Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
14.11.19 , 22:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2019-2020 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 57
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2019-2020 рр. (обговорення)  (Read 30257 times)
Дніпровець
Active user

Posts: 921


View Profile
« Reply #350 on: 03.11.19 , 17:11 »
Share Reply with quote

Поїзд 111/112 Харків - Львів в обидві сторони іде майже 20 годин!! Тому він повинен бути переведений в статус Нічний Пасажирський (НП) з відповідним цінником, позбутися статусу фірмового (і можливо назви "Слобожанщина").
Навіть поїзд 45/46 Ужгород - Лисичанськ швидше цю відстань долає, хоч і прямує через Шепетівку - Суми.
« Last Edit: 03.11.19 , 17:11 by Дніпровець » Logged
VSK
Active user

Posts: 610


View Profile
« Reply #351 on: 03.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

Ага, розбіглися забирати в цього поїзда фірму і переводити в нижчу категорію. Їм краще і далі катати людей з часом руху 11 годин між Львовом та Києвом з ціною білета в 700 грн по повному маршруту в купе.
(вибачаюсь за нецензурну лексику)
Не вибачаю. Стриманіше будь ласка
P. S. Цей поїзд все таки виконує норматив Нічний Швидкий-маршрутна швидкість біля 55км/год
« Last Edit: 04.11.19 , 07:11 by Г-дзе » Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 921


View Profile
« Reply #352 on: 03.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

Ага, вже розбіглися забирати в цього поїзда фірму і переводити в нижчу категорію. Їм краще і далі катати людей з часом руху 11 годин між Львовом та Києвом з ціною білета в 700 грн по повному маршруту в купе.
(вибачаюсь за нецензурну лексику)

P. S. Цей поїзд все таки виконує норматив Нічний Швидкий-маршрутна швидкість біля 55км/год
Ну за статус і назву поїзда 111/112 я погарячкував, АЛЕ в наш час зі складеним цінником такий графік робити - ... пііі (далі цензурних слів немає)...
« Last Edit: 04.11.19 , 07:11 by Г-дзе » Logged
sergius
Active user

Posts: 3812


View Profile
« Reply #353 on: 03.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

668 ЧЕРНІВЦІ - КОВЕЛЬ

ЧЕРНОВЦЫ      20:25   0 мин.   0
...................
ИВАНО-ФРАНКОВСК   23:10   23:25   15 мин.   126
...................
ЛЬВОВ   02:14   02:39   25 мин.   267
...................
СЕНКЕВИЧЕВКА   06:18   06:31   13 мин.   400
ЛУЦК   07:28   07:31   3 мин.   443
КИВЕРЦЫ   07:49   08:12   23 мин.   456
РОЖИЩЕ   08:29   08:31   2 мин.   474
ГОЛОБЫ   08:54   09:00   6 мин.   501
КОВЕЛЬ 09:30      0 мин.   527

Прискорили на 42 хв.
Зокрема:
- на 6 хвилин скорочена зупинка по Сенчевицівці, де пропускає 7003/7004.
- за рахунок зміщення, схрещення з 57/58 зі ст. Дачне перенесено до Ківерців
- відсутнє схрещення по ст. Любитів з 87/88 внаслідок зміщення його відправлення з Ковеля.
Logged
delphin_7
Active user

Posts: 1153


View Profile
« Reply #354 on: 03.11.19 , 23:11 »
Share Reply with quote

Поїзд 111/112 Харків - Львів в обидві сторони іде майже 20 годин!! Тому він повинен бути переведений в статус Нічний Пасажирський (НП) з відповідним цінником, позбутися статусу фірмового

а відколи це в нас фірмовість від швидкості залежить?
Logged
Tripper
User

Posts: 57


View Profile
« Reply #355 on: 03.11.19 , 23:11 »
Share Reply with quote

Хто знає, чи не планується з зимового розкладу відновити курсування потягу Ківерці-Львів? Бо після його відміни між Луцьком та Львовом курсує тільки потяг 668 Ковель-Чернівці з не дуже зручним розкладом, і то тільки через день.
Logged
special
User

Posts: 65


View Profile
« Reply #356 on: 04.11.19 , 01:11 »
Share Reply with quote

145й из Киева в Одессу, время в пути аж 10:20, как и 112 между Львовом и Киевом имеет очень плохое расписание и уже год как имеет огромный ценник, дешевле автолюксом уеэать и ночевать дома. Неужели нельзя сместить отправление на полтора-два часа позже, это никак не повлияет на время прибытия в Измаил, а может и в Одессу
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 8483


View Profile
« Reply #357 on: 04.11.19 , 08:11 »
Share Reply with quote

Хто знає, чи не планується з зимового розкладу відновити курсування потягу Ківерці-Львів? Бо після його відміни між Луцьком та Львовом курсує тільки потяг 668 Ковель-Чернівці з не дуже зручним розкладом, і то тільки через день.
А коли це 7003/7004 відмінили?
Logged
Riesgo
Active user

Posts: 2245


View Profile
« Reply #358 on: 04.11.19 , 10:11 »
Share Reply with quote

Хто знає, чи не планується з зимового розкладу відновити курсування потягу Ківерці-Львів? Бо після його відміни між Луцьком та Львовом курсує тільки потяг 668 Ковель-Чернівці з не дуже зручним розкладом, і то тільки через день.
Розкладами приміських поїздів на сайтах філій не користуєтесь? А там є шось:)

Ківерці - Львів - Ківерці прямий дизель по СБ, НД, ПН. Денна хвиля в обидві сторони з пересадкою по Сапіжанці. З Луцька на Львів навіть ще нічого так: Луцьк 8.32, Сапіжанка 12.40 - 13.11,
Львів 14.34.
Logged
Андрей Харьковчанин
User

Posts: 134


View Profile
« Reply #359 on: 04.11.19 , 17:11 »
Share Reply with quote

У кого есть информация, и кто знает с нового расписание остаётся курсировантн двухгруппного поезда 53/143-54/144 Кие/Харьков - Санкт-Петербург или их отменяют, бо в экспрессе нету до сих пор их расписание, бо все международные поезда из Украины внесены?
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 57
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!