Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.08.19 , 05:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Бріг-Домодоссола-Тічіно-Андерматт-Бріг за один день та найдешевше

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Бріг-Домодоссола-Тічіно-Андерматт-Бріг за один день та найдешевше  (Read 1015 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 01.08.19 , 12:08 »
Share Reply with quote

Питання: це якесь відоме обмеження по годинах (ну 48 на одному то зрозуміло, але чому не хоче брати 48 на другому Zwischenhalt) чи в чому справа?
Мабуть Ви не укладається в загальний термін чинності Sparpreis-Europa (загальний термін міжнародного квитка - виміряється не у годинах, а у днях). Порахуйте яка чинність квитка має бути у днях якщо Ваша друга зупинка 23 години, а яка - якщо 48 годин.
Кілька років тому - загальний термін чинності був 4 дні, а можливо зараз урізали (останні роки їх лише урізали).
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 01.08.19 , 13:08 »
Share Reply with quote

Лишається зрозуміти скільки додатково коштуватиме квиток до Стрези і скільки коштуватиме в разі чого Фісп-Стреза, так щоб не платити окремо за 25хв Домодоссола-Стреза
гм. Сайти sbb і треніталії дають відповіді на усі ці запитання щодо цієї ділянки і показують усі ціни. Що саме Вам не зрозуміло?

Просто майте на увазі що у внутрішньошвейцарському сполученні пендоліно (ЄвроСіті) - це поїзди без вказання місць і вартість проїзду на них - звичайна внутрішньошвейцарська. Жодної додаткової плати за те що це носатий пендоліно, а не поїзд зі старих вагонів і локомотива - для внутрішньошвейцарських пасажирів - немає (а для внутрішньоіталійських - є, там ціна вища в рази). І спецпропозиції теж внутрішньошвейцарські. А при проїзді у сполученні Швейцарія - Італія - на ті ж пендоліно (ЄвроСіті) дається квиток по глобалпрайсу з обов'язково вказаним місцем (і спецпропозиції на такі маршрути також міжнародні, там зовсім інші тарифи, квоти місць і строки продажу). У внутрішньоіталійському сполученні - той-же пендоліно - це вже козирний поїзд (по ціннику як фреч'я, на коротку відстань більш ніж втричі дорожчий, ніж регіональні), квитки також з місцями.

І при цьому сполучення Домодоссола - Швейцарія з точки зору тарифікації вважається внутрішньошвейцарським, а міжнародним Швейцарія - Італія воно вважатиметься якщо пасажир їде до Італії кудись далі, аніж до Домодоссоли.

Тому Фісп - Домодосола - це ще внутрішньошвейцарська тарифікація (з усіма наслідками - квитки без місць, внутрішньошвейцарський тариф, спецпропозиція - швейцарський шпарбілет з його термінами продажу і т.д.), а Фісп - Стреза - уже міжнародний ґлобалпрайс.
« Last Edit: 01.08.19 , 13:08 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 01.08.19 , 13:08 »
Share Reply with quote

В мене, до речі, чомусь зараз стійко у пам'яті 25 франків з Локарно до Домодоссоли, та 18 євро від Домодоссоли до Локарно повна ціна в касах.
По-перше це був не повний тариф, а "туристичний".

І схоже ціни туристичних квитків зараз нижчі, ніж були у минулі роки (і заодно зробили ціну туристичних квитків паритетну при покупці в Італії та Швейцарії), бо у минулі роки ціна була у Швейцарії вищою.

Я от знайшов свої квитки з подорожі весною 2013 року у ці краї.
Квиток Домодоссола - Локарно по туристичному тарифу, куплений у Домодоссолі коштував 17 євро. І я пригадую що у той рік ціна квитка Локарно - Домодоссола при покупці у Локарно була диспаритетною (вищою, щось назразок 24 франків).
Логічно що Ви можливо приїзджали в якийсь з наступних років, як-раз все піднялиось (на 1 євро дорожче в Італії і на 2 франки дорожче у Швейцарії, це типова швидкість росту цін).

А зараз, як бачимо - ціни нижчі і паритетні.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 01.08.19 , 18:08 »
Share Reply with quote

Питання: це якесь відоме обмеження по годинах (ну 48 на одному то зрозуміло, але чому не хоче брати 48 на другому Zwischenhalt) чи в чому справа?
Мабуть Ви не укладається в загальний термін чинності Sparpreis-Europa (загальний термін міжнародного квитка - виміряється не у годинах, а у днях). Порахуйте яка чинність квитка має бути у днях якщо Ваша друга зупинка 23 години, а яка - якщо 48 годин.
Кілька років тому - загальний термін чинності був 4 дні, а можливо зараз урізали (останні роки їх лише урізали).

він часом (по правилах) не залежить від відстані? Може як брати не до Фрайбурга, а до якогось Карлсруе, то через відстань чинність була б довшою?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 01.08.19 , 20:08 »
Share Reply with quote

нажаль ні.
VB
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 01.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

В мене, до речі, чомусь зараз стійко у пам'яті 25 франків з Локарно до Домодоссоли, та 18 євро від Домодоссоли до Локарно повна ціна в касах.
По-перше це був не повний тариф, а "туристичний".

Так, звичайно що туристичний. І ніхто з місцевих, звісно, не бере дорогого квитка, пасажирів постійних там доволі багато, які працюють у Швейцарії, а живуть в Італії. Всі їдуть по туристичному, я навіть і не знав про якийсь більш дорогий тариф. Ціни, які я привів, - не одного з наступних років, а "на зараз". Я уточню щодо одного, - 18 євро Домодоссола - Локарно це точно, а ось написані мною 25 франків Локарно - Домодоссола, - я засумнівався, і уточнив. То в євро. Їх там теж приймають, як і скрізь, здебільшого. 26 франків вони по своєму (не офіційні 0.91, а ближче до 1:1 (подорожуючим варто враховувати таке, особливо в барах чи на тусовках Парадізо чи Аскони, у різних Альді, Коопах чи Лідлах курс нормальний, прийнятніший навіть за курс постале, бо там беруть комісію 2 франки з сотні, тобто платити євро, а ресто, - у франках брати)) курсу перевели в євро, і вийшло 25. У франках, - 26. Тобто диспаритет зберігся.
P.S. Я оце подумав, якщо з дитиною, то може варто відвідати https://www.swissminiatur.ch ? Які враження можуть бути ще більш незабутнішими?
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 13.08.19 , 07:08 »
Share Reply with quote

Відмовився сайт SBB брати мої кредитні та дебетні картки на подорож Бріг-Домодоссола-Бріг- там теоретично можна було взяти білети зі знижкою. Зайшов на сайт BLS- там показують лише нормалпрайс, тобто якось не бачу сенсу брати зараз в інтернеті квитки, котрі можна взяти перед від"їздом в автоматі. Є ще якісь варіанти взяти ці квитки зі знижкою? Може хоч якийсь італійський сайт дасть гарнішу ціну на Домодоссола-Бріг, якщо включити до маршруту якусь суто італійську станцію, зробивши квиток змішаним італійсько-міжнародним? Trenitalia показує космічну ціну на подорож із євросіті та не показує нічого якщо їхати до Бріга із BLS. Невже італійцям взагалі не варіант зекономити на подорожі до Швейцарії?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 13.08.19 , 17:08 »
Share Reply with quote

Відмовився сайт SBB брати мої кредитні та дебетні картки на подорож Бріг-Домодоссола-Бріг- там теоретично можна було взяти білети зі знижкою.
у мене завжди картки на сайті SBB працювали. Може Ви щось не те робите? Або може це були тимчасові проблеми?
Може хоч якийсь італійський сайт дасть гарнішу ціну на Домодоссола-Бріг, якщо включити до маршруту якусь суто італійську станцію, зробивши квиток змішаним італійсько-міжнародним?
не покаже. Акцій на такі подорожі немає.
та не показує нічого якщо їхати до Бріга із BLS.
через тунель - не існує нижчих тарифів, ніж тариф SBB.  Як тарифікується проїзд Domodossola - Iselle di Trasquera на регіональному поїзді при покупці в Італії - не знаю, але маю підозру що за звичайним п'ємонтським регіональним тарифом (принаймні можна загуглити фото такого квитка, він щоправда аж 2006 року, але видається маловірогідним, щоб таку можливість у людей відібрали). Але оскільки сайт Треніталії квиток не продає, а виходити у Iselle di Trasquera і чекати наступного поїзда, суто для того, щоб там купити новий квиток, щоб трохи зекономити розбивкою - безглуздо, то якщо не купите SBBшний Spabillett - то мабуть доведеться по поному тарифу в цей бік їхати, а пробувати розбити можна хіба-що по дорозі назад.

Не сподівайтесь навіть, що тут буде халява назразок тієї, що є на сполучення Тичино - Ломбардія. Між Ломбардією і Тичином надзвичайно багато різного роду зв'язків, як банальних навколомагаполісних - Тичино все життя тяжів і продовжує тяжіє до Мілана як до мегаполіса, тичинці навіть літають в зовнішній світ переважно через аеропорти Мілана, так і історичних - зрештою Тичино до 1798 року входило до складу Ломбардії, а також культурних (по обидва боки кордону говорять по-італійськи) і все таке.
А між Iselle di Trasquera та Бріґом - справжня межа світів. Перевал там є, але сідловина на висоті 2 км, через котру до початку 19-го століття навіть влітку нормальної дороги не було, потім дорога з'явилась, але вона проїзжою була лише з квітня до жовтня. Тому якоїсь спорідненості, в ім'я підтримки котрої міг-би існувати якийсь халявний тариф у цьому місці через кордон - тут немає, їй просто нізвідки взятись.
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 13.08.19 , 20:08 »
Share Reply with quote

Відмовився сайт SBB брати мої кредитні та дебетні картки на подорож Бріг-Домодоссола-Бріг- там теоретично можна було взяти білети зі знижкою. Зайшов на сайт BLS- там показують лише нормалпрайс, тобто якось не бачу сенсу брати зараз в інтернеті квитки, котрі можна взяти перед від"їздом в автоматі. Є ще якісь варіанти взяти ці квитки зі знижкою?

Спробуйте через агрегатора – trainline.eu
Швидка перевірка показує, що вони вміють продавати квитки на Brig-Domodossola-Brig, і ціни гарно в табличку виводять: найдешевші, бачу, – по 5 CHF.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 13.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

так, це ідея. Попри те, що під човна котрий на Локарно там нема квитків по 5, але все одно 15 на вдвох з дитиною в один бік буде дешевше аніж повна вартість
Tags: Wallis domodossola 
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: