Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.09.20 , 06:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Розклад руху поїздів УЗ на 2019-2020 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 ... 420
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2019-2020 рр. (обговорення)  (Read 366855 times)
www3
Active user

View Profile
« Reply #2460 on: 03.04.20 , 11:04 »
Share Reply with quote

Я уже на это не ведусь, после того как в марте модеры почухрали ножом пару десятков сообщений, где я отклонился в политику.

Виктор, сводить дискусии к разговору о политике это как применять в дискусии мат. Иногда по другому не скажешь, но когда между матерными словами уже почти не остается обычных слов то становится просто противно это слушать или читать.

Мою точку зрения в художественной форме лучше всего отражает рассказ Джерри Олшена "In the Autumn of the Empire", думаю, если перевода на русский нет (не интересовался), то и так сумеете прочесть. Рекомендую, блистательная вещица и совсем короткая.

https://drive.google.com/file/d/1E47nRVrgfdnhOaRWZHkJGKbMpA7iiLxj/view?usp=drivesdk

В который раз ощущается опыт работы с базами данных :)))
Колега, мне интересно именно Ваше мнение :) по причине того что аналитический пост написали Вы, а не кто-то другой.
Выводы с любой аналитики могут быть разными (в данном случае ситуация с карантином, его необходимостью, последствиями и т.д.) и с ними можно соглашатся или нет. Но позиция\мнение будет работать только тогда, когда она аргументирована автором выводов. В противном случае получается как в рекламе "Хочу як хочу-це також позиція!". Потому мне интересны аргументы, о которых я и спросил у автора сообщения.

Касаемо оффтопа, начинал его не я :) , но развился он вполне естественным образом из вполне профильного сообщения.

Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #2461 on: 03.04.20 , 11:04 »
Share Reply with quote

Тут не о легкости чтения речь, попросите хотя бы модеров перекинуть в ковидную тему, для приличия.
VB
Active user

View Profile
« Reply #2462 on: 03.04.20 , 20:04 »
Share Reply with quote

А мені цікаві теж ці аргументи.
sean
Active user

View Profile
« Reply #2463 on: 15.04.20 , 11:04 »
Share Reply with quote

Повернули 747/748 з 20/04 через день лише до Тернополя.
Діло Тейкера живе!
Але до ідеї подовження 747 до Львова ставлюся позитивно-хай покататься, а далі буде видно, чи оцінять пасажири такий розклад і чи буде довгоочікувана змінюємість по Вінниці/Хмелю/Тернополю
До Львова это временная акция. Скоро вернется маршрутом до Тернополя на через день, надо же когда-то начинать хоронить красноштанячий бред
Повертається за кілька днів черезденне щастя для Терно, що так і не встигло поїздити до Львова :(
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #2464 on: 15.04.20 , 13:04 »
Share Reply with quote

Коли почнуть послаблювати карантин (я ДУЖЕ сподіваюся, що у травні), чи зразу запустять поїзди далекого сполучення і в яких напрямках?? Як думаєте, панове??

Особисто я, після 4 травня чекатиму на перший поїзд у сполученні Дніпро - Львів (хоча й через Київ при потребі можу поїхати)! 

P.S. Я не так вірусу боюся, як голодних бунтів і психічно неурівноважених громадян... ))
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2465 on: 15.04.20 , 14:04 »
Share Reply with quote

Якщо й будуть якісь послаблення, то вони явно не з запуску ПДС почнуться.
Тим більше, що в регіонах епідеміологічна обстановка абсолютно різна, якщо вірити статистиці.

Тут хоча б приміські перевезення почали відновлювати, щоб люди могли спокійно на роботу їздити. Це для економіки важливіше.
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #2466 on: 15.04.20 , 14:04 »
Share Reply with quote

Якщо й будуть якісь послаблення, то вони явно не з запуску ПДС почнуться.
Тим більше, що в регіонах епідеміологічна обстановка абсолютно різна, якщо вірити статистиці.

Тут хоча б приміські перевезення почали відновлювати, щоб люди могли спокійно на роботу їздити. Це для економіки важливіше.
Дякую за пояснення. Короче, я для себе зрозумів, що весною я не виїзний, хоча б у червні вибратися на роботу (усілякими бла-бла-бла я вже не поїду).
Майже місяць карантину, а психологічно ніяк не зможу звикнути, страшно подумати, скільки ще часу треба буде сидіти вдома...
sergius
Active user

View Profile
« Reply #2467 on: 15.04.20 , 14:04 »
Share Reply with quote

Мінінфраструктури прогнозує відновлення роботи громадського транспорту в Україні не раніше за травень

Відновлення руху громадського транспорту в Україні залежатиме від динаміки кількості заражених і смертей від коронавірусу, проте це точно станеться не раніше за травень.

Такі прогнози озвучив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі Обозреватель.TV у вівторок увечері.

"Конкретні терміни озвучувати - це... дуже передчасно. Точно не раніше за травень. Я би прогнозував - червень-липень. Проте такі тимчасові горизонти поки що не точні, тому що все залежить, у тому числі, від кожного з нас, на скільки ми адекватно ставимося і дотримуємося ізоляції", - сказав він.

Криклій зазначив, що це саме стосується і відновлення міжміського сполучення, зокрема залізничного.

"Ми виключно виходитимемо з рекомендацій і рішень МОЗ. Ми їм на 100% довіряємо. Коли вони вирішать, ми будемо готові", - сказав міністр.

При цьому він додав, що період карантину "Укрзалізниця" також використовує для упорядковування тих пасажирських вагонів, які були найбільш зношені.

"Сьогодні мій перший заступник Дмитро Абрамович проводив нараду з представниками КВБЗ, з представниками "Укрзалізниці" стосовно замовлення щодо дизель-поїздів і пасажирських вагонів (...) В депо "Укрзалізниці" ремонтні роботи тривають постійно", - зазначив Криклій.

Інтерфакс-Україна
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2468 on: 15.04.20 , 15:04 »
Share Reply with quote

Якщо пам'ятаєте, то була ось така новина про РЖД: 
РЖД в ближайшее время введут новы режим продажи билетов, дистанция между пассажирами в вагоне должна будет составлять не менее 1 метра. Такая мера позволит снизить риск заражения коронавирусом в пути следования. "В вагоне СВ будут, как и прежде, продаваться по два билета. В купейные вагоны будут продаваться по два места вместо четырех. Но при необходимости оформления в одном заказе до четырех пассажиров, например, если едет семья, мы это ограничение применять не будем" - пояснил заместитель генерального директора РЖД Дмитрий Пегов.
Не знаю чи запустили вони цю систему продаж.
Але подумалось, що на якихось перших етапах послаблення карантину УЗ могла б спробувати запустити хоча б сидячі поїзди (7** та 8** нумерації) з обмеженою схемою місць, щоб між пасажирами зберігалась безпечна дистанція. Але, знову ж таки, треба буде якось боротись з безквитковими пасажирами. 
sean
Active user

View Profile
« Reply #2469 on: 15.04.20 , 15:04 »
Share Reply with quote

Але, знову ж таки, треба буде якось боротись з безквитковими пасажирами. 
По поліціянту до кожного вагіну.

І от наскільки бажання індивіда
Особисто я, після 4 травня чекатиму на перший поїзд у сполученні Дніпро - Львів (хоча й через Київ при потребі можу поїхати)
прямо корелюються з особливостями зовнішнього середовища, а надто у відношенні до політичної складової цього середовища. Адже ще два місяці тому умовний індивід вимагав виключно прямого зручного 2ХХ ;)
Tags:
Pages: 1 ... 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 ... 420
Reply | Print
Jump to: