Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
31.05.20 , 15:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Retro

Цікаві цікавинки.

Pages: 1 [2]
Print
Author Topic: Цікаві цікавинки.  (Read 1017 times)
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #10 on: 17.02.20 , 19:02 »
Share

Я допетрив, що це абревіатура, але думки не туди пішли.

Була футбольна команда "Сокіл" (Львів), яка на початку 90-х мала назву "Сокіл-ЛОРТА". Далі: "Сокіл" => Австро-Угорщина => Сокольскі змагання => Прага.
До речі, такі поїзди Львів - Прага з учасниками змагань насправді були. Декілька тижнів назад я бачив фотоґрафії відправлення з львовского вокзалу. На жаль, зараз не можу знайти.

P.S. Дякую за розклади.
VB
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 18.02.20 , 02:02 »
Share

Завод мав свій спорткомплекс, профілакторій, БК, табір, ДЮСШ, стадіон та команди. Все це мало назву "Сокіл". Втім,- і досі має. ФК "Львів" орендував їх терени. Коли з і здобуттям Незалежності настала відлига, вони до "Сокола"  в липні 1992 року у назвах додали назву власне заводу, ставши "Сокіл-ЛОРТА". У липні 1994 року назву повернули для більшої асоціації саме з історичним Соколом. Відома команда тим, що як володар Кубку Львівщини виступала вперше у 92-му у Кубку України, дійшовши з низових стадій до 1/16, де влетіли "Динамо" Київ. 0:3 та 0:7. В 1960-му була володарем Кубку СРСР серед колективів фізкультури (КФК), на 60-70 припадає ціла розсип регалій у аматорському футболі масштабу України та СРСР.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 18.02.20 , 12:02 »
Share

Я допетрив, що це абревіатура, але думки не туди пішли.

Була футбольна команда "Сокіл" (Львів), яка на початку 90-х мала назву "Сокіл-ЛОРТА". Далі: "Сокіл" => Австро-Угорщина => Сокольскі змагання => Прага.
До речі, такі поїзди Львів - Прага з учасниками змагань насправді були. Декілька тижнів назад я бачив фотоґрафії відправлення з львовского вокзалу. На жаль, зараз не можу знайти.

Прям поезда Львов - Прага? Давным давно была  ДУКЛА чз-з Львов, сам катался.

С уважением, Ульф
VB
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 18.02.20 , 14:02 »
Share

У часи окупації Польщею Львова були спальні ВБС Львів - Прага та Львів - Відень до потягу Львів - Хель та ВБС Чернівці - Прага до потягу Львів - Краків. Якщо взяти період імперії Габсбургів, то  можливо і були й окремі потяги до Праги, не виключаю цього, треба дивитися в талмудах.
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #14 on: 18.02.20 , 19:02 »
Share

Прям поезда Львов - Прага? Давным давно была  ДУКЛА чз-з Львов, сам катался.
С уважением, Ульф
Це були потяги на замовлення Львів - Прага. "Дукла" була років через 50-60.
Tags:
Pages: 1 [2]
Print
Jump to: