Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.10.19 , 20:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

CityStar Словаччина--Австрія

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: CityStar Словаччина--Австрія  (Read 394 times)
azh
Active user

View Profile
« on: 03.10.19 , 09:10 »
Share Reply with quote

Доброго ранку!

Мені до цього часу не доводилося користуватись можливостями тарифу CityStar, але з прочитаного на форумі та на відповідній сторінці словацької залізничної компанії ZSSK я зрозумів, що варто спробувати. У цьому контексті виникло кілька питань. Сподіваюся на допомогу досвідчених людей.

Вихідні дані: на кінець жовтня – початок листопада плануємо подорож невеликої групи (четверо людей) з Ужгорода до північної Італії з базуванням, швидше за все, у Вероні. Хочемо скористатися CityStar Словаччина—Австрія до Інсбрука, а далі "шпарпрайсом" по 19 Є до Верони. Ось конкретні питання:

1. Як я розумію, купити квиток CityStar Словаччина—Австрія можна лише в словацькій касі, що проводить так зване "повне обслуговування пасажирів". Найближча – Чєрна-над-Тісоу. Чи цей квиток можна купувати буквально у день першого його використання (день від'їзду), чи треба заздалегідь за певну кількість днів до подорожі? 

2. Чи є десь (крім каси) можливість орієнтовно з'ясувати ціну CityStar за маршрутом  Чєрна-над-Тісоу – Інсбрук (чи Кошіце–Інсбрук)? У принципі ціна за маршрутом Братислава–Інсбрук на відповідній сторінці ZSSK дає певну уяву, але цікаво знати повну ціну.

3. Зрозуміло, що на нічну ділянку Кошіце–Братислава треба окремо купувати плацкарти, але невже вранішнім RJX Братислава–Цюріх можна їхати без резервації? Купити окремо резервування на цей поїзд на сайті ZSSK не можна.

4. Як я розумію, на ділянці між Зальцбурґом і Куфштайном цей RJX заходить на територію Німеччини. Чи не впливає це на чинність квитка CityStar?

5. Що означає "подорож не можна переривати"? Якщо поїзд іде до Інсбрука через, наприклад, Куфштайн, то не можна вийти на дві години в Куфштайні і потім сісти на інший поїзд до Інсбрука?

6. Бреннеро / Бреннер – це тільки італійська станція чи і австрійська також? Чи можна купити квиток  CityStar Словаччина—Австрія до Бреннера?
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 04.10.19 , 21:10 »
Share Reply with quote

5. Що означає "подорож не можна переривати"? Якщо поїзд іде до Інсбрука через, наприклад, Куфштайн, то не можна вийти на дві години в Куфштайні і потім сісти на інший поїзд до Інсбрука?
З одного боку в них на сайті написано, що stopover during the journey is not accepted, а з іншого the ticket is valid for one month and is not bound to any specific train, you can choose which train you take. Однак, можливо мається на увазі, що можна розпочати поїздку будь-яким поїздом, але їхати потрібно однією хвилею без зупинок (я не знаю як насправді, це лише припущення)?

2. Чи є десь (крім каси) можливість орієнтовно з'ясувати ціну CityStar за маршрутом  Чєрна-над-Тісоу – Інсбрук (чи Кошіце–Інсбрук)? У принципі ціна за маршрутом Братислава–Інсбрук на відповідній сторінці ZSSK дає певну уяву, але цікаво знати повну ціну.
нер – це тільки італійська станція чи і австрійська також? Чи можна купити квиток  CityStar Словаччина—Австрія до Бреннера?
Я не знайшов актуальної таблиці з тарифними зонами для такого сітістару, але на Вашому місці я написав би словакам на мейл усі запитання, думаю вони відпишуть і можливо навіть порахують. info@slovakrail.sk
azh
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 06.10.19 , 08:10 »
Share Reply with quote

Snookerok, дякую за пораду. Так і зробив. Дуже швидко отримав відповідь електронною поштою. Ось короткий переклад -- може, кого зацікавить.

1. Квиток Citystar можна купувати в касі буквально у день від'їзду, а можна і заздалегідь - до 60 днів перед початком подорожі.

2. Ціна Citystar за маршрутом Чєрна-над-Тісоу -- Інсбрук 209.60 Є для 4 осіб (2 клас).

3. Формально резервація для австрійського поїзда непотрібна. Правда, вони рекомендують її купити (очевидно, для нашої зручності).

4. У поїздах за цим маршрутом, що заходять на німецьку землю, квиток  Citystar чинний.

5. Саме так - виходити не можна, при пересадці на проміжній станції використовувати найближчий поїзд.

6. Станція Бреннеро / Бреннер знаходиться на італійській території, квиток CityStar Словаччина—Австрія купити до неї не можна.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 06.10.19 , 21:10 »
Share Reply with quote

4. Але лише в тих, що йдуть без зупинок у Німеччині, по обходу Розенгайма - це здебільшого RailJetи. А от їхати комбінацією поїздів з пересадкою по Розенгайму - не можна.
helhii
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 08.10.19 , 14:10 »
Share Reply with quote

Извините, что влезаю, а на Словакия-Швейцария бывают шпары? Я не знал, что там прямые поезда есть.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 08.10.19 , 20:10 »
Share Reply with quote

Извините, что влезаю, а на Словакия-Швейцария бывают шпары? Я не знал, что там прямые поезда есть.

https://www.slovakrail.sk/sk/ceny-zlavy-zahranicie/rjx.html
https://www.slovakrail.sk/sk/ceny-zlavy-zahranicie/europa-expres-sbb-obb.html

С уважением, Ульф
Tags: <citystar> <Slovakia> <Austria> 
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: