Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.07.19 , 12:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Хмельницький - Рига, на вихідні і назад

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Хмельницький - Рига, на вихідні і назад  (Read 3109 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #80 on: 08.07.19 , 17:07 »
Share Reply with quote

По-перше - серед разових квитків - є не лише квитки на 1 годину (з правом пересадки). Досі існують квитки на одну поїздку без права пересадки і вони дешевші.

Квиток без права пересадки - коштує по 1,15, якщо купувати на е-талоні (інша справа що у водія він коштує по 2 євро, але це просто такий спосіб змусити пасажирів не купувати у водія без нагальної потреби і потурбуватись про квитки до посадки у транспортний засіб). А квитки на проїзд з пересадкою, чинні 60 хвилин - коштують по 2,30 (у водія їх купити не можна, тільки завчасно).

По-друге - не потрібно купувати чотири квитки по 24 години.

Існують також триденний (за 10 євро) і 5-денний (за 15 євро) квитки - вони вигідніші, ніж проїзний на 24 години (по 5 євро).
Особисто я купував 5-денний квиток (по 5 євро), хоч був у Ризі 4 дні.

Порахуйте, можливо Вам вигідніше буде зробити не так. Якщо за час перебування у Ризі вам треба буде мало їздити в перший чи останній день - можливо вигідніше буде скомбінувати 3-денний квиток і разові квитки на перший чи останній день.

Про всяк випадок звертаю Вашу увагу, що ризькі правила виписані у такий спосіб, що коли термін чинності квитка збігає вже після валідації, але коли ще пасажир не доїхав куди йому треба - то дозволяється продовжувати поїздку в тому-ж транспортному засобі (але вже не можна робити пересадку). Тому по квитку чинністю 60 хвилин - головне останню пересадку зробити не пізніше 59-ї хвилини чинності (вірніше після останньої з пересадок провалідувати квиток). А далі по цьому-ж квитку можна їхати до упора, попри те, що 60 хвилин чинності уже збігли. І те саме стосується проїзних. Головне щоб остання хвилина чинності була в момент валідації після посадки, а те що може чинність збіжить до кінця поїздки - це не страшно.

В інших містах правила бувають інакшими, є такі міста, де при чинності квитка N хвилин - якщо на N+1 хвилині попастись з таким квитком контролю - то оштрафують. У Ризі - не так.
гнч
Guest
« Reply #81 on: 08.07.19 , 20:07 »
Share Reply with quote

А де ці квитки продають? автомати?
Якщо узяти білет об 11:35, то буде діісний рівно три доби?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #82 on: 08.07.19 , 20:07 »
Share Reply with quote

Автомати є, але вони якісь дурнуваті, я ними не користувався.
 У найближчому кіоску окрім газет і цигарок - у кіоскерки буде машинка щоб ці карти програмувати і порожні ультралайт бланки смарт-карт (в термінології Rigas Satiksme - жовті е-талони). Ви скажете який квиток Вам треба - разові чи там на 3 дні - і вона вам все оформить.
Якщо користуєтесь кешбеками наприклад монобанка і залежно від категорії MCC кода надаєте перевагу оплаті різними картками  - майте на увазі - кіоски Narvesen у Латвії - проходять по категорії "продукти", а такий-же Narvesen в Литві - як "книги".
Якщо узяти білет об 11:35, то буде діісний рівно три доби?
нажаль я вже призабув чи там було 5 календарних днів чи все-таки 120 годин.
гнч
Guest
« Reply #83 on: 10.07.19 , 17:07 »
Share Reply with quote

Думаю що встигну у Львові з аеропорту до   відправлення 136-го об 21:40.

Але не має білетів на 15.07 до Хмельницького. Цікаво яка їх ціна і скільки возьмут із зайця? якщо ще возьмут так?
sean
Active user

View Profile
« Reply #84 on: 10.07.19 , 17:07 »
Share Reply with quote

Але не має білетів на 15.07 до Хмельницького. Цікаво яка їх ціна і скільки возьмут із зайця? якщо ще возьмут так?
На сьогодні Львів - Хмель на 136  -74 грн без постілі.

І читаємо ще раз:
Ну клацайте періодично Ходорів - Хмель, як всі роблять. Щось та й буде. Зі Львова - тільки за добу.
« Last Edit: 10.07.19 , 17:07 by sean » Logged
гнч
Guest
« Reply #85 on: 10.07.19 , 19:07 »
Share Reply with quote

та клацаю той Ходорів постійно.

Ось думаю, може краще в Києві вийти, та на 118 о 20:05 нормально встигається.
Але білетів теж нема до Хмельницького (теж клацаю постійно)
Але тут ще аероесперес 80 грн. коштує.
Доречі як на нього на букінгу білет брати?
Чи в стюарта краще? ціна так розумію однакова?
joinandgetaway
Guest
« Reply #86 on: 10.07.19 , 19:07 »
Share Reply with quote

В стюарда лише карткою. Є ще каса. Ціна всюди однакова. Також можна дістатися Києва за 60 гривень.
Я б на вашому місці виходив у Києві, де, крім 117, є ще, скажімо, 49, 150 та 771.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #87 on: 10.07.19 , 20:07 »
Share Reply with quote

Також можна дістатися Києва за 60 гривень.
але до вокзала буде все-таки мінімум 68 гривень - 60 за Skybus до Харківської і 8 грн на метро.
joinandgetaway
Guest
« Reply #88 on: 10.07.19 , 20:07 »
Share Reply with quote

Прімо, 68 гривень - все ж менше 80. Секондо, я сумніваюся, що пану гнч відразу так потрібно саме на вокзал. Скоріше за все, він все одно певний час пробуде в місьі, на чому б туди не приїхав.
joinandgetaway
Guest
« Reply #89 on: 11.07.19 , 10:07 »
Share Reply with quote

Ще згадав.
Якщо вас цiкавить економiя, я б вийшов у Борисполi i рухався далi. Перший варiант - маршруткою або пiшки до мiста (до 6 гривень), а далi на 316 або 317 до столицi (25 гривень), усього до 31 гривнi. Можна дiстатися вокзалу (пряма маршрутка кiлька разiв на день або одна пересадка) i далi електричкою. Усього 6+6+8 в межах 20 гривень.
Також забув, коли там у вас прибуття, але можна дiстатися вокзалу (в межах 12 гривень) i у 18:58 на 150 до Хмельницького далi
Tags: Хмельницький Рига Вільнюс 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11
Reply | Send this topic | Print
Jump to: