! Буду дивитися за сайтом.
Через Кайшядоріс проходять тільки Вільнюс-Клайпеда і Вільнюс-Каунас? Переглянув Каунаський напрямок, дійсно багато поїздів. Маршрут, який вимальовується: Вільнюс-Каунас (17:55-18:54), Клайпеда-Вільнюс (19:39-20:21). Якщо починати з поїзда Вільнюс-Клайпеда, було б швидше, але, на жаль, він прибуває у Кайшядоріс (18:21) хвилина в хвилину з відправленням звідти Каунас-Вільнюс.
Крім інформації по Кайшядорісу - чи працює у Вільнюсі фунікулер? В інтернеті актуальна інформація є суперечливою.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 17.06.19 , 14:06 »
Share Reply with quote

Ага, дуже дякую! Буду дивитися за сайтом.
Через Кайшядоріс проходять тільки Вільнюс-Клайпеда і Вільнюс-Каунас?
також Вільнюс - Шауляй
Зручно дивитись на цій схемі
https://www.traukiniobilietas.lt/portal/attachments/27281/LG_MAP_4.svg
чи працює у Вільнюсі фунікулер? В інтернеті актуальна інформація є суперечливою.
місяць тому - я їздив особисто. Де пишуть, що не працює? Дайте посилання.
У будь-якому вільнюський фунікулер - штука не дуже цікава, як на мій смак. Бо цей фунікулер по-перше скоріше не міський транспорт, а частина інфраструктури музея (я такі не дуже люблю), а по-друге - це фунікулер ліфтового типу (як в Одесі)

У Каунасі 2 фунікулери. Фунікулер на Зелену гору (Жалякальніс) - працює, фунікулер на пагорб Алексотас - не працює.
« Last Edit: 17.06.19 , 14:06 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 17.06.19 , 14:06 »
Share Reply with quote

хоча схема вже застаріла, поновленого руху на ділянці Клайпеда - Шилуте - не намалювали.
joinandgetaway
Guest
« Reply #15 on: 17.06.19 , 14:06 »
Share Reply with quote

Ага, тобто варіант Вільнюс-Каунас (17:55-18:54), Клайпеда-Вільнюс (19:39-20:21) видається найкращим у цій ситуації.
Про фунікулер - наприклад, це говорилося у відео нашого колеги пана Олега Васильєва про Вільнюс.
У Каунасі я бував багато років тому, а цього разу заїжджати не планую.
joinandgetaway
Guest
« Reply #16 on: 17.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

Мене б більше влаштовував варіант Вільнюс-Клайпеда (17:40-18:21) і назад Каунас-Вільнюс (18:33-19:37). Якщо пересадка 12 хвилин безпечна, то так можу і зробити. Є ще рейс Каунас-Вільнюс назад у 18:21-19:13, однак щось маю сумніви, що встигнув би перебігти (і не знаю, чи можна придбати квиток всередині). Єдине, що тут бачу - розклад напрямку Вільнюс-Каунас чинний з 29/05, а Вільнюс-Клайпеда - з 31/03. Останній не змінять?
І що звзвичай працює на рейсах Каунас-Вільнюс 756 і 982?
Гость10
Guest
« Reply #17 on: 17.06.19 , 16:06 »
Share Reply with quote

Если поезд на Клайпеду не опаздает, то 12 мин. вполне достаточно для пересадки с покупкой билета в кассе. Успеть на поезд обратно в Вильнюс в 18.21 не удастся. Если только он будет опаздывать... Да и билет в поезде стоит на 2 евро дороже, если касса работает. Работает ли касса в субботний вечер, я не знаю.
joinandgetaway
Guest
« Reply #18 on: 14.08.19 , 17:08 »
Share Reply with quote

Ну що, в одну з найближчих субот я здійсню поїздку у Вільнюс. На цей день травка-кіньон-білетас показує рейс Вільнюс-Кайшядорис (17:40-18:21) як 3-вагонний з місцями для великів у 2 вагоні. Це 730М?
Також є незрозумілий рейс туди ж у 17:30-18:12, де місця взагалі не показує. Що це таке? І що за рухомий склад?
Також показує два рейси Кайшядорис-Вільнюс у 18:18 і 18:33, обидва без місць. Знову-таки, що за рухомий склад там?
Гость10
Guest
« Reply #19 on: 14.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

Да, в 17.40 поезд на Клайпеду и это будет 740М.
Без мест электропоезда Вильнюс - Каунас - Вильнюс, двухэтажные Шкоды EJ575.
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Jump to: