Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
11.07.20 , 14:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2019-2020 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2019-2020 рр. (тільки розклади!)  (Read 92985 times)
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #410 on: 25.06.20 , 15:06 »
Share Reply with quote

232 ГЕНІЧЕСЬК - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (з 4 липня через день)

Геническ   —   —   11:15
Новоалексеевка   11:30   2 мин   11:32
Партизаны   11:46   2 мин   11:48
Сокологорное   12:05   2 мин   12:07
Акимовка   12:38   2 мин   12:40
Тащенак   12:52   2 мин   12:54
Мелитополь   13:06   22 мин   13:28
Запорожье 1   14:56   5 мин   15:01
Синельниково-1   16:00   2 мин   16:02
Днепр-Главный   17:11   20 мин   17:31
Каменское-Пассажирское   18:09   4 мин   18:13
Пятихатки   19:40   5 мин   19:45
Александрия   21:05   2 мин   21:07
Знаменка Пассажирская   21:58   5 мин   22:03
Им. Т.Шевченко   23:16   16 мин   23:32
Мироновка   00:56,   2 мин   00:58
Казатин-1   03:47,   23 мин   04:10
Бердичев   04:36,   2 мин   04:38
Полонное   05:44,   2 мин   05:46
Шепетовка   06:17,   10 мин   06:27
Славута 1   06:48,   1 мин   06:49
Кривин   07:02,   1 мин   07:03
Дубно   08:02,   2 мин   08:04
Радивилов   08:38,   2 мин   08:40
Броды   08:49,   2 мин   08:51
Львов   10:00,   21 мин   10:21
Ходоров   11:50,   2 мин   11:52
Галич   12:35,   2 мин   12:37
Ивано-Франковск   13:08,
« Last Edit: 25.06.20 , 15:06 by Дніпровець » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #411 on: 25.06.20 , 15:06 »
Share Reply with quote

190 ДНІПРО - ГЕНІЧЕСЬК (з 3 липня через день)

Днепр-Главный21:32
Синельниково-1 22:24 22:48 24 мин
Запорожье 1 23:43 00:28 45 мин
Мелитополь 02:04  02:24 20 мин
Новоалексеевка 03:24 03:26 2 мин
Геническ 03:40
« Last Edit: 25.06.20 , 15:06 by Дніпровець » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #412 on: 25.06.20 , 17:06 »
Share Reply with quote

231 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ГЕНІЧЕСЬК

Ивано-Франковск 14:42
Галич  15:19  15:21  2 мин
Ходоров  16:08  16:10  2 мин
Львов  17:21  17:50  29 мин
Броды  19:19  19:21  2 мин
Радивилов 19:31  19:49  18 мин
Дубно  20:31  20:33  2 мин
Бердичев  00:42  00:44  2 мин
Казатин-1  01:10  01:37  27 мин
Мироновка  04:22   04:24  2 мин
Им. Т.Шевченко  05:53  06:10  17 мин
Знаменка Пассажирская  07:42  07:47 5 мин
Александрия  08:45 08:47  2 мин
Пятихатки  10:03  10:05  2 мин
Каменское-Пассажирское 11:02  11:04  2 мин
Днепр-Главный  11:38  11:58  20 мин
Синельниково-1  13:05  13:07 2 мин
Запорожье 1  13:58  14:03  5 мин
Мелитополь  15:45  16:05  20 мин
Тащенак  16:20  16:22  2 мин
Акимовка  16:34  16:36  2 мин
Сокологорное  16:54  16:56  2 мин
Партизаны  17:13  17:15  2 мин
Новоалексеевка  17:28  17:33 5 мин
Геническ  17:47
« Last Edit: 25.06.20 , 17:06 by Дніпровець » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #413 on: 25.06.20 , 18:06 »
Share Reply with quote

190 ГЕНІЧЕСЬК - ДНІПРО

Геническ  22:51
Новоалексеевка  23:05  23:07  2 мин
Мелитополь  00:25  00:54  29 мин
Запорожье 1  02:21  02:46  25 мин
Синельниково-1  04:02  04:28  26 мин
Днепр-Главный  05:48
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #414 on: 25.06.20 , 19:06 »
Share Reply with quote

228 КИЇВ - БЕРДЯНСЬК (з 1 липня через день)

Киев-Пассажирский   —   —   15:07
Триполье Днепровское   15:48   10 мин   15:58
Им. Т.Шевченко   18:32   5 мин   18:37
Знаменка Пассажирская   19:48   2 мин   19:50
Пятихатки   21:48   2 мин   21:50
Каменское-Пассажирское   23:12   2 мин   23:14
Днепр-Главный   23:47   37 мин   00:24
Синельниково 2   01:07   2 мин   01:09
Чаплино   02:19   52 мин   03:11
Мечетная   03:36   2 мин   03:38
Гайчур   03:59   2 мин   04:01
Пологи   04:55   34 мин   05:29
Верхний Токмак 1   06:25   2 мин   06:27
Бердянск   08:45
« Last Edit: 25.06.20 , 19:06 by Дніпровець » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #415 on: 25.06.20 , 20:06 »
Share Reply with quote

204 КРИВИЙ РІГ - ЗАПОРІЖЖЯ, ГЕНІЧЕСЬК

Кривой Рог-Главный   —   —   18:50
Апостолово   19:29   3 мин   19:32
Чертомлык   20:23   2 мин   20:25
Никополь   20:55   15 мин   21:10
Марганец   21:38   2 мин   21:40
Мировая   22:05   2 мин   22:07
Днепрострой 2   22:51   2 мин   22:53
Запорожье 1   23:27   —   —
......................................................................
Геническ   03:40
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #416 on: 25.06.20 , 23:06 »
Share Reply with quote

204 ГЕНІЧЕСЬК, ЗАПОРІЖЖЯ - КРИВИЙ РІГ (6/07-8/09/2020 по парних)

Генічеськ      22:51
...............................................
Запоріжжя-1   02:21   03:10
Дніпробуд-2   03:48   03:50
Мирова   04:21   04:23
Марганець   04:41   04:43
Нікополь   05:11   05:27
Чортомлик   05:57   06:02
Апостолове   06:49   06:51
Кривий Ріг-Головний   07:43   
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1667


View Profile
« Reply #417 on: 26.06.20 , 13:06 »
Share Reply with quote

228 БЕРДЯНСЬК - КИЇВ (з 2 липня через день)

Бердянск—   —   17:22
Верхний Токмак 1   18:47   2 мин   18:49
Пологи   19:34   30 мин   20:04
Гайчур   20:50   2 мин   20:52
Мечетная   21:15   2 мин   21:17
Чаплино   21:41   35 мин   22:16
Синельниково 2   23:32   2 мин   23:34
Днепр-Главный   00:35   20 мин   00:55
Каменское-Пассажирское   01:31   2 мин   01:33
Пятихатки   02:38   2 мин   02:40
Александрия   03:55   2 мин   03:57
Знаменка Пассажирская   04:40   5 мин   04:45
Им. Т.Шевченко   05:55   15 мин   06:10
Белая Церковь   08:23   2 мин   08:25
Киев-Пассажирский   09:55
« Last Edit: 26.06.20 , 13:06 by Дніпровець » Logged
Zilberg1985
Active user

Posts: 260


View Profile
« Reply #418 on: 30.06.20 , 19:06 »
Share Reply with quote

Шановні форомани, чи є у когось розклад поїзда 227, 228 Київ - Бердянськ - Київ з технічними зупинками?
Logged
Entony
Active user

Posts: 4188


View Profile
« Reply #419 on: 01.07.20 , 11:07 »
Share Reply with quote

Від Києва до Бердянська. До Дніпра літнім розкладом поїзда 12 (розклад є у служебці), Берда 08.10-08.34.
З Бердянська до Києва. По Іларіонове 23.51-00.03 технічна (вроді обгон 10), Пятихатки-стик 02.48-03.10.
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!