Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.06.21 , 19:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      З Туреччини в Грузію наземним транспортом

Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Author Topic: З Туреччини в Грузію наземним транспортом  (Read 3329 times)
brodjaga
Guest
« Reply #10 on: 10.07.19 , 02:07 »
Share Reply with quote

потягів мало. Зі стамбула нічний на софію й бухарест. Та 2приміські в європейську частину. Стамбул-кордон болгарії 4год приміським.
 На схід 3 швидкісні на конью та 7на анкару, по4год в дорозі,через ескішехір. +4швидкі 1год приміські на адапазарі за 100грн. Міська халкалі-гебзе,часто.
Анкара на захід-по7 швидких на конью(2год) і стамбул(через ескішехір) +кілька лише на ескішехір. 1нічний на ізмір(через ескішехір), штук4 приміських на полатлі. На схід лиш 2добові. На карс і інший 2дні на татван,5на курталан. Є міська сінджан-наче каяс,часто.
Зонгулдак відрізаний від мережі,є лиш приміські в бік анкари(карбюк), багато.
Ізмір на північ 2бандірма,2баликесір і нічна анкара. Нічний на конью і 2приміських на ушак +1алашехір+ вкорочений алашехір-маніса. На південь лиш приміські з 10 одеміш і тіре+ катал-тіре. Ще з 10: 6денізлі, назіллі,1секе +секе-денізлі, секе-назіллі. І міська аліяга-сельчук. В ескішехіра швидкісні на анкару,стамбул, конью, нічний анкара-ізмір, на денізлі, швидкі приміськкі на кютахью: афйон, тавшанли, 2кютахьї +кютахья-баликесір.
Конья швидкі 7анкара, 3стамбул, нічний ізмір, денна адана і з 9караман приміські дешеві й дорогі.
Адана: коньья, кайсері, малатья. Приміські всі з мерсіна: 2іскандерун, іслягіє. На мерсін дуже часто.
 Ще по 2приміські з діврігі на сівас і ердзінджан, карс-кордон вірменії, діярбакір-батман. По 1 з елязиг на малатья і татван. Татван-ван паром. Ван-тебриз, тегеран іранські поїзди
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 23081


View Profile
« Reply #11 on: 11.07.19 , 18:07 »
Share Reply with quote

зовсім нещодавно поновили нічний поїзд зі спальних вагонів Стамбул - Анкара, 9 годин в дорозі.
При чому кінцева у нього не з азійського боку (як було донещодавно у високошвидкісних поїздів Стамбул - Анкара), а Халкали. І далі зупинки в межах Стамбула: Бакиркей, потім Сьоютлючешме, Бостанджи і Пендик. Разом виходить 5 зупинок в межах міста. Підземну станцію під колишнім вокзалом Сікреджи - ПДСи проходять без зупинки. Не знаю, це так завжди буде, чи щось там добудують і зупинку по Сікреджи додадуть.

Також серед 8 пар високошвидкісних - 2 пари видовжили до ст. Халкали, у них також всі 5 зупинок в межах Стамбула. Решта високошвидкісних має як і раніше кінцеву з азійського боку, але не Пендик, як раніше, а вже менш далека Сьоютлючешме.

Як я розумію - всі ці зміни зумовлені тим, що нарешті з'явилась технічна можливість курсування ПДС через тунель, тому поновили рух нічного поїзда (ну не знаю, чомусь не хотіли його обертати з азійського боку і надавали перевагу тому, щоб він не курсував, аж поки не з'явиться можливості обороту через тунель з європейського боку) і видовжили високошвидкісні - не знаю щоправда чому лише 2 пари з 8.
Logged
Brodjaga
Guest
« Reply #12 on: 14.07.19 , 15:07 »
Share Reply with quote

писав з голови.
щойно глянув їх сайт - оновився. приміські тепер шукає разом з дальніми в розкладі по станції. між станціями як і раніше не шукає.
eybis tcdd (посилання розміщувати не можу)
деяких рейсів додали

а ще пишуть про запуск баку-тбілісі-карс! правда дійти до купівлі квитка у мене не виходить і пошуковець його не бачить. але старий потяг до європи теж як і раніше не шукається.

раніше писали що скоро відновлять рух на лінії Сівас-Самсун - поки ніякої дати чи розкладу. також є анонс швидкісного Анкара-Сівас - ні розкладу ні квитків поки теж не показує.

запустили додатковий туристичний Анкара-Карс лише з 2 місними купе, робить 2 годинні зупинки в 1 бік по одним і в інший по іншим станціям, розклад не дуже зручний. ціна аж 2000грн проти 240грн за добову сидячку чи 322грн за 4 місне купе звичайного.

нічний Анкара-Стамбул 9год аж 300грн сидячи чи 1350грн за 2 місне купе проти 4годинного швидкісного за 400грн. наче в Україні - на щось ціна низька, на щось - завищена
приклад 8годинний повільний ескішехір-денізлі за 180грн і 7год, така ж відстань - Адана-Малатья за 105грн. і там і там сидячки 2+1, і там і там це єдиний потяг на частині лінії

для зручності брав курс ліри 5, насправді він зараз 4,6,  тобто пишу тут трохи завищені ціни
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 23081


View Profile
« Reply #13 on: 14.07.19 , 18:07 »
Share Reply with quote

так чого не написали одразу у лірах?
Logged
Brodjaga
Guest
« Reply #14 on: 14.07.19 , 23:07 »
Share Reply with quote

в лірах кожен сам може глянути на сайті.
мені особисто зручно у гривнях чи євро, інші валюти - заходь на сайт, дивись курс, множ - зайві рухи. позбавляю можливих читачів зайвого клопоту.

з туреччиною як і грузією гарно - незмінні багато років ціни на залізницю.
заздрю тим, хто зараз їхатиме. катався коли ліра була 7,5, зараз вона 4,5, ціни незмінні. лише міський транспорт подорожчав до рівня румунії
Logged
alexvelyk
User

Posts: 34


View Profile
« Reply #15 on: 21.08.20 , 21:08 »
Share Reply with quote

Уважаемые участники форума, есть ли какая-то нормальная онлайн карта турецких жд? Чтобы посмотреть на каких ветках есть пассажирское движение, на каких - его нет. Где скоростные линии, а где обычные.
Буду благодарен.
Logged
MORRO
Active user

Posts: 480


View Profile
« Reply #16 on: 22.08.20 , 11:08 »
Share Reply with quote

Уважаемые участники форума, есть ли какая-то нормальная онлайн карта турецких жд? Чтобы посмотреть на каких ветках есть пассажирское движение, на каких - его нет. Где скоростные линии, а где обычные.
Буду благодарен.

http://bueker.net/trainspotting/map.php?file=maps/turkey/turkey.gif

https://www.openrailwaymap.org/
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 23081


View Profile
« Reply #17 on: 23.08.20 , 16:08 »
Share Reply with quote

Чтобы посмотреть на каких ветках есть пассажирское движение, на каких - его нет. Где скоростные линии, а где обычные.
Ви так питаєте, ніби існує така мапа для більшості країн.
Мушу Вам сказати що зазвичай ні.

А на картах більших країн зазвичай щоб розібратись де ВШМ де ні - навіть у нормальних країнах доводиться додумувати. Бо на тих мапах, що залізниці для широкої публіки малюють - часто домальовують ВШМ на ділянки звичайних залізниць, куди заходять дальні хвостики маршрутів вискошвидкісних поїздів.  А ті мапи, що фанатські, або для спеціалістів - часто нормально не підписані. Доводиться "вираховувати" ВШМ (просто по тому, що вона дублює місцями стару лінію, або вони часто пряміші або в деяких випадках це можливо по типу електрифікації)
Logged
molik
Active user

Posts: 150


View Profile
« Reply #18 on: 23.08.20 , 17:08 »
Share Reply with quote

Стамбул-кордон болгарії 4год приміським.
 
А поподробнее можно пожалуйста? Какое направление брать? Где выходить? Пересадки...

И что там на сейчас с/в Хайдарпаша творится??
« Last Edit: 23.08.20 , 17:08 by molik » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 23081


View Profile
« Reply #19 on: 23.08.20 , 20:08 »
Share Reply with quote

але до-речі ось ця карта досить толкова:
http://www.tcdd.gov.tr/uploads/demiryoluharitasi.jpg

Звісно замість ВШМ - як і слід було чекати - позначено насправді ділянки по котрих курсують високошвидкісні поїзд - тобто не показали по-чесному, що між Ескішехіром і Стамбулом у ВШМ є "розрив", де високошвидкісний поїзд прямує по залізниці загального призначення, при чому як на гріх як раз у тому місці залізниця загального призначення - ще й одноколійна.
Logged
Tags:
Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!