Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.07.19 , 08:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Хмельницький - Рига, на вихідні і назад

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Хмельницький - Рига, на вихідні і назад  (Read 2876 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #90 on: 11.07.19 , 12:07 »
Share Reply with quote

Це несерйозно.
Пішки там аж надто далеко йти. Справа не лише у тому, що там 2 км від терміналу D до повороту. А надодачу треба потім дійти вздовж траси до найближчої зупинки (ближче буде до останньої зупинки у м. Бориспіль, а не до Гори), там майже пів-години пішки доведеться пройти. Бо 316 і 317 нізащо не зупиняться десь коло повороту - в взагалі де завгодно поза зупинкою між останньою зупинкою у м. Бориспіль і Горою, можете навіть не намагатись їх десь ближче до повороту застопити, це буде марна втрата часу. Вони не зупиняться навіть якщо просити зупинку знаходячись всередині маршрутки, навіть якщо зі скандалом. Багато людей це неодноразово перевіряло, я також це особисто перевіряв. Це "чарівна" ділянка, де на водіїв маршруток щось находить і вони стають неймовірно "правильними" і дуже впертими у переконанні що зупинятись можна зупинятись винятково на зупинках. Поза цією ділянкою це знання і упертість у водіїв негайно зникає. Власне неважко здогадатись чому - 316 і 317 - з того самого автопарку, що і і Скайбус.

Крім того навіть якщо абстрагуватись від проблеми потрапляння з аеропорту на зупинку 316 чи 317 - це дуже дооовго навіть суто з точки зору проїзду їх спільної ділянки. 316 і 317 набагато повільніше їдуть по бориспільській трасі навіть якщо на жодній з проміжних зупинок ніхто не входитиме и не виходитиме бо швидше ніж 80 км/г зазвичай не розганяються, а Skybus валить зі швидкістю понад 100 км/г. Skybus від терміналу D до Харківської долітає за ~17 хвилин. А 316 і 317 від останньої зупинки в м. Борисполі навіть до станції метро Бориспільська (не до Харківської, до котрої потім ще з 3 км їхати) - з півгодини їдуть.
Втім приміською електричкою від ст. Бориспіль ще довше їхати.
joinandgetaway
Guest
« Reply #91 on: 11.07.19 , 12:07 »
Share Reply with quote

Трохи вас виправлю, 316 з того самого автопарку, а 317 ні.
Але це пропонувалося як економний варіант.
sean
Active user

View Profile
« Reply #92 on: 11.07.19 , 13:07 »
Share Reply with quote

Ось думаю, може краще в Києві вийти, та на 118 о 20:05 нормально встигається.
Але білетів теж нема до Хмельницького (теж клацаю постійно)
Для чого Ви регулярно повторюєтесь? Я Вам писав:

Нема 143, буде 149. На нього точно будуть П і за добу, і не тільки за добу. Тільки приготуйтесь їхати в свинюшнику. І на 118 будуть, клацайте букінг.
upd: Чекайте, то ж Вам до Хмеля. То завчасно туди нічого не купите з переліченого, тільки за добу. Але ж то буде понеділок, то я би особливо не парився. Ну хіба можете поки подивлятись Київ-Підволоч на 149.

До речі, тут вже встигли порадити: в той день буде 149, тому Бориспіль - Хмель як варіант. Там кременчужата якось за три чи дві доби до відправлення викидають всякі 29-30П, але знову таки: тільки до Підволоч.
гнч
Guest
« Reply #93 on: 11.07.19 , 13:07 »
Share Reply with quote

Добре так з Подолу в аеропорт на 302 маршрутці потрапив, швидко і за 7 гривень. Є тут банкомати при вході.
Після прозодження контроля, набрав у пусту пляшку 0,5 води в туалеті, вроді питна. Зараз сів підзарядити телефон - зручно.
гнч
Guest
« Reply #94 on: Yesterday at 09:15 »
Share Reply with quote

Ось думаю, може краще в Києві вийти, та на 118 о 20:05 нормально встигається.
Але білетів теж нема до Хмельницького (теж клацаю постійно)
Для чого Ви регулярно повторюєтесь? Я Вам писав:

Я не повторююсь, лише згадую що питання досі не вирішено! В тому числі і згідно ваших рекомендацій теж.'! Я досі не взяв квитка ні з Києва ні з Львова.
А от Вам повторюватись не варто, я розумію з першого разу.

Виїзжаю з Риги. Еколайнс чекав 12 хвилин пасажири що спізнився
Владимир
User

View Profile
« Reply #95 on: Yesterday at 09:25 »
Share Reply with quote

Так вы еще до сих пор в Украине?
гнч
Guest
« Reply #96 on: Yesterday at 09:35 »
Share Reply with quote

Полчаса как в пути из Риги в Вильнюс.
Потом самолет до Львова с пересадкой в Киеве (18:15 - 19:15). А потом в Хмельницкий нет билетов.
joinandgetaway
Guest
« Reply #97 on: Yesterday at 09:48 »
Share Reply with quote

А я б все ж виходив у Борисполi. Адже туди прилiт ранiше, i бiльша ймовiрнiсть дiстатися Хмельницького, адже там кiлька потягiв аж до пiзнього вечора.
joinandgetaway
Guest
« Reply #98 on: Yesterday at 10:01 »
Share Reply with quote

ПиСи. Якщо у вас Iнтернет i ви пишете на форум, то ви можете перiодично проклацувати букiнг. Раптом щось випаде (не у вас, я маю на увазi, а з-помiж квиткiв). Тодi ви можете прямо на мiсцi купить квиток i показати його зi смартфону, або встигнути роздрукувати перед вiдходом.
гнч
Guest
« Reply #99 on: Yesterday at 12:24 »
Share Reply with quote

Кстати где в Вильнюсе близко жд супермаркет есть или хлебный магазин?

Вчера лежал на горячем песочке на берегу моря, недалеко от станции Лилястэ. Ходят электрички часто 1.40 €. Потом через лес, есть красивое озеро и черника растет.

А позавчера возле Саулкрасты пешком по берегу моря, через речушку вброд на берегу и станцию Пабаджи. 1,90€
Tags: Хмельницький Рига Вільнюс 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11
Reply | Send this topic | Print
Jump to: