Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
07.08.20 , 13:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Проект "Львівська (при)міська електричка"

Pages: 1 2 3 4 5 [6]
Print
Author Topic: Проект "Львівська (при)міська електричка"  (Read 3265 times)
Kaban
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 22.07.20 , 23:07 »
Share

Личаківська лінія - нині це під'їзна колія ст.Підзамче, довжиною десь 8 км, донедавна по ній на Дріжджевий завод їздив ЧМЕ3 з 1-ю (рідше 2-3) цистернами "Рівнеазот", такий склад ходив 1-2 рази на тиждень до літа-осені 2018 року, тепер вже 2 роки поїзди тут не їздять і як мені казав один з машиністів - через аварійний стан жд-мосту на цій лінії. Та й взагалі чи було фінансово вигідно тягати ту одну цистерну на завод, обслуговувати лінію, там регулярно ходили робітники косили траву, закручували гайки, потрохи міняли гнилі дерев'яні шпали на залізобетонні, зимою в снігопади іздив снігоочисник.
Хіба що варто було зберегти лінію для ретро-поїздів, вона дійсно гарна, звивиста і мальовнича. А для міського маршруту навряд чи була б корисною. З Личакова буде швидше в будь який бік доїхати автотранспортом чи трамваєм, ніж петляти хвилин 20 по залізниці це тільки до Підзамче.

Із останнього регулярного руху - це приміські поїзди що їздили від Головного вокзалу (пізніше від платформи біля вул.Х.Колумба) до Комсомольського (Винниківського) озера. Іздили вони в літній час з 1968 до 1975 р. Після цього нічого пасажирського регулярного тут не ходить.
Розклад руху за 1972 р тут: https://i1.wp.com/photo-lviv.in.ua/wp-content/uploads/2020/01/Rozklad-poizdiv-na-1972-r.-.jpg?w=539&ssl=1
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 23.07.20 , 03:07 »
Share

Хіба що варто було зберегти лінію для ретро-поїздів, вона дійсно гарна, звивиста і мальовнича. А для міського маршруту навряд чи була б корисною. З Личакова буде швидше в будь який бік доїхати автотранспортом чи трамваєм, ніж петляти хвилин 20 по залізниці це тільки до Підзамче.
Во-во, я именно про это и писал выше: казуальным пользователям она нинужна, и в таких ситуациях процесс деградации пригорода становится самоподдерживающимся.

За фото расписания спасибо.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 23.07.20 , 11:07 »
Share

Я так розумію, з Личакова доїжджав до Комсомольського озера за 13 хвилин.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 23.07.20 , 11:07 »
Share

І, до Брюховичів теж, до речі, досить швидко. 19 хвилин. В теперішній час вроді більше 35 хвилин.
Kaban
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 23.07.20 , 14:07 »
Share

Ось фото за 21.07.2020 р. в'їзд на станцію Личаків https://a.radikal.ru/a32/2007/51/a1ef79077f31.jpg

І фото за сьогодні по праву сторону платформа біля вул Христофора Колумба в бік озера від якої в 1970х рр. відправлявся приміський поїзд  https://a.radikal.ru/a05/2007/45/54fc84aed57c.jpg
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #55 on: 23.07.20 , 23:07 »
Share

PS

тепер вже 2 роки поїзди тут не їздять і як мені казав один з машиністів - через аварійний стан жд-мосту на цій лінії.

Это спорный вопрос, когда я линию проходил, мне так не показалось. В паре мест деревяшки чуть разошлись и открывают вид на журчащую речку, но бывают мосты и выше, и куда обветшалей при том.

Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 24.07.20 , 08:07 »
Share

PS

тепер вже 2 роки поїзди тут не їздять і як мені казав один з машиністів - через аварійний стан жд-мосту на цій лінії.

Это спорный вопрос, когда я линию проходил, мне так не показалось. В паре мест деревяшки чуть разошлись и открывают вид на журчащую речку, но бывают мосты и выше, и куда обветшалей при том.
Странный аргумент. Вы же ультразвуком (или другими способами неразрушающего контроля) опоры и пролетные строения не диагностировали. А состояние пешеходного настила далеко не показатель технического состояния искусственного сооружения в целом.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 24.07.20 , 17:07 »
Share

Ультразвукового сканера у меня действительно нет, но и вагин-дефектоскоп груныков, как показалось проездом, на вечной стоянке.
opex
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 28.07.20 , 10:07 »
Share

Переезжал неделю лычаковскую линию на авто, на рельсах кусты выше пояса. Думаю, можно ее хоронить. Хорошо бы по ее трассе какую-то улицу проложить.
tera
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 02.08.20 , 13:08 »
Share

Переезжал неделю лычаковскую линию на авто, на рельсах кусты выше пояса. Думаю, можно ее хоронить. Хорошо бы по ее трассе какую-то улицу проложить.
Я там по линии колеи зачем-то лет 7 назад шел могу сказать,что сначала надо метров на 25 местных жителей напалмом выжечь,а потом трасу можно,это да.Блин ,Эйропа.
П.С.Было сообщение--Повені на ЗУ змили все сміття з берегів рік.Повезло.

Новость.
Озеро у Винниках забудовує львівський бізнесмен та депутат Григорій Козловський. Там він будує футбольну академію. озеро вже два роки, як осушили. Поруч він хоче будувати рекреаційно-спортивну зону з лижними витягами та вузькоколійкою.
http://tvoemisto.tv/news/dorogu_do_vynnykivskogo_ozera_yake_zabudovuie_kozlovskyy_vidremontuyut_koshtom_miskrady_111928.html
Оттуда по ссылке.
Із заходу на схід уздовж автодороги Н-02 пропонують відновити вузькоколійну залізницю та влаштувати на території дві зупинки для рейкового транспорту – одну у центральній, другу в північно-східній частині біля ресторану. Обидві зупинки мають сполучатися із проектованими зупинками громадського транспорту вздовж дороги Н-02.
http://tvoemisto.tv/news/vuzkokoliyka_ta_vytyagy_yak_planuyut_zminyty_terytoriyu_bilya_vynnykivskogo_ozera_99085.html
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6]
Print
Jump to: