Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.12.19 , 17:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Розвиток міжнародного сполучення

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9
Print
Author Topic: Розвиток міжнародного сполучення  (Read 3936 times)
adul
Active user

View Profile
« Reply #70 on: 21.11.19 , 08:11 »
Share

кудись на південь/схід України (де є найбільший невивіз з Києва і розрахунком часу на обслуговування у Жмеринці)...
В Закарпаття стабільний цілорічний невивіз з/на Київ, і що всі хрен позабивали всі, всьо ок!
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #71 on: 21.11.19 , 10:11 »
Share

ну, Жмеринка - Хелм це ще грандіозніший проект, ніж Івано-Франківськ - Баку))

Взагалі, Іван (він же -  Мандрівник) вміє ефективно вибивати з УЗ поїзди.  Ті хто давно на форумі,  мабуть пам'ятають,  як він боровся за сполучення Вінниця-Гайворон, наприклад.  Тому порівнювати його новий "проект"  з дитячими фантазіями про Баку,  як мінімум недоречно.  
Якщо все вийде,  буде добре. Хоча як на мене,  то краще б десь по одній з прикордонних станцій зробили узгоджену пересадку між українським та польським поїздом,  щоб  український локомотив не їхав аж у Хелм та не наривався на чергові штрафи від польських митників.
Undertaker
Active user

View Profile
« Reply #72 on: 21.11.19 , 10:11 »
Share

кудись на південь/схід України (де є найбільший невивіз з Києва і розрахунком часу на обслуговування у Жмеринці)...
В Закарпаття стабільний цілорічний невивіз з/на Київ, і що всі хрен позабивали всі, всьо ок!
Совсем нет ни одного места. На завтра тоже нет, пятница ведь. И поезда поотменяли вы забыли добавить.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #73 on: 21.11.19 , 11:11 »
Share

От бачите, скільки років я просив вас всіх не використовувати в обговореннях дані паспотоку за низький сезон, а ви клали на це болт, бо ж хочеться щось написать і показати себе вумним (я коли вчора аналізував потік Хмель - Львів, я робив зноски, що в не низький сезон місця теж є, я про це пам"ятаю).

Тепер ловіть плюхи від Тейкера, він теж хоче показати себе вумним і бере дані за низький сезон. А шо такоє, умовним кримчанам з утопістами можна, значить і Тейкеру теж.
Evgenio
Active user

View Profile
« Reply #74 on: 21.11.19 , 11:11 »
Share

Тепер ловіть плюхи від Тейкера, він теж хоче показати себе вумним і бере дані за низький сезон. А шо такоє, умовним кримчанам з утопістами можна, значить і Тейкеру теж.
а чим нелогічна відповідь Тейкера на це?
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #75 on: 21.11.19 , 12:11 »
Share

Тим, що якщо вільні місця бувають в сумі десь може місяць-два на рік, то можна не включати режим прапорщика і домахуватись до слова "цілорічний". Зокрема, минулого тижня, коли в Ужгороді відбувався фестиваль молодого вина, з квитками був напряг незважаючи на призначення допа. Тож навіть у низький сезон бувають дати, які не потрапляють у вибірку.

Якою може бути здатність кріпких залізничників домахатись до столба, проілюструю на конкретному прикладі. Коли Красноштана тегнули в срачі з міністром з приводу невивозу Дніпра, він вручну відкрив два інвалідних місця на Хундай, зробив скрін з наявністю місць і виклав його з коментарем "активісти як завжди маніпулюють". Омелян лайкнув, тема була закрита, можливо не для гіпотетичних інвалідів, які намагались взяти свої квитки на цей рейс але облизали ялду.
« Last Edit: 21.11.19 , 12:11 by Віктор Гарвона » Logged
adul
Active user

View Profile
« Reply #76 on: 21.11.19 , 12:11 »
Share

От бачите, скільки років я просив вас всіх не використовувати в обговореннях дані паспотоку за низький сезон, а ви клали на це болт, бо ж хочеться щось написать і показати себе вумним (я коли вчора аналізував потік Хмель - Львів, я робив зноски, що в не низький сезон місця теж є, я про це пам"ятаю).

Вікторе! Він може оперувати чим завгодно але в голові сам прекрасно знає правду, відповідь може дати хіба в низький сезон, а те що в ЕС завжди є можливість купити квиток і в низький і в високий, а тут сидиш як на караулі, за 2 тижні. Такої херні немає ніде в світі, думаю лоукости добре підправлять ситуацію з відкусуванням пирога УЗ, і тоді вже знайдуться і місця і бажання. Прекрасно Тейкер знає як компасують мозги за невивізі від того що буде писати всякі гівняні відписки-коментарі менше ебати не стануть, ось в чому секрет.
« Last Edit: 21.11.19 , 12:11 by adul » Logged
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #77 on: 21.11.19 , 13:11 »
Share

Совсем нет ни одного места. На завтра тоже нет, пятница ведь. И поезда поотменяли вы забыли добавить.

На завтра на Ужгород из Киева иметутся билеты на 81, 239 доп, 29 и 46 поезда.
На 46 скажем билет.

На сегодня есть на 13, 81, 235 доп, 29 и 17 поезда.

С уважением, Ульф
Undertaker
Active user

View Profile
« Reply #78 on: 21.11.19 , 16:11 »
Share

Это как прийти вечером в пятницу на премьеру в театр и возмущаться, что нет билетов. Кому очень надо уехать в обожаемом совковом плацкарте за полторы копейки побеспокоится заранее и сделает это в момент открытия продажи. Отрывается продажа не за год, как на самолеты.
... як компасують мозги за невивізі від того що буде писати всякі гівняні відписки-коментарі менше ебати не стануть, ось в чому секрет.
Вас расстрою, за невывоз могут ебать разве что ЦЛа или ЦЦЛа, и то лишь для общества.
Есть унифицированный текст на этот счет, где четко сказано, - дефицит по сети примерно 1к пасс. вагонов. Будут вагоны, - будут поезда.

« Last Edit: 21.11.19 , 16:11 by Undertaker » Logged
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #79 on: 21.11.19 , 16:11 »
Share

Это как прийти вечером в пятницу на премьеру в театр и возмущаться, что нет билетов. Кому очень надо уехать в обожаемом совковом плацкарте за полторы копейки

По 225,27 до Ужгорода можно и сейчас брать…

С уважением, Ульф
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9
Print
Jump to: