Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.10.19 , 01:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

З Туреччини в Грузію наземним транспортом

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: З Туреччини в Грузію наземним транспортом  (Read 871 times)
brodjaga
Guest
« Reply #10 on: 10.07.19 , 02:07 »
Share Reply with quote

потягів мало. Зі стамбула нічний на софію й бухарест. Та 2приміські в європейську частину. Стамбул-кордон болгарії 4год приміським.
 На схід 3 швидкісні на конью та 7на анкару, по4год в дорозі,через ескішехір. +4швидкі 1год приміські на адапазарі за 100грн. Міська халкалі-гебзе,часто.
Анкара на захід-по7 швидких на конью(2год) і стамбул(через ескішехір) +кілька лише на ескішехір. 1нічний на ізмір(через ескішехір), штук4 приміських на полатлі. На схід лиш 2добові. На карс і інший 2дні на татван,5на курталан. Є міська сінджан-наче каяс,часто.
Зонгулдак відрізаний від мережі,є лиш приміські в бік анкари(карбюк), багато.
Ізмір на північ 2бандірма,2баликесір і нічна анкара. Нічний на конью і 2приміських на ушак +1алашехір+ вкорочений алашехір-маніса. На південь лиш приміські з 10 одеміш і тіре+ катал-тіре. Ще з 10: 6денізлі, назіллі,1секе +секе-денізлі, секе-назіллі. І міська аліяга-сельчук. В ескішехіра швидкісні на анкару,стамбул, конью, нічний анкара-ізмір, на денізлі, швидкі приміськкі на кютахью: афйон, тавшанли, 2кютахьї +кютахья-баликесір.
Конья швидкі 7анкара, 3стамбул, нічний ізмір, денна адана і з 9караман приміські дешеві й дорогі.
Адана: коньья, кайсері, малатья. Приміські всі з мерсіна: 2іскандерун, іслягіє. На мерсін дуже часто.
 Ще по 2приміські з діврігі на сівас і ердзінджан, карс-кордон вірменії, діярбакір-батман. По 1 з елязиг на малатья і татван. Татван-ван паром. Ван-тебриз, тегеран іранські поїзди
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 11.07.19 , 18:07 »
Share Reply with quote

зовсім нещодавно поновили нічний поїзд зі спальних вагонів Стамбул - Анкара, 9 годин в дорозі.
При чому кінцева у нього не з азійського боку (як було донещодавно у високошвидкісних поїздів Стамбул - Анкара), а Халкали. І далі зупинки в межах Стамбула: Бакиркей, потім Сьоютлючешме, Бостанджи і Пендик. Разом виходить 5 зупинок в межах міста. Підземну станцію під колишнім вокзалом Сікреджи - ПДСи проходять без зупинки. Не знаю, це так завжди буде, чи щось там добудують і зупинку по Сікреджи додадуть.

Також серед 8 пар високошвидкісних - 2 пари видовжили до ст. Халкали, у них також всі 5 зупинок в межах Стамбула. Решта високошвидкісних має як і раніше кінцеву з азійського боку, але не Пендик, як раніше, а вже менш далека Сьоютлючешме.

Як я розумію - всі ці зміни зумовлені тим, що нарешті з'явилась технічна можливість курсування ПДС через тунель, тому поновили рух нічного поїзда (ну не знаю, чомусь не хотіли його обертати з азійського боку і надавали перевагу тому, щоб він не курсував, аж поки не з'явиться можливості обороту через тунель з європейського боку) і видовжили високошвидкісні - не знаю щоправда чому лише 2 пари з 8.
Brodjaga
Guest
« Reply #12 on: 14.07.19 , 15:07 »
Share Reply with quote

писав з голови.
щойно глянув їх сайт - оновився. приміські тепер шукає разом з дальніми в розкладі по станції. між станціями як і раніше не шукає.
eybis tcdd (посилання розміщувати не можу)
деяких рейсів додали

а ще пишуть про запуск баку-тбілісі-карс! правда дійти до купівлі квитка у мене не виходить і пошуковець його не бачить. але старий потяг до європи теж як і раніше не шукається.

раніше писали що скоро відновлять рух на лінії Сівас-Самсун - поки ніякої дати чи розкладу. також є анонс швидкісного Анкара-Сівас - ні розкладу ні квитків поки теж не показує.

запустили додатковий туристичний Анкара-Карс лише з 2 місними купе, робить 2 годинні зупинки в 1 бік по одним і в інший по іншим станціям, розклад не дуже зручний. ціна аж 2000грн проти 240грн за добову сидячку чи 322грн за 4 місне купе звичайного.

нічний Анкара-Стамбул 9год аж 300грн сидячи чи 1350грн за 2 місне купе проти 4годинного швидкісного за 400грн. наче в Україні - на щось ціна низька, на щось - завищена
приклад 8годинний повільний ескішехір-денізлі за 180грн і 7год, така ж відстань - Адана-Малатья за 105грн. і там і там сидячки 2+1, і там і там це єдиний потяг на частині лінії

для зручності брав курс ліри 5, насправді він зараз 4,6,  тобто пишу тут трохи завищені ціни
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 14.07.19 , 18:07 »
Share Reply with quote

так чого не написали одразу у лірах?
Brodjaga
Guest
« Reply #14 on: 14.07.19 , 23:07 »
Share Reply with quote

в лірах кожен сам може глянути на сайті.
мені особисто зручно у гривнях чи євро, інші валюти - заходь на сайт, дивись курс, множ - зайві рухи. позбавляю можливих читачів зайвого клопоту.

з туреччиною як і грузією гарно - незмінні багато років ціни на залізницю.
заздрю тим, хто зараз їхатиме. катався коли ліра була 7,5, зараз вона 4,5, ціни незмінні. лише міський транспорт подорожчав до рівня румунії
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: