Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.10.19 , 19:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

З Німеччини в Париж або навпаки

Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: З Німеччини в Париж або навпаки  (Read 709 times)
Tr_Temp
Active user

View Profile
« on: 05.10.19 , 11:10 »
Share Reply with quote

Доброго дня.
Прошу Ваших підказок для розробки маршруту.

Ідеї, насправді, дві.
Ідея №1
Прилетіти лоукостами з України в якийсь із німецьких аеропортів на заході (може Кельн, може Франкфурт або Веце ...), а далі по землі з використанням залізниці (переважно) дістатись до Парижу. Назад повертатись лоукостами через Бове, наприклад, через Польщу.
Ідея №2
Навпаки, в Париж (Бове) з України лоукостами через Польщу.
А з Парижу наземним транспортом (бажано залізницею) до якогось з німецьких лоукостівських аеропортів.

З авіаційною складовою все більш-менш зрозуміло. А що скажете щодо наземної ділянки?
Як вигідніше? З Німеччини стартувати на Париж чи навпаки з Парижу в Німеччину?
З/до якого німецького міста краще будувати маршрут? Як зекономити? У Франції ще не бував, тому про їхню залізницю майже нічого не знаю.

Дат подорожі поки що немає. На даний момент пропрацьовую маршрут в теорії.

Дякую.
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 05.10.19 , 16:10 »
Share Reply with quote

Дивлячись яка ціна для вас прийнятна, на що взагалі орієнтована поїздка і де ви готові чи не готові ночувати по дорозі.
Окремими сегментами може бути вигідно через Бельгію з використанням IZY (від 10 євро). У нього розклад різний залежно від дня, на вікенд по два рейси. Можна узгодити, наприклад, той, що о 14:38, з якимось із вранішніх Кельн - Брюссель, але там шпарпрайс зранку переважно від 30 євро, а 20 увечері. Залежно що вам потрібно і чи цікавить вас Бельгія як туристична опція. До вечора можна приїхати в Брюссель за ту ж двадцятку аж з Праги, аналогічно назад — біля 11 годин у дорозі. Їїздив так минулого року, зробив стоповер на ніч у Берліні (можна було б ще в Кельні довше затриматись і/або зацінити Вуппертальську підвісну дорогу, але були справи), по дорозі назад 4 години мав у Нюрнберзі. Франкфурт — теж можливо, поїзд проходить і через головний вокзал і через аеропорт.
Безпосередньо в Париж треба перебирати варіанти, шпарпрайс для заданої пари країн залежить не від відстані, а від попиту. Наприклад, на рандомну дату 22.10 з Кельна від 50 євро, з Берліна від 45, а з Франкфурта 40, причому на TGV. Таких дешевих опцій, як Чехія - Бельгія або Німеччина - Бельгія, до Франції немає. Дешевше може бути автобусами, наприклад Flixbus або Regiojet. На них також дивне ціноутворення (типу, з Кракова через Прагу дешевше ніж з самої Праги), тому просто треба ритися і перебирати варіанти з будь-яких актуальних міст і країн. Фліксбус на ту ж дату показує Франкфурт - Париж від 15 євро з пересадкою в Страсбурзі (одне місце), а решта 26-35 євро. В принципі, ківі теж досить добре шукає як мінімум по цих двох перевізниках (Німеччина - Париж, зняти позначку "літак"), а залізничні ціни показує з націнкою, як і на літаки, тому їх краще перевіряти в DB чи відповідного оператора.
Tr_Temp
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 05.10.19 , 20:10 »
Share Reply with quote

_vs_, дякую за відповідь.
1 зупинка з ночівлею цілком можлива, щоб щось цікаве дорогою глянути.
Щодо цін, то чим дешевше тим краще :) Але більше 40-45 євро не хотілось би за квитки віддавати.

Залежно що вам потрібно і чи цікавить вас Бельгія як туристична опція. До вечора можна приїхати в Брюссель за ту ж двадцятку аж з Праги, аналогічно назад — біля 11 годин у дорозі. Їїздив так минулого року
А можете дати посилання на тему де ці квитки обговорювались? Бо я мабуть пропустив
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 05.10.19 , 22:10 »
Share Reply with quote

Я зараз у подорожі, тому не можу писати конкретніше, але одразу хочу спитати - чому АБО?
Я б у Париж і приїзджав і від'їзджав-би поїздом.
Хоча б тому що проїзд Бове - центр Парижа коштує дорожче ніж мінімальний тариф IZY Париж - Брюсель. Мало того, проїзд CDG - центр Парижа майже не дешевше ніж IZY з Брюселя

Хоча я б мабуть комбінував-би - в один бік - через Бельгію, в інший - або через Страсбург, або через Саарбрюкен. Але у будь-якому разі - без Бове і без CDG у жодному з напрямків.
Правильно написали що крім IZY є ще варіан через Мобеж - але неправильно написали про Jeumont - це непотрібна розбивка, бо є спецтариф Мобеж - Шарлеруа (по 6 євро), що вигідніший ніж розбивка
І ще не написали - є ще Ouigo з Tourcoing - цзе околиця Лілля,але коло самого кордону з Бельґією. На нього квиток по 10 євро легше лрвиться і це буде гарантоване сидяче місце, а не як у IZY - стояче з правом сісти якщо будуть вільні місця.  Але нажаль це Ouigo в Парижі не в центрі має зупинки, а по всяких передмістях, з котрих до справжнього Парижа ще треба якось дістатись
« Last Edit: 05.10.19 , 23:10 by Maxy » Logged
lemberg
User

View Profile
« Reply #4 on: 05.10.19 , 23:10 »
Share Reply with quote

В знак благодарности обитающим тут товарищам подскажу самый дешевый способ добраться до Парижа, предупрежу сразу это самолет, про поезда можете забыть. Нас интересует в основном один перевозчик - Ryan Air. Методом многократных проб отслеживаний удалось выяснить самый дешевый вариант добраться до Парижа. Это или SkyUp Киев-Париж, он вроде с декабря. Второй способ - Львов-Варшава-Милан-Париж, один перевозчик Ryan Air. Но и тут свои подовдные камни, если вы прилетаете в аеропорт Paris Beavious, сразу можете добавлять к стоимости билетов на самолет стоимость билета на автобус до Парижа - 16 евро. Аеропорт в 100 км от Парижа. График трех самолетов не очень стыкуется, придется провести ночку-другую в европейских городах, но варшава и милан, как говорится, это вам не херсон с железным портом, можно и остаться.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 06.10.19 , 15:10 »
Share Reply with quote

Ну и зачем "забыть о поездах", с их правильным использованием может получиться выгоднее?
Опять-таки дата на дату не приходится, но иногда долететь из Украины до Бельгии или нужной части Германии (Баден-Баден, Франкфурт(-Хан или FRA), Кельн) - дешевле, чем до Бове и с большей вероятностью можно отделаться одним полетом, а не стыковать лоу-косты.
« Last Edit: 06.10.19 , 15:10 by Maxy » Logged
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 06.10.19 , 15:10 »
Share Reply with quote

Ну и зачем "забыть о поездах", сих правильным использованием выгоднее.
Плюсую.
Я вот хоть и был в Париже (летали на 2 дня, МАУ туда и обратно), но с удовольствием проехался бы туда и обратно каким-то любопытным маршрутом.

Вот эти варианты звучат многообещающе:
Хоча я б мабуть комбінував-би - в один бік - через Бельгію, в інший - або через Страсбург, або через Саарбрюкен.
Tr_Temp
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 07.10.19 , 21:10 »
Share Reply with quote

Я зараз у подорожі, тому не можу писати конкретніше, але одразу хочу спитати - чому АБО?
Я б у Париж і приїзджав і від'їзджав-би поїздом.
Хоча б тому що проїзд Бове - центр Парижа коштує дорожче ніж мінімальний тариф IZY Париж - Брюсель. Мало того, проїзд CDG - центр Парижа майже не дешевше ніж IZY з Брюселя

Хоча я б мабуть комбінував-би - в один бік - через Бельгію, в інший - або через Страсбург, або через Саарбрюкен. Але у будь-якому разі - без Бове і без CDG у жодному з напрямків.
Правильно написали що крім IZY є ще варіан через Мобеж - але неправильно написали про Jeumont - це непотрібна розбивка, бо є спецтариф Мобеж - Шарлеруа (по 6 євро), що вигідніший ніж розбивка
І ще не написали - є ще Ouigo з Tourcoing - цзе околиця Лілля,але коло самого кордону з Бельґією. На нього квиток по 10 євро легше лрвиться і це буде гарантоване сидяче місце, а не як у IZY - стояче з правом сісти якщо будуть вільні місця.  Але нажаль це Ouigo в Парижі не в центрі має зупинки, а по всяких передмістях, з котрих до справжнього Парижа ще треба якось дістатись

Якщо є можливість в обидва боки проїхатись залізницею, за нормальну ціну, то буду вдячний якщо розкажете детальніше (коли у Вас буде час). А поки що спробую розібратись в уже написаному.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 12.10.19 , 19:10 »
Share Reply with quote

ну що, розібрались?
Чи таки розжувати Вам?
Юрій
User

View Profile
« Reply #9 on: 12.10.19 , 22:10 »
Share Reply with quote

ну що, розібрались?
Чи таки розжувати Вам?
Таки розжуйте, будь ласка. І не тільки для автора гілки, а для пересічних тревелерів.
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Jump to: