Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.10.20 , 00:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Розклади руху приміських поїздів на 2019/2020(Фантазії та реальність)

Pages: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]
Reply | Print
Author Topic: Розклади руху приміських поїздів на 2019/2020(Фантазії та реальність)  (Read 31196 times)
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #330 on: 12.08.20 , 23:08 »
Share Reply with quote

Ось посилання: https://mail.ukr.net/attach/get/15972314684190322720/1
А тепер саме цікаве те, що всі знають і розуміють, що зупинки потягам призначаються для далекого сполучення,  але основна частина  відповіді була про приміське/міське сполучення  (!).
 Я їм описував, що крім основного дальнього сполучення, отримали б більше грошей ще з  "міського" сполучення,  а відповідь звучить про те, що призначення зупинок нераціональне, уповільнення на 5 хвилин, 460 тисяч в рік і так далі. Якщо вже так заглиблюватися, то якого х.. тоді зупинка по Рокуватій або Дарниці існує , якщо говорити УЗ-шною логікою??!!)))
 Мій лист до УЗ стосувався як раз актуальності зупинок поїздів у містах-мільйонниках , і почав я перший абзац з досвіду Європи, до прикладу Варшави, далі в наступному абзаці я  писав українські міста де вони є, і обґрунтування зупинок, ну і завершив містом Дніпро, заради чого це і писалось.
« Last Edit: 12.08.20 , 23:08 by Vovan » Logged
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #331 on: 12.08.20 , 23:08 »
Share Reply with quote

Так як вони на такому вже питанні обламалися і таку "відповідь" дали, то з такими довбодятлами я вже не буду зв'язуватися, та й не тільки я, бо якщо  хоч в попередньому   листі більш-менш адекватна відповідь, (і ще якусь "надію" дали),то це вже переходить всі межі. Хтось взагалі читає відповіді , або вони не перечитують, що відсилають людям? Вони хоч наводящі питання згідно свого ж тексту самі собі ставлять чи ні??!) Я бачу,що ні.  
Ось мій текст листа до УЗ . Якщо Ви тут теж побачилише пріоритет міського транспорту, то Вибачте,  ви не до кінця зрозуміли словосполучення "вирішення проблеми пересадки по центральній станції ".
  https://mail.ukr.net/touch/readmsg/15960531812397468656/10001
« Last Edit: 13.08.20 , 00:08 by Vovan » Logged
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #332 on: 14.08.20 , 13:08 »
Share Reply with quote

Довбайоби вони і в Африці довбайоби- продублювали відповідь,  яку мені присилали, навіть при умові уточнення питання. Саме цікаве є те, що дату не змінили,  залишили як було, тобто 12 серпня, замісто 13-го, коли був надісланий мною лист з уточненою пропозицією.
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #333 on: 26.08.20 , 21:08 »
Share Reply with quote

8хх як я доречі описував в іншій темі  , був би доречним за прикладом 886 Київ-Рівне,який у зворотньому напрямку розбивається на два регіонали під одним номером -  Рівне-Шепетівка та Шепетівка-Рівне, у Дніпропетровській області -найдовший  регіон після Одеської.
 Якщо в Одеській області фактично немає шансу запуску регіонала, крім як до Білгорода-Дністровського, то в Дніпропетровській області є можливість запуску одразу двох регіональних потягів в області - Кривий Ріг-Покровськ (на фоні анонсованого 827/828+приєднання  як було сказано одним  форумчанином  з попередніх років Дніпро-Покровськ). Ну, і вже мною згадане П'ятихатки-Покровськ,  а можливо, що навіть і Авдіївка, шляхом зміни нумерації 6ххх на 8хх електропоїзду відправлення з Дніпра та П'ятихаток у 15: 51 та 18:45 відповідно.
 І якщо у 827/828 перший рейс з Кривого Рогу, то у пропонованого регіонала перший рейс з Дніпра, тому що саме по Дніпру буде розбивка на два регіонали в сторону П'ятихаток.З П'ятихаток до Авдіївки я би пропонував  прямий (приклад Київ-Рівне).
Отже, прибуття в Дніпро з П'ятихаток цього регіонала буде як і зараз у 6ххх об 21:09, відправлення буде в 21:15 ; з Дніпра до Покровська 825/826 витрачав три години з чотирма зупинками, отже це 00:15, прибуття до Авдіївки буде о 01:20 .
З Авдіївки цей регіонал відправиться о 7 годині, прибуття в Дніпро об 11:00, відправлення  з Дніпра як і зараз о 15:51
« Last Edit: 26.08.20 , 21:08 by Vovan » Logged
Utopist
Active user

View Profile
« Reply #334 on: 26.08.20 , 23:08 »
Share Reply with quote

Вряд ли кто-то даст разрешение на перестой поезда по Авдеевке ночью, и на его прибытие в 1 ночи. И в Покровске в полночь он тоже никому на фиг не нужен. Там самым оптимальным будет график типа Днепр 16:30 - Покровск 19:30.  И утром Покровск 7:00 - Днепр 10:00. Теоретически такое чудо можно и до Авдеевки продлить. Но реальнее всего это реализовать с помощью ПДСа Киев - Покровск, если ему сдвинуть график в обе стороны на 2 часа раньше, в Покровске расцеплять на несколько короткосоставных поездов, и этими поездами вывозить людей в Днепр, Харьков, Запорожье, Бердянск.
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #335 on: 27.08.20 , 12:08 »
Share Reply with quote

Вряд ли кто-то даст разрешение на перестой поезда по Авдеевке ночью, и на его прибытие в 1 ночи. И в Покровске в полночь он тоже никому на фиг не нужен. Там самым оптимальным будет график типа Днепр 16:30 - Покровск 19:30.  И утром Покровск 7:00 - Днепр 10:00. Теоретически такое чудо можно и до Авдеевки продлить. Но реальнее всего это реализовать с помощью ПДСа Киев - Покровск, если ему сдвинуть график в обе стороны на 2 часа раньше, в Покровске расцеплять на несколько короткосоставных поездов, и этими поездами вывозить людей в Днепр, Харьков, Запорожье, Бердянск.
А на що ви власне послались, кажучи про відправлення з Дніпра о 16:30? Ну добре я там послався на нинішній графік 6ххх Дніпро-П'ятихатки-Дніпро , з відправленням о 15:51/18:45, і сказав пропозицію , що варто його замінити на 8хх, бо майже мінімум зупинок, і вже від цього відштовхувався.
 Я розумію також про потяг Київ-Покровськ з подовженням до Авдіівки, але він зав'язаний з Київ-Бердянськ, тобто з самого початку зміститься графік Київ-Бердянськ-Київ судячи з Ваших же слів, бо ідуть маневри по Дніпру.  
 Перейдемо ближче до теми.
 Отже, якщо в Дніпропетровській області можна запустити два регіонали Кривий Ріг-Покровськ та П'ятихатки-Авдіівка з розділенням по Дніпру в одну зі сторін, то в Одеській області можна запустити аналогічний регіонал Вапнярка-Білгород-Дністровський з розділенням в одну сторону по Одесі.
 На Південній залізниці не бул о б більше маршруту регіоналу, ніж Лозова-Гребінка з розділенням в одну сторону по Полтаві. Бо на інших напрямках є Огульці та Гракове, що заважає цій реалізації.
А ось на Львівській ітак достатньо незапущених потягів, такі як Львів-Рівне та Львів-Мукачеве.
Про Південно Західну можнане говорити (Киів-Рівне, Киів-Чернігів/Славутич/Неданчичі, Фастів-Зернове та Киів-Ворожба)
А щодо Донецької залізниці, яка підконтрольна, ну і крім відрізку Просяна-Авдіівка, який вже взятий пропонованими придніпровськими регіоналами, то тут можна пустити два регіонали Лозова-Скотувата та Лозова-Бахмут, відстань яких різниця в п'ять кілометрів(182 та 187 кілометрів відповідно). Обидва регіонали будуть розділятися в одну із сторін по Слов'янську .
« Last Edit: 27.08.20 , 13:08 by Vovan » Logged
Utopist
Active user

View Profile
« Reply #336 on: 28.08.20 , 22:08 »
Share Reply with quote

Вряд ли кто-то даст разрешение на перестой поезда по Авдеевке ночью, и на его прибытие в 1 ночи. И в Покровске в полночь он тоже никому на фиг не нужен. Там самым оптимальным будет график типа Днепр 16:30 - Покровск 19:30.  И утром Покровск 7:00 - Днепр 10:00. Теоретически такое чудо можно и до Авдеевки продлить. Но реальнее всего это реализовать с помощью ПДСа Киев - Покровск, если ему сдвинуть график в обе стороны на 2 часа раньше, в Покровске расцеплять на несколько короткосоставных поездов, и этими поездами вывозить людей в Днепр, Харьков, Запорожье, Бердянск.
А на що ви власне послались, кажучи про відправлення з Дніпра о 16:30?
Послался на удобство его потенциальным пассажиров для поездок в Днепр по каким-либо делам + на возможность доехать от вокзала Покровска до соседних городов во вменяемое время. Прибытие в Покровск после 20:00 уже будет откровенно поздно для жителей Селидово, Доброполья и прочих.
Tags:
Pages: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]
Reply | Print
Jump to: