Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
14.07.20 , 02:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Site and forum

      Refactoring Форума, или Почему так случилось и Для чего это нужно?

Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Reply | Print
Author Topic: Refactoring Форума, или Почему так случилось и Для чего это нужно?  (Read 9540 times)
Крымчанин UA
Active user

Posts: 9317


View Profile
« Reply #10 on: 09.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

Я особисто проти визначати доступ до теми за "стажем" та кількістю повідомлень.
 Це теж саме що визначати професійність робітника за стажем роботи.
От Володимир з Жовтих Вод вже скільки повідомлень наштампував.
Logged
Vitaliy_viv
Guest
« Reply #11 on: 09.11.19 , 19:11 »
Share Reply with quote

Та праві Ви хлопці, праві. І не буде мене серед обраних у головних темах, бо не проходжу я ні по стажу, ні по кількості повідомлення. Але моя реалізована  пропозиція заставити дятлів з Гоголя, відправляти дизель з Франківська в гори після приходу "Галичини" у Франик, а не за 10 хв до цього, була чи не 10-11 повідомленням тут на форумі. Так, що може не кількістю ....
Logged
Vitaliy_viv
Guest
« Reply #12 on: 09.11.19 , 19:11 »
Share Reply with quote

Це vitaliy_lviv. Просто зараз у дорозі і пишу не з компа, де залогінений, а з телефону, де мене система входу чомусь посилає в аут. Тому довелося зайти гостем зі схожим логіном.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 5535


View Profile
« Reply #13 on: 09.11.19 , 21:11 »
Share Reply with quote

Я особисто проти визначати доступ до теми за "стажем" та кількістю повідомлень.
 Це теж саме що визначати професійність робітника за стажем роботи.
От Володимир з Жовтих Вод вже скільки повідомлень наштампував.

Може й так. "Стаж" - це не дуже вдалий показник.
Але з тими "пропозиціями" однозначно треба щось вирішувати. Свого часу непогано було організовано роботу з пропозиціями по приміських поїздах. Коли був чіткий шаблон як писати, все писали в одну тему, а потім через деякий час публікували відповіді від УЗ. І хоч 90% пропозицій з тієї теми відфутболювались чиновниками, але хоча б був якийсь порядок. А не оцей цирк в стилі "ВБС Вапнярка-Пекін"
Logged
VSK
Active user

Posts: 1044


View Profile
« Reply #14 on: 09.11.19 , 21:11 »
Share Reply with quote

Моя думка з приводу цього.

Блокування розділу пропозицій, призведе до вимирання форуму. Зараз  інформаційно - транспортний форум не набере ту аудиторію, через те, що він зараз не є затребуваний. Є Googlе карти, купа сайтів, де є купа відгуків та де розповідається, як доїхати. в те чи інше місце. Будьмо реалістами-закриття розділу пропозицій призведе до того, що на форумі банально, не буде про що говорити, і перебування на форумі буде менш цікавим, відповідно і впаде активність.

Та і навіщо закривати розділ пропозицій, якщо на нього є попит, і він зараз тримає весь форум. Може краще його розвинути і перетворити з місця там де є купа флуду, незрозумілі срачі і кучі якоїсь єресі на реальний інструмент  покращення графіків поїздів та інструмент впливу на пасдеп.

Що я пропоную
-пропозиції по ПДСам можна подавати лише з викладеною кореспонденцію по поїзда, даними про кількість вагонів(якщо пропонується щось міняти, де треба залучати нові вагони) на які пропонується зміни та графік поїзда брати не '' від башки'' а враховуючи реальный стан локомотивів та колій.
-для кожної пропозиції-окрема тема, забрати теми з флудом типу-покращення сполучення Прикарпаття і т. П. Має бути чітко-зміна графіка того чи іншого поїзда.
-обговорення в темі не по темі-заборонено. Для цього є флудилка.
-створити розділ-кінцеві пропозиції, куди доступ має тільки модератор, який пише раціональні  пропозиції по кожному поїзду, які він бере з тем.(це щось типу аналог пасдепівського завдання графістах-який поїзд без змін, то писати без змін, що з змінами, то так і писати)
Також в розділ кінцеві пропозиції включити і узгодження пересадок(автору пропозиції, обов'язково враховувати і наслідкові зміни від посунення потягу і там не має бути якогось негативного впливу)
-влітку цей документ продається в пасдеп і пропозиції мають бути взяті в роботу. До грудня в них буде достатньо часу, щоб обробити пропозиції.
-також під цим документом має підписатися кожен учасник теми пропозиції (відправити копії свого підпису) Думаю, що 30-50 чоловік мусить набратися. Можна писати ініціали та підпис осіб які не є учасниками форуму, але теж бажають долучитися. Можна навіть ГО, для солідності створити.
Об'єктивно, це буде набагато ефективніше, ніж те що ми маємо зараз, коли декілька активістів висувають в пасдеп пропозиції, які громадськість не бачила.
Якось так
Logged
Utopist
Active user

Posts: 3218


View Profile
« Reply #15 on: 09.11.19 , 21:11 »
Share Reply with quote

Что делать с форумом - нужно поменьше мата и поменьше фраз одного давнего пользователя типа "лохи пусть едут на электричках, а я лучше где-то посижу с двумя проститутками". Читать подобное не очень приятно. Я сам не брезгую в уместной ситуации использовать мат, и сам скептически отношусь к тем людям, которые ничего не пытаются добиться в жизни и при этом жалуются на бедность, но не надо на форуме никого оскорблять и язвить по поводу и без.
Предложения на форуме нужны, но идей как качественно отсеивать откровенный бред, у меня нет. Идея, которую один человек считает глупой, другой может посчитать интересной и полезной. Но ограничивать нужно, тема про поезд Баку - Львов на 10 страниц разрослась, не ради такого изврата форум существует. Хотя куча предложений о согласовании каких-то пригородных или каких-то малозаметных мелочах нужны. Возможно действительно самое правильное решение - сделать ограничение по количеству сообщений, чтобы предложения делали только пользователи, которые уже прочитали немало других разделов и предложений на форуме и хоть как-то ориентируются в технических моментах и в пассажиропотоке.
Но в целом здравых идей на форуме в последнее время стало мало. То обсуждаются поезда сквозь пол страны с прибытием на конечные в час ночи, то откровенно глупые продолжения маршрутов поездов без учета возможности их обслуживания - такое надо блокировать на моменте возникновения идеи.
Logged
Entony
Active user

Posts: 4188


View Profile
« Reply #16 on: 09.11.19 , 22:11 »
Share Reply with quote

Моя пропозиція теж подібна як в інших. Тезово:
- ті пропозиції, які плануються направлятися в пасдеп обговорювати в певному обмеженому (закритому) колі людей, яких ви знаєте і десь трохи довіряєте.
- "брєдові" пропозиції "викинути" за межі форуму.
- "простині" розкладів в принципі можна залишити, але якщо більшість скаже, що це не потрібно, то можна обійтися і без них. Тоді окрему тему "тільки розклади" можна буде об'єднати з темою"обговорення" і там вже разом усе обговорювати. І дійсно викладати лише ті розклади з експресу, які є новими або кардинально іншими чим в служебці.
- щодо матюків. То вони мають бути присутні. Інколи без них не можна обійтися. Навіть більше, інколи по іншому і не висловиш свою думку. Тому їх обов'язково залишити! :)
« Last Edit: 09.11.19 , 22:11 by Entony » Logged
VB
Active user

Posts: 4291


View Profile
« Reply #17 on: 09.11.19 , 23:11 »
Share Reply with quote

 "Mи zрoбили їх pаzoм Або чому зламалася гіляка під нами, ми ж якщо й гойдалися, то наче не дуже"
Logged
Kotenok
Active user

Posts: 3261


View Profile
« Reply #18 on: 10.11.19 , 01:11 »
Share Reply with quote

1. Снести нахрен раздел "Пропозицій" вместе с темой про графики УЗ, кроме ретро 10 лет и древнее.
Графики полностью сносить не надо. Необходимо оставить информационную тему - только для публикации графиков - и определить круг лиц, которые могут оставлять в ней сообщения. Иначе откуда спустя 10 лет возьмется ретро? :)
Logged
opex
Active user

Posts: 12150


View Profile
« Reply #19 on: 10.11.19 , 07:11 »
Share Reply with quote

Я вот подумал - ну может, мне и не нравятся эти забавки с расписаниями Христиновка-Париж, я таким лет в 12 занимался, но у меня интернета не было, - ну пусть себе и занимаются. От этого у меня ощущение на форуме, что я зашел в кинотеатр на сеанс в 9 утра на мультик "Колобок и Лунтик идут с Фиксиками за Смешариками". Это наверное кому-то интересно, зал заполнен малышами, но мне нет, я хочу к более взрослым.
Я бы мечтал увидеть техническое решение, состоящее из: а) вынести все эти фломастирования в отдельный раздел и б) прикрутить возможность в профиле скрыть этот раздел.
Таким образом счастливы и все дети с фломастерами, и взрослые.
« Last Edit: 10.11.19 , 07:11 by opex » Logged
Tags: Refactoring 
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!