Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.19 , 09:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Перемишль

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Перемишль  (Read 916 times)
SW7
User

View Profile
« on: 23.10.19 , 03:10 »
Share Reply with quote

Не вдалось знайти окрему тему про ст. Пшемисль.
Але хочу спростувати низку міфів, пов'язаних з Пшемислем, пересадками там тощо. Аж надто колоритна моя поїздка.
Приїхав з України на ніч. Автобуси від Необус і PKS в Білгораю тощо мені не підходили, бо в мене на залізниці пільги. А поїзд у мене був аж під ранок
УВАГА ТИМ, ХТО ЗДІЙСНЮЄ ПЕРЕСАДКУ НА ЦІЙ СТАНЦІЇ.
1) чи то хтось стрибнув під поїзд або щось подібне, але  в час мого перебування на вокзалі поїзди прибували зі спізненням 4 години (крім примських, бо аварія була десь далеко).
п.Одеса-Пшемисль нікого не чекав. Зі слів тих, хто вийшов з польських поїздів, кондуктори сказали пасажирам, що в касі все зроблять.
Але остання каса закривається одразу після переслідування вечірнього кримського поїзда Медика-Жешув. До ранку.
Як наслідок люди сиділи до прибуття п.Вроцлав-Львів (прибув уже вчасно). В який усіх взяли за готівку в розмірі 100 зл. Кілька більш креативних людей таки зачекали 4 ранку, коли йде 9 автобус на кордон
2) на вокзалі на відміну від Жешува відсутня або десь лежить ледачкує охорона. Не бачили її ні разу за 5 годин. ходять професійні шулери в кількості близько 5 осіб.
Схеми розводу відносно свіжі:
- старша пані, яка вправно зображає хвору на голову і схиблену на пиві, розпитує, що то таке павербанк або подивись-но мені в інтернеті про коштовне каміння і щоб краще розгледіти бере в руки. До речі, таке ж зустрічав у верхньому залі південного вокзалу Київ-Пас
- "бригада": милий, але трохи бруднуватий нижче колін чоловік пенсійного віку з похідним рюкзаком питає, як пройти в центр міста, але мовляв ще рано і починає надавати. Тим часом інший чоловік б'є хаотично по екрані білетомата (навіть не по кнопках) і волає на поміч. Неважко здогадатися, що зробить "пенсіонер-турист", поки ви пояснюватимете.
- допоможіть мені купити квиток в білетоматі, але вкиньте свої мілкі гроші, бо в мене сотка. Я вам тоді віддам.
Полювання на наївних цього разу здалося настирнішим, ніж навіть вночі на вокзалі в Болгарії чи Румунії. І пожалітись нікому.

П.с.в мене нічого не вкрали, в мене дурна звичка завжди тримати сумку на колінах і таращитись по сторонах. А от поляка, який їхав в зустрічному напрямку (але на щастя квитка на Пшемисль-одеса не мав, а лише хтів встигнути) якби не я, обікрали би двічі... До речі, в старшому мужичкові з рюкзаком він впізнав свого колишнього викладача...
« Last Edit: 23.10.19 , 03:10 by WSK7 » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 23.10.19 , 17:10 »
Share Reply with quote

у мене без усякої аварії був досвід, коли поїзд Щецин - Перемишль (як раз той, що по Перемишлю мав-би утворювати хвилю з Перемишль - Одеса) спізнювався по Вроцлаву на ~100 хвилин.
При чому мені в той день теба було їхати лише з Вроцлава до Ченстохови-Страдом, так ми запізнення не лише не надолужили на ділянці Вроцлав - Ченстохова, а донабрали ще додатково зо 5 хвилин, тому думаю до Перемишля він навряд-чи щось там сильно б наздогнав. І Перемишль - Одеса я гадаю не тримали.

кондуктори сказали пасажирам, що в касі все зроблять.
у мене тричі з ПКПшними кондукторами була така історія - коли кондуктор запевняв, що все зроблять, а насправді ні, при чому в усіх випадках це стосувалось випадка коли 2-й сегмент був міжнародним (або поза Польщею). Таке враження що це системний ПКПшний косяк - їх учать так відповідати і воно справді так спрацьовує для внутрішнього сполучення (бо каса ж справді працює до відходу останнього внутрішнього поїзда, якби подальший сегмент поїзди був по Польщі - то все-одно останній поїзд по Польщі уже пішов, а до відходу першого ранкового каса відчиниться). А от про те, що з міжнародними поїздами цей підхід деколи (я б навіть сказав часто) не спрацьовує - цей "підхід" не враховує, а цю відповідь ПКПшники озвують усім, і тим у кого далі міжнародний сегмент - також.
Каса ПКП - навіть якби була відчинена - скоріш за все Вам не допомогла-б, у Польщі продаж у спальні вагони (не знаю чи стосується це внутрішніх) закривається після відходу поїзда з початкової станції. Принайнмі на Варшава - Київ це було саме так. Якби спальний вагон був ПКПшний - то після закриття продажу в касах непродані місця поступають в розпорядження кондуктора, которий може їх продати пасажирові і НЯР це робиться без додаткової оплати за продаж у поїзді.
У спальних вагонах УЗ так не виходить (не знаю чи мали б вони продавати в теорії, але НЯЗ - не продають)

Це  до того, що це не є проблема специфічна для Перемишля чи там для сполучення ПКП-УЗ, у сполученні наприклад ПКП-ЧД цей польський косяк виявляє себе абсолютно аналогічно.
Ось можете почитати як польський кондуктор (це правда була не ПКП-ІС, а Koleje Śląskie) понаписував людині на чеському квитку чарівні написи (котрі мабуть змусили б польську касу видати новий квиток) і штампик навіть свій  поставив і запевнив що все буде гаразд і що в Богумині з цим видадуть безкоштовно новий квиток.
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=121477.0
Можете почитати як на ці польські писульки зреагували в Богумині (втім спершу спробуйте з першого разу вгадати до того як прочитали, а потім порівняйте свою здогадку з описом по посиланню).

Тому моя думка, що проблема носить загальний характер. Інша справа що на інші міжнародні напрямки з Польщі - і поїзди ходять частіше і люди зазвичай на менші відстані прямують, тому цей косяк не вилазить так помітно так гостро і так по-болючому для пасажирів, як в напрямку ПКП-УЗ.

Схеми розводу відносно свіжі:
- старша пані, яка вправно зображає хвору на голову і схиблену на пиві, розпитує, що то таке павербанк або подивись-но мені в інтернеті про коштовне каміння і щоб краще розгледіти бере в руки. До речі, таке ж зустрічав у верхньому залі південного вокзалу Київ-Пас
- "бригада": милий, але трохи бруднуватий нижче колін чоловік пенсійного віку з похідним рюкзаком питає, як пройти в центр міста, але мовляв ще рано і починає надавати. Тим часом інший чоловік б'є хаотично по екрані білетомата (навіть не по кнопках) і волає на поміч. Неважко здогадатися, що зробить "пенсіонер-турист", поки ви пояснюватимете.
- допоможіть мені купити квиток в білетоматі, але вкиньте свої мілкі гроші, бо в мене сотка. Я вам тоді віддам.
Полювання на наївних цього разу здалося настирнішим, ніж навіть вночі на вокзалі в Болгарії чи Румунії. І пожалітись нікому.
місцями у Німеччині (при чому не східній) серед білого дня на вокзалі можна ще й не такі фокуси побачити.
Тут немає іншої ради, як бути обачливим і уважним.
« Last Edit: 23.10.19 , 18:10 by Maxy » Logged
SW7
User

View Profile
« Reply #2 on: 23.10.19 , 21:10 »
Share Reply with quote

До речі, схоже у Koleje Śląskie білети - це фількина грамота з точки зору фінансової дисципліни. Кондукторша після Халупок ходить збирає по 1 злотому і виписує білети до Богумина за 2.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 23.10.19 , 22:10 »
Share Reply with quote

місцями у Німеччині (при чому не східній) серед білого дня на вокзалі можна ще й не такі фокуси побачити.
Тут немає іншої ради, як бути обачливим і уважним.

ні, ну тут, припускаю, справа не в тому де театр, а швидше хто актори

В Німеччині зараз занадто багато не-німців у вигляді румун та болгарів, тому припускаю переважна більшість саме з того кола
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: