Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
12.12.19 , 18:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Днепр-Черновцы (без заезда в Киев)

Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Author Topic: Днепр-Черновцы (без заезда в Киев)  (Read 2885 times)
joinandgetaway
Guest
« Reply #30 on: 12.08.19 , 13:08 »
Share Reply with quote

А що як
70 Дніпро-Хміль 22:51-13:17
Хміль-Чернівці 14:15-18:00?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 13.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

Зазвичай істотно втомленні від життя у ньому лише плацкартні. Купейні - більш-менш нічого. А на штабний взагалі гріх скаржитись, мені завжди хороший потрапляв.
Тому якщо Вас справді непокоїть проблема з сарайністю - просто візьміть квиток у штабний вагон.
Зараз якраз навпаки. Штаб (№9) в усіх складах йде нефірмовим та "без кондиціонування". А осі інші фірмові вагони більш дорогі та не містять цього запису.

Взагалі ситуація, що штаб гірший за інші купейні вагони для Львівської залізниці не рідкість. Минулого вересня в складі 136 Чернівці - Білгород-Дністровський некодиціоновані були саме штаб та ще один купейний вагон.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 11.09.19 , 00:09 »
Share Reply with quote

Колеги, вирішив і я скористатись деякими порадами з цієї теми.
В сторону Чернівців питань немає, бо увесь шлях буде залізницею.
А ось назад бажано буде встигнути в Хмельницький на 42-й (о 19.53), або 120-й (о 18.19).
Є прямі автобуси з Чернівців у Хмельницький, але вони всі якісь міфічні, наприклад, Сучава-Херсон, Чернівці-Харків і т.д.
Тому доведеться їхати з пересадкою в Кам'янці-Подільскому.

1. Скільки реально часу займає проїзд ділянок Чернівці-КП та КП-Хмельницький?
Бо якщо вірити сайтам з автобусними квитками, то виходить щось таке:
Чернівці - КП: 10.40-12.05
КП - Хмельницький: 14.00-16.10
Навмисне обирав рейси з запасом часу і з надійністю 100% (якщо ця інформація правдива).
2. Чи треба заздалегідь купувати квитки на ці автобуси/маршрутки?
Бо з великою вірогідністю, поїздка буде в неділю.
3. Якщо купувати квитки онлайн, то чи не буде проблемою їх роздрукувати на автовокзалах Чернівців та Кам'янця-Подільського?
Putnik
User

View Profile
« Reply #33 on: 11.09.19 , 08:09 »
Share Reply with quote

1. Взагалі рейс Чернівці-Харків (13.50-17.25) не міфічний, а цілком реальний і досить швидкий. Тому робити кульбіт у Кам'янці змісту немає. Хіба для екзотики .
2. Ще один автобус Яремче - Хмельницький (11.40-17.05)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 11.09.19 , 09:09 »
Share Reply with quote

1. Взагалі рейс Чернівці-Харків (13.50-17.25) не міфічний, а цілком реальний і досить швидкий. Тому робити кульбіт у Кам'янці змісту немає. Хіба для екзотики .
2. Ще один автобус Яремче - Хмельницький (11.40-17.05)

Час прибуття на Вашу думку досить реальний?
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 11.09.19 , 11:09 »
Share Reply with quote

встигнути в Хмельницький на 42-й (о 19.53)
Чернівці - Красилів о 14:45 встигає навіть на хюндай о 19:11 — іде через тролейбусну зупинку на вокзалі.
Міфічні автобуси — переважно ті, що начебто з/до Сучави або Липкан у підозрілий час. Реально вони чернівецькі, як я розумію. "Харків - Сучава" — це узгоджена пересадка з єдиним квитком із черезденного Харків - Чернівці на відомий і реальний бас.
Графік регулярних автобусів через КП зазвичай дуже тягнутий. Там трохи менше 200 км (але і по Чернівцях, і по Хмелю автобус штатно досить довго "кружляє" по місту; щоправда, в Хмелі з нього іноді можна вискочити швидше, тим більше якщо він ще й проходить АС-2 біля вокзалу). Реально приблизно 2 год до КП і 2 год від КП, але часто вони і цей графік випереджають. Бус може їхати десь 1:40, але гарантії на це в розкладі ніде немає. Якщо бажано просто пошвидше — будь-який шайтан-бус до КП, а там до Хмеля може щось іти швидше, ніж автобус за розкладом. Так що іноді в цьому є рація.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 11.09.19 , 14:09 »
Share Reply with quote

Я б сказав що з Чернівців на "правильному" автобусі (щоб не через Новоселицю і бажано щоб без тарфної зупинки у Хотині) - іноді навіть 1:30 виходить, а не 2 години. З К-П до Хмельницького - так, від 1:40 до 2 годин.
Навіть автобус Чернівці - Харків, у котрого час в дорозі менший ніж в інших рейсів - з Чернівців до Кам'янця приходить хвилин на 15 раніше графіка, тому замість передбаченої графіком 10-хвилинної стоянки - вистоює у Кам'янці мало не пів-години.

Але там треба обережно. По-перше серед тих рейсів, що поєднують Чернівці і К-П - близько чверті - це кругосвітні рейси, через Новоселицю - наприклад до таких рейсів належить рейс о 10:40, котрий Ви згадали. Вони справді >2 годин у дорозі. Заїзд у Новоселицю збільшує відстань на нещасні 8 км далі, але вимагає багато часу, тому істотного випередження графіка по приходу в Кам'янець - на такому рейсі не чекайте.

По-друге якщо у автобуса є зупинка на автостанції Хотин - автобус своє випередження скоріш за все привезе туди і змарнує цей виграш часу вистоюючи по Хотину, а з Хотина до Кам'янця зовсім коротка ділянка, тому випередження по Кам'янцю буде неістотним.

Якби мені треба було б на 120 - мабуть їхав-би на автобусі Чернівці - Харків. Як саме цей автобус проходить через Хмельницький - не знаю (там є різні способи проходу через центр, залежно від цього - різні місця оптимальної висадки з автобуса у Хмельницькому). Якщо можливо - то краще НЕ їхати до головного автовокзалу Хмельницького.

У цей часовий проміжок мені доводилось їхати з Кам'янця до Хмельницького для посадки по Хмельницькому на поїзд іншим автобусом - а саме Кишинів - Хмельницький
Усім, кому треба було на залізничний вокзал (а з півтора десятки людей) - десантувались на цьому перехресті
https://tinyurl.com/y59bhjgo
і далі люди пішли в цю вуличку
https://tinyurl.com/y3bapber
і я за ними
там далі народна стежка, що виводить до вокзалу, але з протилежного боку колій. Там дуже-дуже обережно треба перейти багато колій в недозволеному місці, але на вокзалі Хмельницького, як я пам'ятаю - я опинився через 1:55 після старту з Кам'янця.

Але автобус Чернівці - Харків може їхати через Хмельницький по іншому.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 11.09.19 , 17:09 »
Share Reply with quote

Дякую за відповіді.
Будемо сподіватись, що автотранспорт не підведе :)
sean
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 12.09.19 , 12:09 »
Share Reply with quote

Я би трохи уточнив щодо, щоб ТС було спокійніше
Як саме цей автобус проходить через Хмельницький - не знаю (там є різні способи проходу через центр, залежно від цього - різні місця оптимальної висадки з автобуса у Хмельницькому). Якщо можливо - то краще НЕ їхати до головного автовокзалу Хмельницького.

Власне, автобуси КП-кудись не їдуть в самий центр типу по Кам'янецькій. Від перехрестя біля універсаму "Ружичнянський" вони або тікають вправо в Дубово - через обласну лікарню до позначеного Вами перехрестя, або від універсаму на Сковороди з виїздом на Толстого, дорога через якого приведе до того ж перехрестя. Бачив і такі, що можуть перетнути залізницю по новому мосту / залізничному переїзду, але в будь-якому випадку вони потім опиняться на Проскурівській/Шевченка в пішій близькості до вокзалу. Транзитник може безпосередньо зупинитись і на Шевченка на зупинці Залізничний вокзал.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 23.09.19 , 15:09 »
Share Reply with quote

Проїхався з Чернівців у Хмельницький, тому звітую.
Спочатку в нас були квитки на 119/120, бо на 41/42 ніяких місць не було. Але потім таки з'явився в продажу ще 1 вагон (правда плацкартний) на трускавецький, тому я квитки купив на нього, а на 119/120 здав.
Вирішили їхати автобусом Чернівці-Харків. В касі на чернівецькому автовокзалі розпитав чи стабільно він курсує, там відповіли, що автобус і перевізник надійний - можна їхати. Квиток Чернівці-Хмельницький коштував близько 148 грн з особи.
Автобус - 2-поверховий МАН, навіть WiFi був (хоч і з перебоями). Водіїв було 2. В одного з них питали, о котрій прибуття в Хмельницький, відповів - десь о 17.45 (в квитку було заявлено, що о 17.25).
Пасажирів було багато, при цьому, частина з них точно їхала в аеропорт Бориспіль, бо багато розмов було про літаки, контроль авіаційної безпеки, дьюті-фрі і тому подібні речі.
В Чернівцях також підбирали пасажирів на стоянці якогось торгового центру (може то ще один автовокзал, я не в курсі).
А так офіційна зупинка ще була в Кам'янці-Подільському на автовокзалі (хвилин 5). Незважаючи на мінімальну кількість зупинок, їхали не дуже швидко. Виною тому стан траси: подекуди йдуть ремонти і через це виникає тягнучка, коли неможливо обігнати чергову фуру, також було чимало ділянок, де вантажівки повидавлювали асфальт. Але загалом стан траси, за українськими мірками, десь на 4 з мінусом.
Ближче до Хмельницького декілька жіночок почали задовбувати водіїв чи можна зупинитись десь поблизу залізничного вокзалу. Не чув всієї розмови, але з "переговорів" жіночки повернулись не дуже задоволені і сказали, що доведеться їхати на автовокзал.
Ну ок. Часу було вдосталь, тому доїхали до автовокзалу на Вінницькому шосе (приїхали десь о 17.50), прогулялись до зупинки маршруток (інформацію брав з eway) ще кілька хвилин почекали маршрутку і о 18.15 були вже біля залізничного вокзалу.
Тому добре, що все таки квитки були на 41/42, а не на 119/120, бо на нього могли б і не встигнути.
Потім я ще раз по карті намагався трохи розібратись як автобус їхав по Хмельницькому. Залізничні колії він перетинав по вулиці Трудовій і по ній же доїхав до Вінницького шосе. І чесно кажучи, я не дуже розумію, що заважало висадити бажаючих в районі повороту на вул Шевченка чи навіть в районі перехрестя з вулицею Заводською, звідки до залізничного вокзалу рукою подати. Може водії подумали, що це доведеться багажник відчиняти і торби видавати, тому й не захотіли. Хоча ми, наприклад, були лише з ручною поклажею :)
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Jump to: