Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
08.12.19 , 03:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Бріг-Домодоссола-Тічіно-Андерматт-Бріг за один день та найдешевше

Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Author Topic: Бріг-Домодоссола-Тічіно-Андерматт-Бріг за один день та найдешевше  (Read 1879 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 23.07.19 , 11:07 »
Share Reply with quote

P.P.S - коли я їхав у поїзді Домодосола - Локарно - я поцікавився у кондуктора чи можна по туристичному квитку вийти на проміжній станції вузькоколійки, погуляти і наступним поїздом їхати далі. Кондуктор сказав що можна, заодно поцікавився де саме я хочу вийти погуляти. Я сказав що у Вердазіо та у Інтраньї. Кондуктор сказав що Вердазіо не дуже цікаве місце, а в Інтраньї справді може бути цікаво. Але на під'їзді до Інтраньї розпочався проливний дощ, тому я так і не вийшов, тому чи справді там цікаво - я так і не дізнався.
VB
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 23.07.19 , 18:07 »
Share Reply with quote

Гарно розписав Маху. Додам лише, що деякі потяги,- панорамні. І там ходить кондуктор, збираючи додаткову плату за це. 2 євро чи 1,5 франки. Також, я не влазив у деталі, в Беллінцоні у SBBшному автоматі вискакує реклама, там щось вказане за акцію в 30% Тічіно - Валле через Домодоссолу. Також зараз у Аркобалено є т.зв. транскордонний квиток. Сума свого тарифу по Тічіно плюс італійський тариф по Ломбардії. Тренорд 100%, а ось Чентовалле,- не знаю. Також є суботній квиток для відвідин ринку у Домодоссолі. Зараз діє така ось акція, якою я сам користувався. Знову ж таки 30%. На 7.49 та 8.50 відправлення з Локарно, включно з бронюванням та платою за панорамність туди-назад 26 франків (або 23 євро), діти 50% до 16 років, безкоштовно до 6 років. Повернення назад у будь-якому, який відправляється з Домодоссоли до 14 ( чи 15..) години. Також є різні акції ( навіть 50%) у човнярів для залучення туристів, зокрема зараз по якесь там жовтня є акція у Лагомаджореекспрес, здається. 38 франків, у євро не знаю, на човні з Локарно через все озеро до Стрези, здається, потім ломбардійською залізницею  до Домодоссоли і на Чентовалле повернення до Локарно. Або навпаки. Із безліччю зупинок. У Вашому випадку цікава тим, що розпочинатись мандрівка може будь-де. Наприклад у Домодоссолі. І поїхати можете як за годинником, так і проти.
VB
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 23.07.19 , 20:07 »
Share Reply with quote

В мене, до речі, чомусь зараз стійко у пам'яті 25 франків з Локарно до Домодоссоли, та 18 євро від Домодоссоли до Локарно повна ціна в касах.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 23.07.19 , 21:07 »
Share Reply with quote

Гарно розписав Маху. Додам лише, що деякі потяги,- панорамні. І там ходить кондуктор, збираючи додаткову плату за це. 2 євро чи 1,5 франки. Також, я не влазив у деталі, в Беллінцоні у SBBшному автоматі вискакує реклама, там щось вказане за акцію в 30% Тічіно - Валле через Домодоссолу. Також зараз у Аркобалено є т.зв. транскордонний квиток. Сума свого тарифу по Тічіно плюс італійський тариф по Ломбардії. Тренорд 100%, а ось Чентовалле,- не знаю. Також є суботній квиток для відвідин ринку у Домодоссолі. Зараз діє така ось акція, якою я сам користувався. Знову ж таки 30%. На 7.49 та 8.50 відправлення з Локарно, включно з бронюванням та платою за панорамність туди-назад 26 франків (або 23 євро), діти 50% до 16 років, безкоштовно до 6 років. Повернення назад у будь-якому, який відправляється з Домодоссоли до 14 ( чи 15..) години. Також є різні акції ( навіть 50%) у човнярів для залучення туристів, зокрема зараз по якесь там жовтня є акція у Лагомаджореекспрес, здається. 38 франків, у євро не знаю, на човні з Локарно через все озеро до Стрези, здається, потім ломбардійською залізницею  до Домодоссоли і на Чентовалле повернення до Локарно. Або навпаки. Із безліччю зупинок. У Вашому випадку цікава тим, що розпочинатись мандрівка може будь-де. Наприклад у Домодоссолі. І поїхати можете як за годинником, так і проти.

https://www.lagomaggioreexpress.eu/images/orari_e/estate/12_e.pdf

так, начебто нормальна пропозиція, і дитину на човні нагодувати за 15 євро можна- це теж гарно запам"ятовується ))  Начебто непогана ідея. Лишається зрозуміти скільки додатково коштуватиме квиток до Стрези і скільки коштуватиме в разі чого Фісп-Стреза, так щоб не платити окремо за 25хв Домодоссола-Стреза
VB
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 23.07.19 , 22:07 »
Share Reply with quote

Так Ви ж там розпочнете свою мандрівку. Чому двічі, я не зрозумів, ви хочете там їхати? Якщо Ви з Бріґу, то в Домодоссолі, з Мілану,- в Стрезі старт. Ну або з Локарно.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 23.07.19 , 22:07 »
Share Reply with quote

Так Ви ж там розпочнете свою мандрівку. Чому двічі, я не зрозумів, ви хочете там їхати? Якщо Ви з Бріґу, то в Домодоссолі, з Мілану,- в Стрезі старт. Ну або з Локарно.

у тому флаєрі пише, що початок в Домодоссолі, але ділянка Домодоссола-Стреза не входить у вартість. Відтак, її треба буде придбати. Але так як я їхатиму із Фісп, то чому її не зкомбінувати із Фісп-Домодоссола так щоб може було б дешевше.

їхати з Домодоссоли на Локарно, а далі назад човном- це точно не вірний варіант, бо найкраще видовище має бути десь в середині подорожі, а не ввечері під кінець.
безумовно варто їхати на Стрезу та човном на Локарно
« Last Edit: 23.07.19 , 22:07 by Aleksej » Logged
VB
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 23.07.19 , 22:07 »
Share Reply with quote

Головне, - не плануйте вилазку туди на якісь довгі свята, які збігаються з загальноєвропейськими, якщо є така можливість. А також на післяобід п'ятниці при русі з Швейцарії та вечір неділі - ранній ранок понеділку навпаки.

VB
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 23.07.19 , 22:07 »
Share Reply with quote

http://www.centovalli.ch/startseite/news/lago-maggiore-express/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=024540c3f5a01df03c9ed39a15bb705c#newsDetail
Я рекламу чув по радіо. Знайшов оце посилання. Можливо, що "всі дороги включені",- разова якась акція. Але на радіо якраз говорилось про те, що все коло за 38.
« Last Edit: 23.07.19 , 22:07 by VB » Logged
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 30.07.19 , 21:07 »
Share Reply with quote

ще виникло одне питання, може не геть в тему.

Прилітатиметься до Женеви і щось мені згадується, що СББ не хотів останнього разу брати жодну із моїх карт, тоді як ДБ хотів

План- брати Женева-Фісп-Фрайбург (Брайсгау) на сайті ДБ так щоб подешевше, і там дитина безкоштовно їде.

Ну і так щоб максимально щось напридумати поставив перебування у Фісп 48 годин і ще захотів так само у Тун поставити, але вже другі 48 годин не прийняло, а взяло лише 23 години. Не факт, що далі Фіспа поїдемо, але на всяк випадок мати білети було б непогано. Тим більше що назад на Женеву їхатимемо так само із "Фрайбурга", то можна було б щось зкомбінувати. Типу два дні у Фісп, потім на Тун, день там і новим білетом повернутися назад на Фісп і знов два дні у Фісп і назад на Женеву відлітати.

Питання: це якесь відоме обмеження по годинах (ну 48 на одному то зрозуміло, але чому не хоче брати 48 на другому Zwischenhalt) чи в чому справа?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 01.08.19 , 12:08 »
Share Reply with quote

Також зараз у Аркобалено є т.зв. транскордонний квиток.
це еволюція тарифа TILO. Тариф TILO існував уже давно.
Новий транскордонний тариф від колишнього тарифа TILO відрізняється тим, що раніше TILO був суто залізничним тарифом (лише на поїзди великої залізниці - по Італії лише регіональні, по Швецарії - всіх категорій) і це становило певну незручність у порівнянні з можливою розбивкою, бо по по Тичино тариф Arcobaleno - інтегрований (крім поїздів - дає право проїзду міськими і приміськими автобусами і інколи деяким іншим (при)міським транспортом, наприклад маленьким міським фунікулером Луґано), тобто по тарифу Arcobaleno без додаткової оплати можна було під'їхати наприклад міським автобусом з/до вокзала, а по тарифу TILO - зась.

Новий транскордонний тариф - тепер з тичинського боку аркобалено-подібний, тобто інтегрований (замість назви станції - вказується номер зони Arcobaleno і він чинний в цій зоні на інші види транспорту, тобто на тичинській частині маршрута працює як квиток аркобалено), а з італійського - нічого не змінилось, це регіональний залізничний тариф. Тобто замість колишнього TILOшного квитка Мілан - Лугано - тепер видають квиток Мілан - зона 100 Arcobaleno

Тренорд 100%, а ось Чентовалле,- не знаю.
на Чентоваліану цей тариф не поширюється.
Одразу з 3 різних причин. По перше і колишній тариф TILO і новий транскордонний - це тарифи Тичино-Ломбардія, а Домодоссола - це вже не Ломбардія, а П'ємонт.
А по-друге і хоч регіональні поїзди з Мілана на Домодоссолу виконує рухомий склад Тренорда -  тариф Тренорда туди не дострілює. Остання станція в тому напрямку, до котрої дострілює тариф Тренорда - Арона (уже П'ємонт, але ще тренордівська ціна до Мілана).
І по третє в описі цього транскордонного тарифу явно виписано, що кордон перетинається по одній з трьох конкретних ліній, коротше очевидно що на Чентоваліану це не поширюється.
« Last Edit: 01.08.19 , 13:08 by Maxy » Logged
Tags: Wallis domodossola 
Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Jump to: