Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.10.20 , 08:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Розклади руху приміських поїздів на 2019/2020(Фантазії та реальність)

Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34
Reply | Print
Author Topic: Розклади руху приміських поїздів на 2019/2020(Фантазії та реальність)  (Read 31163 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #250 on: 14.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Зчіпляли по СМЕ. Розчіпляли по Козятину, причому досить таки оперативно.
Звиняйте, а шо таке СМЕ? Мену гугл тільки Смешарики видав і судово-медичну експретизу.
Бгггг.
Тут, скоріше, саме для цього випадку підійдуть саме смєшарики....))))
СМЕ (система многих единиц - російською мовою) це постійне чи тимчасове поєднання двох або більше транспортних засобів (тролейбусів, трамваїв, локомотивів, моторвагонного рухомого складу) з можливістю керувати роботою в штатних умовах усіх пристроїв усіх транспортних засобів одним водієм (машиністом) з однієї кабіни (посту керування). Це якщо коротко.
В даному випадку - на 99% - це глюк, або ляп того, хто дав таку телеграму та це пофіксяить й дадуть дві окремі нитки.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #251 on: 14.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Чесно кажучи, здивований, що старі совкові електрички взагалі можуть їздити в такому режимі (СМЕ).
А чого саме не можуть? Там не треба якогось високотехнологічного обладнання. От старі трамвайні вагони в Дніпрі працюють та працювали ще з 70-х років за СБО. Як Татри Т3, так й КТМи.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #252 on: 14.07.20 , 15:07 »
Share Reply with quote

Ні з ким я нічого не погоджував. Я до останнього приховував, хто я такий, і змінив  спеціально мову і стиль спілкування, щоб спочатку ніхто нічого не запідозрив. Потім, коли вже я наведені питання почав задавати,  то один з Вас здогадався, хто я такий. З тексту ви бачите, що мене не було майже пів року, і я вагався , чи варто було реєструватись , чи ні та ще й фактично на робочий акк, крім цього , ніхто я так розумію не збирається відновлювати старий акк з об'єктивних причин, а по третє, найголовніше, що я написав, що ви недочитали, що модератори за недотримання правил мене і тут забанять рано чи пізно, а я буду робити все можливе, щоб на форумі залишитись якомога на довше)
 А по четверте , в мене пошт лише дві:та яка вже вами забанена(укрнет) , і гмейл, що зараз. По п'яте, я лише зараз мав шанс та доступ зареєструватися на новий акк, так як писалося, що ви не маєте права реєструватися.

Та нє, Владімір, то треба в морг. Ви ж одразу з ванночки вилізли й побігли срати в дорослі теми. Так не можна.
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #253 on: 14.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Ні з ким я нічого не погоджував. Я до останнього приховував, хто я такий, і змінив  спеціально мову і стиль спілкування, щоб спочатку ніхто нічого не запідозрив. Потім, коли вже я наведені питання почав задавати,  то один з Вас здогадався, хто я такий. З тексту ви бачите, що мене не було майже пів року, і я вагався , чи варто було реєструватись , чи ні та ще й фактично на робочий акк, крім цього , ніхто я так розумію не збирається відновлювати старий акк з об'єктивних причин, а по третє, найголовніше, що я написав, що ви недочитали, що модератори за недотримання правил мене і тут забанять рано чи пізно, а я буду робити все можливе, щоб на форумі залишитись якомога на довше)
 А по четверте , в мене пошт лише дві:та яка вже вами забанена(укрнет) , і гмейл, що зараз. По п'яте, я лише зараз мав шанс та доступ зареєструватися на новий акк, так як писалося, що ви не маєте права реєструватися.

Та нє, Владімір, то треба в морг. Ви ж одразу з ванночки вилізли й побігли срати в дорослі теми. Так не можна.
Я же кажу, що у Вас горить за Пологи)😂Можливо я вже десь і перебільшив (відносно "правил" зупинок), але поки часу Х  ще не настало. От коли Валерій мене напряму спалить і я отримаю  зауваження, то  я буду "ще більш розумнінше" писати, ніж зараз, і навіть я після двох зауважень☝ погоджуюсь на бан, де з гідністю я покину форум☝ 
 Ви здається  забули порівняти, що було тоді, і що зараз , я "краще" вношу пропозиції з обґрунтуванням,  ніж безглузді Солотвино-Маріуполь та інші.
« Last Edit: 14.07.20 , 16:07 by Vovan » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #254 on: 14.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Астанавітєсь (с)
Тимчасовий гість
Guest
« Reply #255 on: 14.07.20 , 16:07 »
Share Reply with quote

Прохання до sean: зайдіть, будь ласка, на Трейнфото орг юа і прочитайте особисте повідомлення від мене.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #256 on: 14.07.20 , 17:07 »
Share Reply with quote

Чесно кажучи, здивований, що старі совкові електрички взагалі можуть їздити в такому режимі (СМЕ).
А чого саме не можуть? Там не треба якогось високотехнологічного обладнання. От старі трамвайні вагони в Дніпрі працюють та працювали ще з 70-х років за СБО. Як Татри Т3, так й КТМи.

Трамваї трамваями, а от саме з електричками на УЗ ніколи такого не зустрічав)) В принципі, зрозуміло чому на УЗ такого немає, бо рухомого складу й так мало.
Цікаво, а на БЧ та РЖД таке практикують?
Взагалі, найчастіше "електрички", що з'єднані між собою й у такому вигляді перевозять пасажирів, я бачив у Німеччині.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #257 on: 14.07.20 , 17:07 »
Share Reply with quote

В нас таке трапляється з дизель-поїздами. Той же Тараса Шевченка - Гребінка наче теж був з'єднаний по СБО.
sergius
Club_access
Active user

View Profile
« Reply #258 on: 14.07.20 , 18:07 »
Share Reply with quote

Ще одного року бачив на ділянці Долинська - Миколаїв, 4+4. На наступний рік детектував вже один 6-вагонний склад.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #259 on: 14.07.20 , 18:07 »
Share Reply with quote

В нас таке трапляється з дизель-поїздами. Той же Тараса Шевченка - Гребінка наче теж був з'єднаний по СБО.
Підтверджую, два тижні тому бачив два Д1 на ранковому до Гребінки.
Tags:
Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34
Reply | Print
Jump to: