Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.12.19 , 01:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Днепр - Неаполь

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Днепр - Неаполь  (Read 289 times)
W_777
Active user

View Profile
« on: 23.11.19 , 17:11 »
Share Reply with quote

Добрый вечер.
Моей подруге из Днепра нужно слетать в Неаполь на новогодние праздники.
Вылет из Украины 25-26 декабря. Вылет обратно 5-7 января.
Понятно, что даты пиковые. Поисковики выдают на эти даты 190 евро RT из Киева, но это авиакомпания Ernest (они очень непунктуальные, думаю, все уже наслышаны).
Вопрос в том: есть ли смысл искать что-то дешевле? Но чтобы пересадок поменьше было. Или учитывая даты, без вариантов?
В принципе, подруга готова рискнуть и с этими Эрнестами. Но может коллективный разум что-то подскажет
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 23.11.19 , 17:11 »
Share Reply with quote

В Неаполь ще ж і SkyUp літає.  Але в них теж з пунктуальністю проблеми
VB
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 23.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

Пунктуальність скайапа,- 87%. Для довідки, якщо брати Україну, - у МАУ це 85,  угорських віззів це 82, британських 74, у ернесту,- 44. Райан має 90.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 23.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

По дорозі туди - я б задіяв рейси
Київ - Люблін 20 євро (10 євро для членів Wizz-клуба) на 25 грудня
Доведеться заночувати у Варшаві або Любліні.
Варшава-Модлін 11:00 - 13:20 Неаполь по 35 євро (Раян) на 26 грудня

По дорозі назад привабливі ціни є в першу чергу на перельоти Рим - Краків або Барі - Краків (по цінах від 12,99 євро або 9,99 євро для членів Wizz клуба). Для вильотів з Неаполя ціна істотно вища - мінімум 43 євро, тут дорога в Рим і далі в аеропорт Фьюмічино запросто "окупиться".

З Кракова до Дніпра - я мабуть поїхав-би по землі через Львів
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 24.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

Еще по маршруту Краков-Неаполь-Краков летает лоукост EasyJet. Может у них что-то подберете.

Upd.: Посмотрел сам, то на Ваши даты цена, к сожалению, очень негуманная - около 150 евро за полет в обе стороны.
« Last Edit: 24.11.19 , 11:11 by Alexeich-07 » Logged
Tr_Temp
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 24.11.19 , 14:11 »
Share Reply with quote

Пунктуальність скайапа,- 87%.

Колеги декілька тижнів тому вирішили злітати з Києва у Львів цим скайапом. Думали, що вийде трохи швидше ніж на інтерсіті+.
Сіли у літак, почали готуватись до взльоту (це десь о 21 чи 22 годині). Тут оголошують: "Літак має технічні проблеми, виходьте". Повернулись пасажири в термінал. Їм оголосили, що вильот затримується на 2 години, бо має прибути літак на заміну. Не знаю чи прибув той літак на заміну, але десь години через 3 їм оголосили, що у Львові почався туман, тому рейс їх знову затримується до ранку.  Почали потроху людей в готель заселяти. В готелі вільних місць не вистачило усім. Конкретно ці мої колеги в готель потрапили аж о 4-й ранку. Зранку рейс знову перенесли. Коротше, у Львів вони потрапили десь аж після обіду.
Звісно, що такі пригоди бувають з кожною авіакомпанією. Але сам факт кумедний, що люди обрали літак, щоб витратити на дорогу менше часу ніж на  Інтерсіті+, а вийшло набагато довше.
W_777
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 24.11.19 , 20:11 »
Share Reply with quote

Спасибо за ответы. Варианты ей озвучил. Посмотрим какой выберет.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: